ktouch - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Color Settings
ja: 色の設定

en: Creator of the SVG icon
ja: SVG アイコン作成者

en: All the creators of training and keyboard files
ja: 練習ファイルとキーボードファイルを作ってくれたすべての人

en: Character
ja: 文字

en: Accuracy
ja: 正確さ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_titleLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_lessonTitleLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_keyboardLayouttTitleLabel)
en: Title:
ja: タイトル:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_keyboardLayoutWidthLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Width:
ja: 幅:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_keyboardLayoutHeightLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Height:
ja: 高さ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Left:
ja: 左:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Top:
ja: 上:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowKeyboard)
en: Show keyboard
ja: キーボードを表示する

en: Add key
ja: キーを追加
