ktouch - en to nl translation catalogue (239 entries)

en: Invalid database version '%1'.
nl: Ongeldige gegevensbank versie '%1'.

en: Custom Lessons
nl: Eigen lessen

en: A place to store personal lesson texts
nl: Hier kunt u eigen teksten opslaan

en: No course with ID %1
nl: Cursus ID %1 bestaat niet

en: No keyboard layout with ID %1
nl: Toetsenbord ID %1 bestaat niet

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Top left
nl: Linksboven

en: Top right
nl: Rechtsboven

en: Bottom left
nl: Linksonder

en: Bottom right
nl: Rechtsonder

en: Error while opening course
nl: Fout bij openen cursus

en: Built-in courses can only be viewed.
nl: Ingebouwde cursussen kunnen alleen worden bekeken.

en: Error while opening keyboard layout
nl: Fout bij openen toetsenbordindeling

en: Built-in keyboard layouts can only be viewed.
nl: Ingebouwde toetsenbordindelingen kunnen alleen worden bekeken.

en: %1 Character | %1 Characters
nl[0]: %1 Karakter
nl[1]: %1 Karakters

en: Text files (*.txt)
nl: Tekstbestanden (*.txt)

en: The selected file could not be opened
nl: Het geselecteerde bestand kon niet worden geopend

en: There is already a keyboard layout with the same name.
nl: Er bestaat al een toetsenbordindeling met deze naam.

[ctx: @title:window]
en: New
nl: Nieuw

en: New...
nl: Nieuw...

en: New course
nl: Nieuwe cursus

en: New keyboard layout
nl: Nieuwe toetsenbordindeling

en: Template
nl: Sjabloon

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_deleteKeyToolButton)
en: Delete
nl: Verwijderen

en: Import
nl: Importeren

en: Export
nl: Exporteren

[ctx: @title:window]
en: Course and Keyboard Layout Editor
nl: Cursus en bewerken van de toetsenbordindeling

en: Create a new course or keyboard layout
nl: Een nieuwe cursus of toetsenbordindeling maken

en: Delete the current selected course or keyboard layout
nl: De huidig geselecteerde cursus of toetsenbordindeling wissen

en: Import a course or keyboard layout from a file
nl: Cursus of toetsenbordindeling uit een bestand importeren

en: Export the current selected course or keyboard layout to a file
nl: De huidig geselecteerde cursus of toetsenbordindeling naar een bestand exporteren

en: Error while deleting course
nl: Fout bij het wissen van cursus

en: Error while deleting keyboard layout
nl: Fout bij het wissen van toetsenbordindeling

en: XML files (*.xml)
nl: XML-bestanden (*.xml)

en: The selected file could not be imported.
nl: Het geselecteerde bestand kon niet worden geïmporteerd.

en: Error while saving course
nl: Fout bij opslaan cursus

en: Error while saving keyboard layout
nl: Fout bij opslaan toetsenbordindeling

en: Course <b>%1</b> deleted
nl: Cursus <b>%1</b> gewist

en: Keyboard layout <b>%1</b> deleted
nl: Toetsenbordindeling <b>%1</b> gewist

en: Error while saving course to disk.
nl: Fout bij het opslaan van cursus naar schijf.

en: Error while saving keyboard layout to disk.
nl: Fout bij het opslaan van toetsenbordindeling naar schijf.

en: The selected course is already present as a built-in course.
nl: De geselecteerde cursus bestaat al als ingebouwde cursus.

en: Import as new course
nl: Importeren als nieuwe cursus

en: The selected course is already present as a user course.
nl: De geselecteerde cursus bestaat al als gebruikerscursus.

en: The selected keyboard layout is already present as a built-in keyboard layout.
nl: De geselecteerde toetsenbordindeling bestaat al als ingebouwde indeling.

en: Import as new keyboard layout
nl: Importeren als nieuwe toetsenbordindeling

en: The selected keyboard layout is already present as a user keyboard layout.
nl: De geselecteerde toetsenbordindeling bestaat al als gebruikertoetsenbordindeling.

