ktouch - en to lv translation catalogue (201 entries)

en: Invalid database version '%1'.
lv: Nederīga datubāzes versija '%1'.

en: No course with ID %1
lv: Nav kursa ar ID %1

en: No keyboard layout with ID %1
lv: Nav tastatūras izkārtojuma ar ID %1

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Top left
lv: Augšējais kreisais

en: Top right
lv: Augšējais labais

en: Bottom left
lv: Apakšējais kreisais

en: Bottom right
lv: Apakšējais labais

en: Error while opening course
lv: Kļūda atverot kursu

en: Built-in courses can only be viewed.
lv: Iebūvētie kursi var tikai tikt skatīti.

en: Error while opening keyboard layout
lv: Kļūda atverot tastatūras izkārtojumu

en: Built-in keyboard layouts can only be viewed.
lv: Iebūvētie tastatūras izvietojumi var tikai tikt skatīti.

en: %1 Character | %1 Characters
lv[0]: %1 rakstzīme
lv[1]: %1 rakstzīmes
lv[2]: %1 rakstzīmju

en: There is already a keyboard layout with the same name.
lv: Jau pastāv tastatūras izvietojums ar tādu nosaukumu.

en: New...
lv: Jauns...

en: New course
lv: Jauns kurss

en: New keyboard layout
lv: Jauns tastatūras izvietojums

en: Template
lv: Sagatave

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_deleteKeyToolButton)
en: Delete
lv: Dzēst

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: Create a new course or keyboard layout
lv: Izveidot jaunu kursu vai tastatūras izkārtojumu

en: Delete the current selected course or keyboard layout
lv: Dzēst pašreizeiz izvēlēto kursu vai tastatūras izkārtojumu

en: Import a course or keyboard layout from a file
lv: Importēt kursu vai tastatūras izvietojumu no faila

en: Export the current selected course or keyboard layout to a file
lv: Eksportēt pašreizeiz izvēlēto kursu vai tastatūras izkārtojumu uz failu

en: Error while deleting course
lv: Kļūda dzēšot kursu

en: Error while deleting keyboard layout
lv: Kļūda dzēšot tastatūras izvietojumu

en: The selected file could not be imported.
lv: Izvēlēto failu neizdevās importēt.

en: Error while saving course
lv: Kļūda saglabājot kursu

en: Error while saving keyboard layout
lv: Kļūda saglabājot tastatūras izkārtojumu

en: Course <b>%1</b> deleted
lv: Kurss <b>%1</b> tika dzēsts

en: Keyboard layout <b>%1</b> deleted
lv: Tastatūras izkārtojums <b>%1</b> tika dzēsts

en: Error while saving course to disk.
lv: Kļūda saglabājot kursu diskā.

en: Error while saving keyboard layout to disk.
lv: Kļūda saglabājot tastatūras izkārtojumu diskā.

en: The selected course is already present as a built-in course.
lv: Izvēlētais kurss jau ir pieejams kā iebūvētais kurss.

en: Import as new course
lv: Importēt kā jaunu kursu

en: The selected keyboard layout is already present as a built-in keyboard layout.
lv: Izvēlētais tastatūras izkārtojums jau ir pieejams kā iebūvētais tastatūras izkārtojums.

en: Import as new keyboard layout
lv: Importēt kā jaunu tastatūras izkārtojumu

en: Restore
lv: Atjaunot

en: Dismiss
lv: Noņemt

en: Use another course as template
lv: Izmantot citu kursu kā sagatavi

en: Use another keyboard layout as template
lv: Izmantot citu tastatūras izkārtojumu kā sagatavi

en: Course
lv: Kurss

en: Keyboard layout
lv: Tastatūras izkārtojums

note: i18n: ectx: label, entry (KeyboardLayoutName), group (General)
en: The keyboard layout to use on non-X11 platforms
lv: Tastatūras izkārtojums, ko izmantot uz ne-X11 platformām

note: i18n: ectx: label, entry (ShowKeyboard), group (Training)
en: Controls the visibility of the keyboard during training.
lv: Kontrolē tastatūras redzamību apmācības laikā.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowStatistics), group (Training)
en: Controls the visibility of realtime statistics during training.
lv: Kontrolē reāllaika statistikas redzamību apmācības laikā.

