ktouch - en to lt translation catalogue (201 entries)

en: Invalid database version '%1'.
lt: Netinkama duombazės versija „%1“.

en: Custom Lessons
lt: Nuosavos pamokos

en: A place to store personal lesson texts
lt: Vieta, kurioje talpinate nuosavus tekstus

en: No course with ID %1
lt: Kurso „%1“ nėra

en: No keyboard layout with ID %1
lt: Nėra klaviatūros išdėstymo „%1“

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Top left
lt: Viršuje kairėje

en: Top right
lt: Viršuje dešinėje

en: Bottom left
lt: Apačioje kairėje

en: Bottom right
lt: Apačioje dešinėje

en: Error while opening course
lt: Klaida atveriant kursą

en: Built-in courses can only be viewed.
lt: Su programa pateikiamus kursus galite tik peržiūrėti

en: Error while opening keyboard layout
lt: Klaida atveriant klaviatūros klavišų išdėstymą

en: Built-in keyboard layouts can only be viewed.
lt: Su programa pateikiami klaviatūros išdėstymus galite tik peržiūrėti

en: %1 Character | %1 Characters
lt[0]: %1 ženklas
lt[1]: %1 ženklai
lt[2]: %1 ženklų
lt[3]: %1 ženklas

en: Text files (*.txt)
lt: Tekstiniai failai (*.txt)

en: The selected file could not be opened
lt: Nepavyksta atverti pasirinkto failo

en: There is already a keyboard layout with the same name.
lt: Klaviatūros klavišų išdėstymas tokiu pavadinimu jau yra.

en: New...
lt: Naujas...

en: New course
lt: Naujas kursas

en: New keyboard layout
lt: Naujas klaviatūros klavišų išdėstymas

en: Template
lt: Šablonas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_deleteKeyToolButton)
en: Delete
lt: Šalinti

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Create a new course or keyboard layout
lt: Sukurti naują kursą arba klaviatūros išdėstymą

en: Delete the current selected course or keyboard layout
lt: Pašalinti pasirinktą kursą arba klaviatūros išdėstymą

en: Import a course or keyboard layout from a file
lt: Importuoti kursą arba klaviatūros išdėstymą

en: Export the current selected course or keyboard layout to a file
lt: Eksportuoti pasirinktą kursą arba klaviatūros išdėstymą į failą

en: Error while deleting course
lt: Klaida šalinant kursą

en: Error while deleting keyboard layout
lt: Klaida šalinant klaviatūros išdėstymą

en: XML files (*.xml)
lt: XML failai (*.xml)

en: The selected file could not be imported.
lt: Nepavyksta atverti pasirinkto failo.

en: Error while saving course
lt: Klaida įrašant kursą

en: Error while saving keyboard layout
lt: Klaida įrašant klaviatūros klavišų išdėstymą

en: Course <b>%1</b> deleted
lt: <b>%1</b> kursas pašalintas

en: Keyboard layout <b>%1</b> deleted
lt: <b>%1</b> klaviatūros išdėstymas pašalintas

en: Error while saving course to disk.
lt: Klaida įrašant kursą į diską.

en: Error while saving keyboard layout to disk.
lt: Klaida įrašant klaviatūros klavišų išdėstymą į diską.

en: The selected course is already present as a built-in course.
lt: Pasirinktas kursas jau yra tarp pateikiamųjų kartu su programa.

en: Import as new course
lt: Importuoti kaip naują kursą

en: The selected course is already present as a user course.
lt: Pasirinktas kursas jau yra tarp naudotojo sukurtųjų.

en: The selected keyboard layout is already present as a built-in keyboard layout.
lt: Pasirinktas klaviatūros išdėstymas jau yra tarp pateikiamųjų kartu su programa.

en: Import as new keyboard layout
lt: Importuoti kaip naują klaviatūros klavišų išdėstymą

en: The selected keyboard layout is already present as a user keyboard layout.
lt: Pasirinktas klaviatūros išdėstymas jau yra tarp naudotojo sukurtųjų.