en: Restore
nl: Herstellen

en: Dismiss
nl: Wegdoen

en: Use another course as template
nl: Een andere cursus gebruiken als sjabloon

en: Use another keyboard layout as template
nl: Een andere toetsenbordindeling gebruiken als sjabloon

en: Course
nl: Cursus

en: Keyboard layout
nl: Toetsenbordindeling

note: i18n: ectx: label, entry (KeyboardLayoutName), group (General)
en: The keyboard layout to use on non-X11 platforms
nl: De te gebruiken toetsenbordindeling op computers zonder X11

note: i18n: ectx: label, entry (EnforceTypingErrorCorrection), group (Training)
en: Controls whether typing errors have to be corrected or not.
nl: Bestuurt of fouten bij het typen gecorrigeerd moeten worden of niet.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowKeyboard), group (Training)
en: Controls the visibility of the keyboard during training.
nl: Regelt het zichtbaar zijn van het toetsenbord tijdens het oefenen.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowStatistics), group (Training)
en: Controls the visibility of realtime statistics during training.
nl: Regelt het zichtbaar zijn van de statistieken tijdens het oefenen.

note: i18n: ectx: label, entry (NextLineWithReturn), group (Training)
en: Return key at the end of a line will switch to next line.
nl: Naar nieuwe regel gaan bij Return-toets aan het einde van de regel.

note: i18n: ectx: label, entry (NextLineWithSpace), group (Training)
en: Space key at the end of a line will switch to next line.
nl: Naar nieuwe regel gaan bij Spatie-toets aan het einde van de regel.

note: i18n: ectx: label, entry (RequiredStrokesPerMinute), group (Training)
en: The minimum required amount of strokes per minute to unlock the next lesson.
nl: Het kleinste aantal toetsen per minuut, nodig om naar de volgende les te gaan.

note: i18n: ectx: label, entry (RequiredAccuracy), group (Training)
en: The minimum required typing accuracy in percent to unlock the next lesson.
nl: De minimale type-accuratesse, in procenten, nodig om naar de volgende les te gaan.

note: i18n: ectx: label, entry (FingerColor$(Index)), group (Colors)
en: The keyboard tinting color to highlight keys for each finger.
nl: De markeringskleur voor de toetsen, voor elke vinger.

note: i18n: ectx: label, entry (FingerOpacity), group (Colors)
en: How transparent finger colors should be shown.
nl: Hoe transparant vingerkleuren getoond zouden moeten worden.

note: i18n: ectx: label, entry (LastUsedProfileId), group (Session)
en: The ID of the last used profile.
nl: De ID van het laatst gebruikte profiel.

en: Training
nl: Oefening

en: Training Settings
nl: Oefenstatistieken

en: Colors
nl: Kleuren

en: Color Settings
nl: Kleurinstellingen

[ctx: @title:window]
en: Configure Keyboard
nl: Toetsenbord instellen

en: Course and Keyboard Layout Editor...
nl: Cursus en toetsenbordindeling bewerken...

en: Configure Keyboard...
nl: Toetsenbordbestand instellen...

en: Typewriting Trainer
nl: Leren typen

en: Learn and practice typewriting
nl: Typen leren en oefenen

en: Copyright (C) 2011-2015 by Sebastian Gottfried
    Copyright (C) 2000-2007 by Håvard Frøiland and Andreas Nicolai
nl: Copyright (C) 2011-2015 by Sebastian Gottfried
    Copyright (C) 2000-2007 by Håvard Frøiland en Andreas Nicolai

en: Current maintainer
nl: Huidige onderhouder

en: Former maintainer and programmer
nl: Vorige programmeur en onderhoud

en: Original author
nl: Oorspronkelijke auteur

en: Creator of the SVG icon
nl: Ontwerper van het SVG-pictogram

en: Lots of patches, fixes and updates
nl: Veel patches, verbeteringen, bijwerkingen

en: All the creators of training and keyboard files
nl: Alle makers van les- en toetsenbordbestanden

en: Launch the course and keyboard layout editor
nl: De cursus en het bewerkingsprogramma voor het toetsenbord starten

en: Prepend the path to the list of QML import paths
nl: Voeg vooraan de naam toe van het pad aan de lijst van paden van de de QML-imports

en: %1 has encountered a runtime error and has to be closed.
nl: Er is een fout opgetreden in %1, en moet worden afgesloten.

