ktouch - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Accuracy
oc: Precision

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_titleLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_lessonTitleLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_keyboardLayouttTitleLabel)
en: Title:
oc: Títol:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_keyboardLayoutWidthLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Width:
oc: Largor :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_keyboardLayoutHeightLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Height:
oc: Nautor :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Left:
oc: Esquèrra:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Top:
oc: Amont:

en: Add key
oc: Apondre una clau