en: Restore
lt: Atstatyti

en: Dismiss
lt: Paslėpti

en: Use another course as template
lt: Kaip šabloną naudoti kito kurso tekstą

en: Use another keyboard layout as template
lt: Kaip šabloną naudoti kitą klaviatūros išdėstymą

en: Course
lt: Kursas

en: Keyboard layout
lt: Klaviatūros išdėstymas

note: i18n: ectx: label, entry (KeyboardLayoutName), group (General)
en: The keyboard layout to use on non-X11 platforms
lt: Klaviatūros išdėstymas ne X11 platformoms

en: Training
lt: Treniruotė

en: Training Settings
lt: Treniruotės nuostatos

en: Colors
lt: Spalvos

en: Color Settings
lt: Spalvų nuostatos

en: Course and Keyboard Layout Editor...
lt: Kursų ir klaviatūros maketų rengyklė...

en: Configure Keyboard...
lt: Konfigūruoti klaviatūrą...

en: Typewriting Trainer
lt: Aklojo teksto rinkimo treniruoklė

en: Copyright (C) 2011-2015 by Sebastian Gottfried
    Copyright (C) 2000-2007 by Håvard Frøiland and Andreas Nicolai
lt: Copyright (C) 2011-2015 Sebastian Gottfried
    Copyright (C) 2000-2007 Håvard Frøiland and Andreas Nicolai

en: Current maintainer
lt: Dabartinis prižiūrėtojas

en: Former maintainer and programmer
lt: Ankstesnis prižiūrėtojas ir programuotojas

en: Original author
lt: Pradinis autorius

en: Creator of the SVG icon
lt: SVG piktogramos kūrėjas

en: Lots of patches, fixes and updates
lt: Nemažai pataisymų, naujinimų ir atnaujinimų

en: All the creators of training and keyboard files
lt: Visi treniruočių ir klaviatūrų failų kūrėjai

en: Launch the course and keyboard layout editor
lt: Atverti kursų ir klaviatūros maketų rengyklė...

en: Character
lt: Ženklas

en: Modifier ID
lt: Modifikatoriaus ID

en: Position
lt: Padėtis

en: <No title>
lt: <Be pavadinimo>

en: <p>New characters: %1</p><p>%2</p>
lt: <p>Nauji ženklai: %1</p><p>%2</p>

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Courses
lt: Kursai

en: Keyboard Layouts
lt: Klaviatūros išdėstymai

en: Name: %1
lt: Vardas: %1

en: Accuracy
lt: Tikslumas

en: Characters per Minute
lt: Ženklų per minutę

en: <i>Unknown</i>
lt: <i>Nežinoma</i>

en: Accuracy:
lt: Tikslumas:

en: Characters per Minute:
lt: Ženklų per minutę:

en: Welcome to Typewriting Trainer
lt: Jus sveikina aklojo teksto rinkimo treniruoklė

en: Start Training
lt: Pradėti mokytis!

en: Configure Keyboard
lt: Konfigūruoti klaviatūrą

en: Undo
lt: Atšaukti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_titleLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_lessonTitleLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_keyboardLayouttTitleLabel)
en: Title:
lt: Pavadinimas:

en: Done
lt: Baigta

en: Complete Previous Lessons to Unlock
lt: Norėdami atrakinti, praeikite ankstesnes pamokas

en: Total training time:
lt: Visas mokymosi laikas:

en: Last trained:
lt: Paskutinė treniruotė:

en: Never
lt: Niekada

en: Edit
lt: Keisti

en: Do you really want to delete the profile "<b>%1</b>"?
lt: Tikrai pašalinti „<b>%1</b>“ profilį?

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Before you start training, please introduce yourself:
lt: Prieš pradėdami mokymąsi, prašom prisistatykite:

en: Name
lt: Vardas

en: I have no or only very little experience in machine typing
lt: Patirties rinkdamas tekstus neturiu arba jos turiu mažai

en: Lessons are unlocked as your typing skills improve over time.
lt: Pamokos atrakinamos Jums palaipsniui su laiku tobulėjant.

en: I am an experienced machine typist and want to improve my skills
lt: Esu patyręs tekstų rinkime, noriu pagerinti įgūdžius

en: All lessons are unlocked immediately.
lt: Iš pradžių visos pamokos užrakintos.