en: Character
nl: Teken

en: Modifier ID
nl: ID van samensteltoets

en: Position
nl: Positie

en: <p>New characters: %1</p><p>%2</p>
nl: <p>Nieuwe karakters: %1</p><p>%2</p>

en: Title
nl: Titel

en: Courses
nl: Cursussen

en: Keyboard Layouts
nl: Toetsenbordindelingen

en: Name: %1
nl: Naam: %1

en: Accuracy
nl: Nauwkeurigheid

en: Characters per Minute
nl: Karakters per minuut

en: <i>Unknown</i>
nl: <i>Onbekend</i>

[ctx: Statistics on lesson:]
en: Lesson:
nl: Les:

en: Training on:
nl: Oefenen met:

en: Accuracy:
nl: Nauwkeurigheid:

en: Characters per Minute:
nl: Karakters per minuut:

en: Courses For Your Keyboard Layout
nl: Lessen voor uw toetsenbordindeling

en: Other Courses
nl: Andere lessen

en: Welcome to Typewriting Trainer
nl: Welkom bij Typewriting Trainer (typen oefenen)

en: Start Training
nl: Oefening starten

en: The selected course is intended for a specific keyboard layout.
nl: De geselecteerde oefenstof is bedoeld voor een specifieke toetsenbordindeling.van uw computer.

en: The selected course is not intended for your computer's active keyboard layout.
nl: De geselecteerde oefenstof is niet bedoeld voor de actieve toetsenbordindeling op uw computervan uw computer.

en: KTouch can't switch or set up keyboard layouts. Before training, you have to configure your computer to use the correct keyboard layout. Otherwise you will have to use your current keyboard layout to type the lesson text.
nl: KTouch kan de toetsenbordindelingen niet wisselen of instellen. U zult dit op uw computer moeten instellen, of de huidige toetsenbordindeling gebruiken voor het typen van de teksten van deze les.

en: Configure Keyboard
nl: Toetsenbord instellen

en: Lesson <b>%1</b> deleted.
nl: Les <b>%1</b> gewist

en: Lesson without title deleted.
nl: Les zonder titel gewist.

en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Edit lesson
nl: Les bewerken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_titleLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_lessonTitleLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_keyboardLayouttTitleLabel)
en: Title:
nl: Titel:

en: Lesson text
nl: Lestekst

en: Done
nl: Klaar

en: Complete Previous Lessons to Unlock
nl: Alle vorige vrij te geven oefeningen

en: Manage Profiles
nl: Profielbeheer

[ctx: @title:window]
en: Manage Profiles
nl: Profielbeheer

en: Lessons trained:
nl: Geoefende lessen:

en: Total training time:
nl: Totale oefentijd:

en: Last trained:
nl: Laatste keer:

en: Never
nl: Nooit

en: Edit
nl: Bewerken

en: Do you really want to delete the profile "<b>%1</b>"?
nl: Wilt u werkelijk het profiel  "<b>%1</b>" verwijderen?

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Before you start training, please introduce yourself:
nl: Introduceer u zelf, voordat de oefening begint:

en: Name
nl: Naam

en: I have no or only very little experience in machine typing
nl: I heb geen of erg weinig type-ervaring

en: Lessons are unlocked as your typing skills improve over time.
nl: Lessen worden vrijgegeven als u steeds beter kunt typen.

en: I am an experienced machine typist and want to improve my skills
nl: Ik ben een ervaren typist(e), en wil mijn vaardigheid verbeteren

en: All lessons are unlocked immediately.
nl: Alle lessen zijn direct beschikbaar.