note: i18n: ectx: label, entry (NextLineWithReturn), group (Training)
en: Return key at the end of a line will switch to next line.
lv: Taustiņš 'Return' rindas beigās pārslēgs uz jaunu rindu.

note: i18n: ectx: label, entry (NextLineWithSpace), group (Training)
en: Space key at the end of a line will switch to next line.
lv: Taustiņš 'Atstarpe' rindas beigās pārslēgs uz jaunu rindu.

note: i18n: ectx: label, entry (RequiredStrokesPerMinute), group (Training)
en: The minimum required amount of strokes per minute to unlock the next lesson.
lv: Minimālais nospiedienu skaits minūtē, lai atslēgtu jaunu nodarbību.

note: i18n: ectx: label, entry (RequiredAccuracy), group (Training)
en: The minimum required typing accuracy in percent to unlock the next lesson.
lv: Minimālā nepieciešamā precizitāte procentos, lai atslēgtu nākamo nodarbību.

note: i18n: ectx: label, entry (FingerColor$(Index)), group (Colors)
en: The keyboard tinting color to highlight keys for each finger.
lv: Tastatūras ietonēšanas krāsa, lai izceltu katra pirksta taustiņus.

note: i18n: ectx: label, entry (LastUsedProfileId), group (Session)
en: The ID of the last used profile.
lv: Pēdējā izmantotā profila ID.

en: Training
lv: Apmācība

en: Training Settings
lv: Apmācības statistika

en: Colors
lv: Krāsas

en: Color Settings
lv: Krāsu iestatījumi

en: Course and Keyboard Layout Editor...
lv: Kursu un tastatūras izkārtojumu redaktors...

en: Configure Keyboard...
lv: Konfigurēt tastatūru...

en: Typewriting Trainer
lv: Ātrrakstīšanas skolotājs

en: Learn and practice typewriting
lv: Ātrrakstīšanas apguve un praktizēšana

en: Current maintainer
lv: Pašreizējais uzturētājs

en: Former maintainer and programmer
lv: Iepriekšējais uzturētājs un programmētājs

en: Original author
lv: Sākotnējais autors

en: Creator of the SVG icon
lv: SVG ikonas izveidotājs

en: Lots of patches, fixes and updates
lv: Daudz ielāpu, labojumu un atjauninājumu

en: All the creators of training and keyboard files
lv: Visi apmācības un tastatūras failu izveidotāji

en: Launch the course and keyboard layout editor
lv: Palaist kursu un tastatūras izkārtojumu redaktoru

en: Character
lv: Rakstzīme

en: Modifier ID
lv: Modifikatora ID

en: Position
lv: Pozīcija

en: <No title>
lv: <Nav nosaukuma>

en: <p>New characters: %1</p><p>%2</p>
lv: <p>Jaunas rakstzīmes: %1</p><p>%2</p>

en: Title
lv: Nosaukums

en: Courses
lv: Kursi

en: Keyboard Layouts
lv: Tastatūras izkārtojumi

en: Name: %1
lv: Nosaukums: %1

en: Accuracy
lv: Precizitāte

en: Characters per Minute
lv: Rakstzīmes minūtē

en: <i>Unknown</i>
lv: <i>Nezināms</i>

en: Accuracy:
lv: Precizitāte:

en: Characters per Minute:
lv: Rakstzīmes minūtē:

en: Welcome to Typewriting Trainer
lv: Laipni lūdzam ātrrakstīšanas apmācības programmā

en: Start Training
lv: Sākt apmācību

en: Configure Keyboard
lv: Konfigurēt tastatūru

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_titleLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_lessonTitleLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_keyboardLayouttTitleLabel)
en: Title:
lv: Nosaukums:

en: Done
lv: Pabeigts

en: Complete Previous Lessons to Unlock
lv: Lai atslēgtu, pabeidziet iepriekšējo nodarbību

en: Lessons trained:
lv: Pabeigtās nodarbības:

en: Total training time:
lv: Kopējais apmācības laiks:

en: Last trained:
lv: Pēdējā apmācība:

en: Never
lv: Nekad

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Do you really want to delete the profile "<b>%1</b>"?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst profilu "<b>%1</b>"?