en: Create New Profile
lt: Sukurti naują profilį

en: Use Selected Profile
lt: Naudoti pasirinktą profilį

en: Elapsed time
lt: Praėjo laiko

en: Character:
lt: Ženklas:

en: Errors:
lt: Klaidos:

en: Return to Home Screen
lt: Grįžti į pradžios ekraną

en: Repeat Lesson
lt: Kartoti pamoką

en: Next Lesson
lt: Kita pamoka

en: Congratulations! You have passed the lesson.
lt: Sveikiname! Išmokote pamoką.

en: You have not passed the lesson.
lt: Dar neišmokote pamokos.

en: Repeat the lesson. Your skills will improve automatically over time.
lt: Pakartokite pamoką. Jūsų įgūdžiai savaime po truputį gerės.

en: Next lesson unlocked
lt: Atrakinta kita pamoka

[ctx: Show a specific type of statistic]
en: Show
lt: Rodyti

en: Progress
lt: Pažanga

en: Errors
lt: Klaidos

[ctx: Show a statistic over one or more lessons]
en: Over
lt: Pamokos

en: All Lessons
lt: Visos pamokos

en: No visualization available for your keyboard layout.
lt: Jūsų klaviatūros klavišų išdėstymui vizualizacija nerasta.

en: Resume Training
lt: Tęsti mokytis

en: Restart Lesson
lt: Kartoti pamoką

en: Training session started. Time begins running with the first keystroke.
lt: Treniruotė prasidėjo! Laikas skaičiuosimas nuo pirmo klavišo paspaudimo...

en: Training session interrupted. Time begins running again with next keystroke.
lt: Mokymasis pristabdytas. Laikas vėl skaičiuosis po to, kai nuspausite klavišą.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, fingersGroupBox)
en: Fingers
lt: Pirštai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, leftHandLabel)
en: Left Hand
lt: Kairioji ranka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fingerLabel3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fingerLabel4)
en: Index finger:
lt: Smilius:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fingerLabel2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fingerLabel5)
en: Middle finger:
lt: Vidurinysis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fingerLabel1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fingerLabel6)
en: Ring finger:
lt: Bevardis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fingerLabel0) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fingerLabel7)
en: Little finger:
lt: Mažasis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, rightHandLabel)
en: Right Hand
lt: Dešinioji ranka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_keyboardLayoutLabel)
en: Keyboard layout:
lt: Klaviatūros išdėstymas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_descriptionLabel)
en: Description:
lt: Aprašymas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_lessonsLabel)
en: Lessons:
lt: Pamokos:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_addLessonButton)
en: Add new lesson
lt: Pridėti naują pamoką

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_removeLessonButton)
en: Remove lesson
lt: Pašalinti pamoką

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_moveLessonUpButton)
en: Move lesson up
lt: Pamoką pakelti aukščiau

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_moveLessonDownButton)
en: Move lesson down
lt: Pamoką nuleisti žemiau

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_newCharactersLabel)
en: New characters:
lt: Nauji ženklai:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_newKeyToolButton)
en: Create new normal key
lt: Sukurti naują įprastą klavišą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_newKeyToolButton)
en: Normal Key
lt: Įprastas klavišas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_newSpecialKeyToolButton)
en: Create new special key
lt: Sukurti naują specialų klavišą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_newSpecialKeyToolButton)
en: Special Key
lt: Specialus klavišas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_deleteKeyToolButton)
en: Delete selected key
lt: Pašalinti pasirinktą klavišą

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_keyboardGroupBox)
en: Keyboard
lt: Klaviatūra