en: Create New Profile
nl: Nieuw profiel aanmaken

en: Use Selected Profile
nl: Geselecteerd profiel gebruiken

en: Lesson training statistics
nl: Statistieken oefeningen van deze les

en: Elapsed time
nl: Verstreken tijd

en: Character:
nl: Teken:

en: Errors:
nl: Fouten:

en: Return to Home Screen
nl: Terug naar het hoofdscherm

en: Repeat Lesson
nl: Les herhalen

en: Next Lesson
nl: Volgende les

en: Congratulations! You have passed the lesson.
nl: Gefeliciteerd. U bent geslaagd voor deze les.

en: You have not passed the lesson.
nl: U bent niet geslaagd voor deze les.

en: Repeat the lesson. Your skills will improve automatically over time.
nl: Herhaal deze les. U zult steeds beter kunnen typen.

en: Next lesson unlocked
nl: Volgende les is beschikbaar

[ctx: Show a specific type of statistic]
en: Show
nl: Tonen

en: Progress
nl: Vorderingen

en: Errors
nl: Fouten

[ctx: Show a statistic over one or more lessons]
en: Over
nl: Klaar

en: All Lessons
nl: Alle lessen

en: This Lesson
nl: Deze les

en: No visualization available for your keyboard layout.
nl: Uw toetsenbordindeling is niet beschikbaar.

en: Resume Training
nl: Oefening voortzetten

en: Restart Lesson
nl: Deze les opnieuw

en: Training session started. Time begins running with the first keystroke.
nl: Oefensessie gestart! De tijd loopt na de eerste toetsaanslag.

en: Training session interrupted. Time begins running again with next keystroke.
nl: Oefensessie werd onderbroken. De tijd loopt verder bij de volgende toetsaanslag...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, fingersGroupBox)
en: Fingers
nl: Vingers

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, leftHandLabel)
en: Left Hand
nl: Linker hand

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fingerLabel3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fingerLabel4)
en: Index finger:
nl: Wijsvinger:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fingerLabel2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fingerLabel5)
en: Middle finger:
nl: Middelvinger:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fingerLabel1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fingerLabel6)
en: Ring finger:
nl: Ringvinger:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fingerLabel0) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fingerLabel7)
en: Little finger:
nl: Pink:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, rightHandLabel)
en: Right Hand
nl: Rechter hand

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, opacityLabel)
en: Opacity
nl: Dekking

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_keyboardLayoutLabel)
en: Keyboard layout:
nl: Toetsenbordindeling:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_descriptionLabel)
en: Description:
nl: Beschrijving:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_lessonsLabel)
en: Lessons:
nl: Lessen:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_addLessonButton)
en: Add new lesson
nl: Nieuwe les toevoegen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_removeLessonButton)
en: Remove lesson
nl: Les verwijderen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_moveLessonUpButton)
en: Move lesson up
nl: Les plaatsje hoger

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_moveLessonDownButton)
en: Move lesson down
nl: Les plaatsje lager

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_newCharactersLabel)
en: New characters:
nl: Nieuwe karakters:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, CustomLessonEditorDialog)
en: Dialog
nl: Dialoog

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_newKeyToolButton)
en: Create new normal key
nl: Nieuwe normale toets aanmaken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_newKeyToolButton)
en: Normal Key
nl: Normale toets

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_newSpecialKeyToolButton)
en: Create new special key
nl: Nieuwe speciale toets aanmaken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_newSpecialKeyToolButton)
en: Special Key
nl: Speciale toets

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_deleteKeyToolButton)
en: Delete selected key
nl: Geselecteerde toets verwijderen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_keyboardGroupBox)
en: Keyboard
nl: Toetsenbord

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_nameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_keyboardLayoutNameLabel)
en: Name:
nl: Naam:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_keyboardLayoutWidthLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Width:
nl: Breedte:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_keyboardLayoutHeightLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Height:
nl: Hoogte:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Geometry
nl: Plaatsgegevens

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Left:
nl: Links:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Top:
nl: Boven:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_5) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Key
nl: Toets

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_keyFingerLabel)
en: Finger:
nl: Vinger:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_keyFingerComboBox)
en: Left little finger
nl: Linker pink

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_keyFingerComboBox)
en: Left ring finger
nl: Linker ringvinger

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_keyFingerComboBox)
en: Left middle finger
nl: Linker middelvinger

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_keyFingerComboBox)
en: Left index finger
nl: Linker wijsvinger

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_keyFingerComboBox)
en: Right index finger
nl: Rechter wijsvinger

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_keyFingerComboBox)
en: Right middle finger
nl: Rechter middelvinger

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_keyFingerComboBox)
en: Right ring finger
nl: Rechter ringvinger

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_keyFingerComboBox)
en: Right little finger
nl: Rechter pink

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_keyHapticMarkerLabel)
en: Haptic Marker:
nl: Voelpunt:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Characters
nl: Tekens

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_addCharacterButton)
en: Add new character
nl: Nieuw teken toevoegen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_removeCharacterButton)
en: Remove character
nl: Teken verwijderen

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_specialKeyTypeComboBox)
en: Space
nl: Spatie

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_specialKeyTypeComboBox)
en: Other
nl: Andere

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_specialKeyLabelLabel)
en: Label:
nl: Naam:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_specialKeyModifierIdLabel)
en: Modifier ID:
nl: Samensteltoets: ID

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_openTextFileButton)
en: Open a text file...
nl: Tekstbestand openen...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_reformatLessonTextButton)
en: Wrap lines automatically
nl: Automatisch naar volgende regel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_characterCountLabel)
en: 0 Characters
nl: 0 Karakters

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_pasteCurrentNameButton)
en: Paste current system keyboard layout name
nl: Plak naam huidige toetsenbordindeling systeem

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, trainingLabel)
en: During training:
nl: Tijdens oefening:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnforceTypingErrorCorrection)
en: Enforce correction of typing errors
nl: Correctie van typefouten afdwingen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowKeyboard)
en: Show keyboard
nl: Toetsenbord tonen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowStatistics)
en: Show real-time statistics
nl: Realtime statistieken tonen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nextLineLabel)
en: Go to next line with:
nl: Naar volgende regel met:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_NextLineWithReturn)
en: Ret&urn
nl: Ter&ug

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_NextLineWithSpace)
en: Spa&ce
nl: Spa&tie

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Lesson unlocking limits
nl: Limieten voor volgende les

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, requiredStrokesPerMinuteLabel)
en: Minimum strokes &per minute:
nl: Minimum aantal toetsaanslagen &per minuut:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, requiredAccuracyLabel)
en: Minimum accuracy:
nl: Minimale nauwkeurigheid:

en: Set title
nl: Titel instellen

en: Set keyboard layout
nl: Toetsenbordindeling instellen

en: Edit description
nl: Beschrijving bewerken

en: Add lesson
nl: Les toevoegen

en: Move lesson
nl: Les verplaatsen

en: Set lesson title
nl: Titel les instellen

en: Set new characters for lesson
nl: Nieuw karakters voor de les instellen

en: Set lesson text
nl: Oefentekst instellen

en: Set keyboard layout title
nl: Naam toetsenbordindeling instellen

en: Set keyboard layout name
nl: Naam toetsenbordindeling instellen

en: Set keyboard layout size
nl: Grootte toetsenbordindeling instellen

en: Add key
nl: Toets toevoegen

en: Remove key
nl: Toets verwijderen

en: Set key geometry
nl: Plaats toets instellen

en: Set key finger
nl: Vinger toets instellen

en: Set key haptic marker
nl: Voelpunt toets instellen

en: Add key character
nl: Karakter aan toets toevoegen

en: Remove key character
nl: Karakter voor toets verwijderen

en: Set key character value
nl: Karakter voor toets instellen

en: Set key character modifier
nl: Alternatieve karakter voor toets instellen

en: Set key character position
nl: Positie karakter instellen

en: Set special key type
nl: Speciale toetstype instellen

en: Set special key label
nl: Naam speciale toets instellen

en: Set special key modifier ID
nl: ID alternatieve speciale toets instellen