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Before you start training, please introduce yourself:
lv: Pirms sākat apmācību, lūdzu, iepazīstiniet sevi:

en: Name
lv: Nosaukums

en: I have no or only very little experience in machine typing
lv: Man nav vai arī ir ļoti neliela pieredze datorrakstīšanā

en: Lessons are unlocked as your typing skills improve over time.
lv: Nodarbības tiek atslēgtas, jūsu prasmēm laika gaitā uzlabojoties.

en: I am an experienced machine typist and want to improve my skills
lv: Esmu pieredzējis datorraktītājs un vēlos uzlabot savas prasmes

en: All lessons are unlocked immediately.
lv: Visas nodarbības tiek atslēgtas nekavējoties.

en: Create New Profile
lv: Izveidot jaunu profilu

en: Use Selected Profile
lv: Lietot izvēlēto profilu

en: Elapsed time
lv: Pavadītais laiks

en: Character:
lv: Rakstzīme:

en: Errors:
lv: Kļūdas:

en: Return to Home Screen
lv: Atgriezties mājas ekrānā

en: Repeat Lesson
lv: Atkārtot nodarbību

en: Next Lesson
lv: Nākamā nodarbība

en: Congratulations! You have passed the lesson.
lv: Apsveicam! Esat pabeidzis nodarbību.

en: You have not passed the lesson.
lv: Jūs nepabeidzāt nodarbību.

en: Repeat the lesson. Your skills will improve automatically over time.
lv: Atkārtojiet nodarbību. Jūsu prasmes automātiski laika gaitā uzlabosies.

en: Next lesson unlocked
lv: Nākamā nodarbība atslēgta

[ctx: Show a specific type of statistic]
en: Show
lv: Rādīt

en: Errors
lv: Kļūdas

[ctx: Show a statistic over one or more lessons]
en: Over
lv: Pāri

en: All Lessons
lv: Visas nodarbības

en: No visualization available for your keyboard layout.
lv: Jūsu tastatūras izkārtojumam vizualizācija nav pieejama.

en: Resume Training
lv: Atsākt apmācību

en: Restart Lesson
lv: Pārstartēt nodarbību

en: Training session started. Time begins running with the first keystroke.
lv: Apmācības sesija ir sākusies. Laika skaitīšana sākas ar pirmo taustiņa nospiedienu.

en: Training session interrupted. Time begins running again with next keystroke.
lv: Apmācības sesija pārtraukta. Laika skaitīšana turpināsies pēc nākamās taustiņa nospiešanas.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, fingersGroupBox)
en: Fingers
lv: Pirksti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, leftHandLabel)
en: Left Hand
lv: Kreisā roka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fingerLabel3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fingerLabel4)
en: Index finger:
lv: Rādītājpirksts:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fingerLabel2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fingerLabel5)
en: Middle finger:
lv: Vidējais pirksts:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fingerLabel1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fingerLabel6)
en: Ring finger:
lv: Zeltnesis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fingerLabel0) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fingerLabel7)
en: Little finger:
lv: Mazais pirkstiņš:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, rightHandLabel)
en: Right Hand
lv: Labā roka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_keyboardLayoutLabel)
en: Keyboard layout:
lv: Tastatūras izkārtojums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_descriptionLabel)
en: Description:
lv: Apraksts:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_lessonsLabel)
en: Lessons:
lv: Nodarbības:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_addLessonButton)
en: Add new lesson
lv: Pievienot jaunu nodarbību

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_removeLessonButton)
en: Remove lesson
lv: Noņemt nodarbību

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_moveLessonUpButton)
en: Move lesson up
lv: Pārvietot nodarbību augšup

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_moveLessonDownButton)
en: Move lesson down
lv: Pārvietot nodarbību lejup

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_newCharactersLabel)
en: New characters:
lv: Jaunas rakstzīmes:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_newKeyToolButton)
en: Create new normal key
lv: Izveidot jaunu normālo taustiņu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_newKeyToolButton)
en: Normal Key
lv: Normālais taustiņš

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_newSpecialKeyToolButton)
en: Create new special key
lv: Izveidot jaunu speciālo taustiņu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_newSpecialKeyToolButton)
en: Special Key
lv: Speciālais taustiņš

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_deleteKeyToolButton)
en: Delete selected key
lv: Dzēst izvēlēto taustiņu

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_keyboardGroupBox)
en: Keyboard
lv: Tastatūra

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_nameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_keyboardLayoutNameLabel)
en: Name:
lv: Nosaukums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_keyboardLayoutWidthLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Width:
lv: Platums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_keyboardLayoutHeightLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Height:
lv: Augstums:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Geometry
lv: Ģeometrija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Left:
lv: Kreisais:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Top:
lv: Augša:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_5) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Key
lv: Taustiņš

