ktouch - en to mai translation catalogue (6 entries)

en: Accuracy
mai: सटीकता

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_titleLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_lessonTitleLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_keyboardLayouttTitleLabel)
en: Title:
mai: शीर्षक:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_keyboardLayoutWidthLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Width:
mai: चओड़ाइ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_keyboardLayoutHeightLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Height:
mai: उँचाइ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Left:
mai: बम्माँ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Top:
mai: शीर्ष:
