ktouch - en to pl translation catalogue (242 entries)

en: Invalid database version '%1'.
pl: Nieprawidłowa wersja bazy danych '%1'.

en: Custom Lessons
pl: Własne lekcje

en: A place to store personal lesson texts
pl: Miejsce na przechowanie tekstów prywatnych lekcji

en: No course with ID %1
pl: Brak kursu o ID %1

en: No keyboard layout with ID %1
pl: Brak układu klawiatury o ID %1

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Top left
pl: Góra po lewej

en: Top right
pl: Góra po prawej

en: Bottom left
pl: Dół po lewej

en: Bottom right
pl: Dół po prawej

en: Error while opening course
pl: Błąd podczas otwierania kursu

en: Built-in courses can only be viewed.
pl: Można obejrzeć tylko wbudowane kursy.

en: Error while opening keyboard layout
pl: Błąd przy otwieraniu układu klawiatury

en: Built-in keyboard layouts can only be viewed.
pl: Można obejrzeć tylko wbudowane układy klawiatury.

en: %1 Character | %1 Characters
pl[0]: %1 Znak
pl[1]: %1 Znaki
pl[2]: %1 Znaków

en: Text files (*.txt)
pl: Pliki tekstowe (*.txt)

en: The selected file could not be opened
pl: Nie można otworzyć wybranego pliku.

en: There is already a keyboard layout with the same name.
pl: Już istnieje układ klawiatury z tą samą nazwą.

[ctx: @title:window]
en: New
pl: Nowy

en: New...
pl: Nowy...

en: New course
pl: Nowy kurs

en: New keyboard layout
pl: Nowy układ klawiatury

en: Template
pl: Szablon

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_deleteKeyToolButton)
en: Delete
pl: Usuń

en: Import
pl: Zaimportuj

en: Export
pl: Wyeksportuj

[ctx: @title:window]
en: Course and Keyboard Layout Editor
pl: Edytor kursów i układów klawiatury

en: Create a new course or keyboard layout
pl: Utwórz nowy kurs lub układ klawiatury

en: Delete the current selected course or keyboard layout
pl: Usuń obecnie wybrany kurs lub układ klawiatury

en: Import a course or keyboard layout from a file
pl: Zaimportuj kurs lub układ klawiatury z pliku

en: Export the current selected course or keyboard layout to a file
pl: Wyeksportuj obecnie wybrany kurs lub układ klawiatury do pliku

en: Error while deleting course
pl: Błąd przy usuwaniu kursu

en: Error while deleting keyboard layout
pl: Błąd przy usuwaniu układu klawiatury

en: XML files (*.xml)
pl: Pliki XML (*.xml)

en: The selected file could not be imported.
pl: Nie można zaimportować wybranego pliku.

en: Error while saving course
pl: Błąd przy zapisywaniu kursu

en: Error while saving keyboard layout
pl: Błąd przy zapisywaniu układu klawiatury

en: Course <b>%1</b> deleted
pl: Usunięto kurs <b>%1</b>

en: Keyboard layout <b>%1</b> deleted
pl: Usunięto układ klawiatury <b>%1</b>

en: Error while saving course to disk.
pl: Błąd przy zapisywaniu kursu na dysk.

en: Error while saving keyboard layout to disk.
pl: Błąd przy zapisywaniu układu klawiatury na dysk.

en: The selected course is already present as a built-in course.
pl: Wybrany kurs istnieje już jako wbudowany kurs.

en: Import as new course
pl: Zaimportuj jako nowy kurs

en: The selected course is already present as a user course.
pl: Wybrany kurs istnieje już jako kurs użytkownika.

en: The selected keyboard layout is already present as a built-in keyboard layout.
pl: Wybrany układ klawiatury istnieje już jako wbudowany układ klawiatury.

en: Import as new keyboard layout
pl: Zaimportuj jako nowy układ klawiatury

en: The selected keyboard layout is already present as a user keyboard layout.
pl: Wybrany układ klawiatury istnieje już jako układ klawiatury użytkownika.

en: Restore
pl: Przywróć

en: Dismiss
pl: Odrzuć

en: Use another course as template
pl: Użyj innego kursu jako szablonu

en: Use another keyboard layout as template
pl: Użyj innego układu klawiatury jako szablonu

en: Course
pl: Kurs

en: Keyboard layout
pl: Układ klawiatury

note: i18n: ectx: label, entry (KeyboardLayoutName), group (General)
en: The keyboard layout to use on non-X11 platforms
pl: Układ klawiatury wykorzystywany na platformach nie-X11

note: i18n: ectx: label, entry (EnforceTypingErrorCorrection), group (Training)
en: Controls whether typing errors have to be corrected or not.
pl: Określa czy błędy przy pisaniu mają być poprawiane.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowKeyboard), group (Training)
en: Controls the visibility of the keyboard during training.
pl: Określa widoczność klawiatury podczas ćwiczenia.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowStatistics), group (Training)
en: Controls the visibility of realtime statistics during training.
pl: Określenie widoczności statystyk w czasie rzeczywistym podczas ćwiczenia.

note: i18n: ectx: label, entry (NextLineWithReturn), group (Training)
en: Return key at the end of a line will switch to next line.
pl: Przycisk "enter" na końcu wiersza przełączy do następnego wiersza.

note: i18n: ectx: label, entry (NextLineWithSpace), group (Training)
en: Space key at the end of a line will switch to next line.
pl: Przycisk "odstępu" na końcu wiersza przełączy do następnego wiersza.

note: i18n: ectx: label, entry (RequiredStrokesPerMinute), group (Training)
en: The minimum required amount of strokes per minute to unlock the next lesson.
pl: Minimalna wymagana ilość uderzeń na minutę do odblokowania następnej lekcji.

note: i18n: ectx: label, entry (RequiredAccuracy), group (Training)
en: The minimum required typing accuracy in percent to unlock the next lesson.
pl: Minimalna wymagana dokładność w procentach do odblokowania następnej lekcji.

note: i18n: ectx: label, entry (FingerColor$(Index)), group (Colors)
en: The keyboard tinting color to highlight keys for each finger.
pl: Kolor zabarwiający klawiaturę do podświetlenia klawiszy dla każdego palca.

note: i18n: ectx: label, entry (FingerOpacity), group (Colors)
en: How transparent finger colors should be shown.
pl: Jak powinny być pokazywane barwy przezroczystych palców.

note: i18n: ectx: label, entry (LastUsedProfileId), group (Session)
en: The ID of the last used profile.
pl: Identyfikator ostatnio używanego profilu.

en: Training
pl: Ćwiczenie

en: Training Settings
pl: Ustawienia ćwiczenia

en: Colors
pl: Kolory

en: Color Settings
pl: Ustawienia kolorów

[ctx: @title:window]
en: Configure Keyboard
pl: Ustawienia klawiatury

en: Course and Keyboard Layout Editor...
pl: Edytor kursów i układów klawiatury...

en: Configure Keyboard...
pl: Ustawienia klawiatury...

en: Typewriting Trainer
pl: Trener pisania na klawiaturze

en: Learn and practice typewriting
pl: Ucz się i trenuj pisanie na klawiaturze

en: Copyright (C) 2011-2015 by Sebastian Gottfried
    Copyright (C) 2000-2007 by Håvard Frøiland and Andreas Nicolai
pl: Prawa autorskie (C) 2011-2015 przez Sebastian Gottfried
    Prawa autorskie (C) 2000-2007 przez Håvard Frøiland i Andreas Nicolai

en: Current maintainer
pl: Obecny opiekun

en: Former maintainer and programmer
pl: Poprzedni opiekun i programista

en: Original author
pl: Autor pierwowzoru

en: Creator of the SVG icon
pl: Twórca ikon w formacie SVG

en: Lots of patches, fixes and updates
pl: Dużo łat, poprawek i uaktualnień

en: All the creators of training and keyboard files
pl: Wszyscy twórcy plików ćwiczeniowych i klawiatury

en: Launch the course and keyboard layout editor
pl: Uruchom edytor kursu i układu klawiatury

en: Prepend the path to the list of QML import paths
pl: Poprzedź ścieżkę do listy ścieżek importów QML

en: %1 has encountered a runtime error and has to be closed.
pl: %1 napotkał błąd uruchomieniowy i musi zostać zamknięty.

en: Character
pl: Znak

en: Modifier ID
pl: ID modyfikatora

en: Position
pl: Pozycja

en: <No title>
pl: <Bez tytułu>

en: <p>New characters: %1</p><p>%2</p>
pl: <p>Nowe znaki: %1</p><p>%2</p>

en: Title
pl: Tytuł

en: Courses
pl: Kursy

en: Keyboard Layouts
pl: Układy klawiatury

en: Name: %1
pl: Nazwa: %1

en: Accuracy
pl: Dokładność

en: Characters per Minute
pl: Znaków na minutę

en: <i>Unknown</i>
pl: <i>Nieznana</i>

[ctx: Statistics on lesson:]
en: Lesson:
pl: Lekcja:

en: Training on:
pl: Ćwiczenie na:

en: Accuracy:
pl: Dokładność:

en: Characters per Minute:
pl: Znaków na minutę:

en: Courses For Your Keyboard Layout
pl: Kursy dla twojego układu klawiatury

en: Other Courses
pl: Inne kursy

en: Welcome to Typewriting Trainer
pl: Witaj w trenerze pisania na klawiaturze

en: Start Training
pl: Rozpocznij ćwiczenie

en: The selected course is intended for a specific keyboard layout.
pl: Wybrany kurs jest przeznaczony dla określonego układu klawiatury.

en: The selected course is not intended for your computer's active keyboard layout.
pl: Wybrany kurs nie jest przeznaczony na twój obecny układ klawiatury.

en: KTouch can't switch or set up keyboard layouts. Before training, you have to configure your computer to use the correct keyboard layout. Otherwise you will have to use your current keyboard layout to type the lesson text.
pl: KTouch nie może przełączyć lub ustawić układu klawiatury. Przed ćwiczeniem musisz ustawić swój komputer, tak aby używał właściwego układu klawiatury. W przeciwnym przypadku będzie trzeba użyć bieżącego układu klawiatury, aby wpisać tekst z lekcji.

en: Configure Keyboard
pl: Ustawienia klawiatury

en: Lesson <b>%1</b> deleted.
pl: Usunięto lekcję <b>%1</b>.

en: Lesson without title deleted.
pl: Lekcja bez usuniętego tytułu.

en: Undo
pl: Cofnij

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Edit lesson
pl: Edytuj lekcję

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_titleLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_lessonTitleLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_keyboardLayouttTitleLabel)
en: Title:
pl: Tytuł:

en: Lesson text
pl: Tekst lekcji

en: Done
pl: Gotowe

en: Complete Previous Lessons to Unlock
pl: Ukończ poprzednie lekcje, aby odblokować

en: Add New Lesson
pl: Dodaj nową lekcję

en: Manage Profiles
pl: Zarządzaj profilami

[ctx: @title:window]
en: Manage Profiles
pl: Zarządzaj profilami

en: Lessons trained:
pl: Przetrenowane lekcje:

en: Total training time:
pl: Całkowity czas ćwiczeń:

en: Last trained:
pl: Ostatnio trenowano:

en: Never
pl: Nigdy

en: Edit
pl: Edytuj

en: Do you really want to delete the profile "<b>%1</b>"?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć profil "<b>%1</b>"?

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Before you start training, please introduce yourself:
pl: Zanim rozpoczniesz trenowanie, proszę przedstaw się:

en: Name
pl: Imię

en: I have no or only very little experience in machine typing
pl: Nie mam lub mam bardzo małe doświadczenie w pisaniu na klawiaturze

en: Lessons are unlocked as your typing skills improve over time.
pl: Lekcje odblokowują się w miarę jak twoja umiejętność pisania poprawi się w czasie.

en: I am an experienced machine typist and want to improve my skills
pl: Jestem doświadczony w pisaniu na klawiaturze i chcę poprawić moje umiejętności

en: All lessons are unlocked immediately.
pl: Wszystkie lekcje zostają odblokowane natychmiast.

en: Create New Profile
pl: Utwórz nowy profil

en: Use Selected Profile
pl: Użyj wybranego profilu

en: Lesson training statistics
pl: Statystyki lekcji ćwiczeniowej

en: Elapsed time
pl: Czas, który upłynął

en: Character:
pl: Znak:

en: Errors:
pl: Błędy:

en: Return to Home Screen
pl: Wróć do ekranu domowego

en: Repeat Lesson
pl: Powtórz lekcję

en: Next Lesson
pl: Następna Lekcja

en: Congratulations! You have passed the lesson.
pl: Gratulacje! Pomyślnie ukończyłeś lekcję.

en: You have not passed the lesson.
pl: Nie ukończyłeś pomyślnie lekcji.

en: Repeat the lesson. Your skills will improve automatically over time.
pl: Powtórz lekcję. Twoje umiejętności poprawią się samoczynnie w miarę czasu.