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_nameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_keyboardLayoutNameLabel)
en: Name:
lt: Vardas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_keyboardLayoutWidthLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Width:
lt: Plotis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_keyboardLayoutHeightLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Height:
lt: Aukštis:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Geometry
lt: Geometrija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Left:
lt: Kairė:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Top:
lt: Viršus:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_5) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Key
lt: Klavišas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_keyFingerLabel)
en: Finger:
lt: Pirštas:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_keyFingerComboBox)
en: Left little finger
lt: Kairysis mažasis pirštas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_keyFingerComboBox)
en: Left ring finger
lt: Kairysis bevardis pirštas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_keyFingerComboBox)
en: Left middle finger
lt: kairysis vidurinysis pirštas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_keyFingerComboBox)
en: Left index finger
lt: Kairysis rodomasis pirštas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_keyFingerComboBox)
en: Right index finger
lt: Dešinysis rodomasis pirštas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_keyFingerComboBox)
en: Right middle finger
lt: Dešinysis vidurinysis pirštas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_keyFingerComboBox)
en: Right ring finger
lt: Dešinysis bevardis pirštas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_keyFingerComboBox)
en: Right little finger
lt: Dešinysis mažasis pirštas

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Characters
lt: Ženklai

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_addCharacterButton)
en: Add new character
lt: Pridėti naują ženklą

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_removeCharacterButton)
en: Remove character
lt: Pašalinti ženklą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_specialKeyTypeLabel)
en: Type:
lt: Tipas:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_specialKeyTypeComboBox)
en: Capslock
lt: Didž

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_specialKeyTypeComboBox)
en: Shift
lt: Lyg2

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_specialKeyTypeComboBox)
en: Backspace
lt: Naikinti

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_specialKeyTypeComboBox)
en: Return
lt: Įvestis

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_specialKeyTypeComboBox)
en: Space
lt: Tarpas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_specialKeyTypeComboBox)
en: Other
lt: Kitas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_specialKeyLabelLabel)
en: Label:
lt: Žymė:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_specialKeyModifierIdLabel)
en: Modifier ID:
lt: Modifikatoriaus ID:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_openTextFileButton)
en: Open a text file...
lt: Atverti tekstinį failą...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_reformatLessonTextButton)
en: Wrap lines automatically
lt: Automatiškai perkelti į naują eilutę

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_characterCountLabel)
en: 0 Characters
lt: 0 ženklų

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_pasteCurrentNameButton)
en: Paste current system keyboard layout name
lt: Įterpti šiuo metu sistemoje naudojamo klaviatūros išdėstymo vardą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, trainingLabel)
en: During training:
lt: Besimokant:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnforceTypingErrorCorrection)
en: Enforce correction of typing errors
lt: Priverstinai taisyti rinkimo klaidas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowKeyboard)
en: Show keyboard
lt: Rodyti klaviatūrą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowStatistics)
en: Show real-time statistics
lt: Rodyti statistiką realiu laiku

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nextLineLabel)
en: Go to next line with:
lt: Į kitą eilutę pereiti spaudžiant:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_NextLineWithReturn)
en: Ret&urn
lt: į&vesties klavišą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_NextLineWithSpace)
en: Spa&ce
lt: &tarpo klavišą

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Lesson unlocking limits
lt: Pamokų atrakinimo ribos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, requiredStrokesPerMinuteLabel)
en: Minimum strokes &per minute:
lt: Mažiausias greitis, ženklais per minutę:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, requiredAccuracyLabel)
en: Minimum accuracy:
lt: Mažiausias tikslumas:

en: Set keyboard layout
lt: Nustatyti klaviatūros išdėstymą

en: Edit description
lt: Keisti aprašymą

en: Add lesson
lt: Pridėti pamoką

en: Move lesson
lt: Perkelti pamoką

en: Set lesson title
lt: Nustatyti pamokos pavadinimą

en: Set new characters for lesson
lt: Nustatyti pamokoje naujai atsirandančius ženklus

en: Set lesson text
lt: Nustatyti pamokos tekstą

en: Set keyboard layout title
lt: Nustatyti klaviatūros išdėstymo pavadinimą

en: Set keyboard layout name
lt: Nustatyti klaviatūros išdėstymo vardą

en: Set keyboard layout size
lt: Nustatyti klaviatūros išdėstymo dydį

en: Add key
lt: Pridėti klavišą

en: Remove key
lt: Pašalinti klavišą

en: Set key geometry
lt: Parinkti klavišo padėtį

en: Set key finger
lt: Klavišui priskirti pirštą

en: Add key character
lt: Pridėti naują ženklą klaviše

en: Remove key character
lt: Šalinti ženklą iš klavišo