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_keyFingerLabel)
en: Finger:
lv: Pirksts:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_keyFingerComboBox)
en: Left little finger
lv: Kreisais mazais pirkstiņš

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_keyFingerComboBox)
en: Left ring finger
lv: Kreisais zeltnesis

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_keyFingerComboBox)
en: Left middle finger
lv: Kreisais vidējais pirksts

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_keyFingerComboBox)
en: Left index finger
lv: Kreisais rādītājpirksts

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_keyFingerComboBox)
en: Right index finger
lv: Labais rādītājpirksts

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_keyFingerComboBox)
en: Right middle finger
lv: Labais vidējais pirksts

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_keyFingerComboBox)
en: Right ring finger
lv: Labais zeltnesis

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_keyFingerComboBox)
en: Right little finger
lv: Labais mazais pirkstiņš

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_keyHapticMarkerLabel)
en: Haptic Marker:
lv: Haptiskais marķieris:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Characters
lv: Rakstzīmes

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_addCharacterButton)
en: Add new character
lv: Pievienot jaunu rakstzīmi

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_removeCharacterButton)
en: Remove character
lv: Noņemt rakstzīmi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_specialKeyTypeLabel)
en: Type:
lv: Tips:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_specialKeyTypeComboBox)
en: Capslock
lv: CapsLock

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_specialKeyTypeComboBox)
en: Space
lv: Atstarpe

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_specialKeyTypeComboBox)
en: Other
lv: Cits

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_specialKeyLabelLabel)
en: Label:
lv: Etiķete:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_specialKeyModifierIdLabel)
en: Modifier ID:
lv: Modifikatora ID:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_characterCountLabel)
en: 0 Characters
lv: 0 rakstzīmju

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_pasteCurrentNameButton)
en: Paste current system keyboard layout name
lv: Ielīmēt pašreizējo sistēmas tastatūras izkārtojuma nosaukumu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, trainingLabel)
en: During training:
lv: Apmācības laikā:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowKeyboard)
en: Show keyboard
lv: Rādīt tastatūru

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowStatistics)
en: Show real-time statistics
lv: Rādīt reāllaika statistiku

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nextLineLabel)
en: Go to next line with:
lv: Pāriet uz nākamo rindu ar:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Lesson unlocking limits
lv: Nodarbību atslēgšanas limiti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, requiredAccuracyLabel)
en: Minimum accuracy:
lv: Minimālā precizitāte:

en: Set title
lv: Iestatīt nosaukumu

en: Set keyboard layout
lv: Iestatīt tastatūras izkārtojumu

en: Edit description
lv: Rediģēt aprakstu

en: Add lesson
lv: Pievienot nodarbību

en: Move lesson
lv: Pārvietot nodarbību

en: Set lesson title
lv: Iestatīt nodarbības nosaukumu

en: Set new characters for lesson
lv: Iestatīt nodarbības jaunās rakstzīmes

en: Set lesson text
lv: Iestatīt nodarbības tekstu

en: Set keyboard layout title
lv: Iestatīt tastatūras izkārtojuma nosaukumu

en: Set keyboard layout name
lv: Iestatīt tastatūras izkārtojuma vārdu

en: Set keyboard layout size
lv: Iestatīt tastatūras izkārtojuma izmēru

en: Add key
lv: Pievienot taustiņu

en: Remove key
lv: Noņemt taustiņu

en: Set key geometry
lv: Iestatīt tastatūras ģeometriju

en: Set key finger
lv: Iestatīt tastatūras pirkstu

en: Set key haptic marker
lv: Iestatīt taustiņa haptisko marķieri

en: Add key character
lv: Pievienot taustiņa rakstzīmi

en: Remove key character
lv: Noņemt taustiņa rakstzīmi

en: Set key character value
lv: Iestatīt taustiņa rakstzīmes vērtību

en: Set key character modifier
lv: Iestatīt taustiņa rakstzīmes modifikatoru

en: Set key character position
lv: Iestatīt taustiņa rakstzīmes pozīciju

en: Set special key type
lv: Iestatīt speciālā taustiņa tipu

en: Set special key label
lv: Iestatīt speciālā taustiņa etiķeti

en: Set special key modifier ID
lv: Iestatīt speciālā taustiņa modifikatora ID