en: Next lesson unlocked
pl: Odblokowano następną lekcję

[ctx: Show a specific type of statistic]
en: Show
pl: Pokaż

en: Progress
pl: Postęp

en: Errors
pl: Błędy

[ctx: Show a statistic over one or more lessons]
en: Over
pl: Powyżej

en: All Lessons
pl: Wszystkie lekcje

en: This Lesson
pl: Ta lekcja

en: No visualization available for your keyboard layout.
pl: Brak wizualizacji dla twojego układ klawiatury

en: Resume Training
pl: Wznów ćwiczenie

en: Restart Lesson
pl: Uruchom ponownie lekcję

en: Training session started. Time begins running with the first keystroke.
pl: Uruchomiono sesję ćwiczeniową. Czas popłynie przy pierwszym uderzeniu w klawisza na klawiaturze.

en: Training session interrupted. Time begins running again with next keystroke.
pl: Przerwano sesję ćwiczeniową. Czas popłynie znowu przy następnym naciśnięciu klawisza na klawiaturze.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, fingersGroupBox)
en: Fingers
pl: Palce

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, leftHandLabel)
en: Left Hand
pl: Lewa dłoń

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fingerLabel3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fingerLabel4)
en: Index finger:
pl: Palec wskazujący:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fingerLabel2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fingerLabel5)
en: Middle finger:
pl: Palec środkowy:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fingerLabel1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fingerLabel6)
en: Ring finger:
pl: Palec serdeczny:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fingerLabel0) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fingerLabel7)
en: Little finger:
pl: Mały palec:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, rightHandLabel)
en: Right Hand
pl: Prawa dłoń

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, opacityLabel)
en: Opacity
pl: Nieprzezroczystość

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_keyboardLayoutLabel)
en: Keyboard layout:
pl: Układ klawiatury:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_descriptionLabel)
en: Description:
pl: Opis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_lessonsLabel)
en: Lessons:
pl: Lekcje:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_addLessonButton)
en: Add new lesson
pl: Dodaj nową lekcję

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_removeLessonButton)
en: Remove lesson
pl: Usuń lekcję

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_moveLessonUpButton)
en: Move lesson up
pl: Przesuń lekcję w górę

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_moveLessonDownButton)
en: Move lesson down
pl: Przesuń lekcję w dół

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_newCharactersLabel)
en: New characters:
pl: Nowe znaki:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, CustomLessonEditorDialog)
en: Dialog
pl: Okno dialogowe

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_newKeyToolButton)
en: Create new normal key
pl: Utwórz nowy normalny klawisz

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_newKeyToolButton)
en: Normal Key
pl: Normalny klawisz

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_newSpecialKeyToolButton)
en: Create new special key
pl: Utwórz nowy specjalny klawisz

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_newSpecialKeyToolButton)
en: Special Key
pl: Specjalny klawisz

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_deleteKeyToolButton)
en: Delete selected key
pl: Usuń wybrany klawisz

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_keyboardGroupBox)
en: Keyboard
pl: Klawiatura

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_nameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_keyboardLayoutNameLabel)
en: Name:
pl: Nazwa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_keyboardLayoutWidthLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Width:
pl: Szerokość:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_keyboardLayoutHeightLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Height:
pl: Wysokość:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Geometry
pl: Geometria

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Left:
pl: Lewo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Top:
pl: Góra:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_5) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Key
pl: Klawisz

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_keyFingerLabel)
en: Finger:
pl: Palec:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_keyFingerComboBox)
en: Left little finger
pl: Lewy mały palec

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_keyFingerComboBox)
en: Left ring finger
pl: Lewy palec serdeczny

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_keyFingerComboBox)
en: Left middle finger
pl: Lewy palec środkowy

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_keyFingerComboBox)
en: Left index finger
pl: Lewy palec wskazujący

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_keyFingerComboBox)
en: Right index finger
pl: Prawy palec wskazujący

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_keyFingerComboBox)
en: Right middle finger
pl: Prawy palec środkowy

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_keyFingerComboBox)
en: Right ring finger
pl: Prawy palec serdeczny

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_keyFingerComboBox)
en: Right little finger
pl: Prawy mały palec

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_keyHapticMarkerLabel)
en: Haptic Marker:
pl: Znacznik dotykowy:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Characters
pl: Znaki

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_addCharacterButton)
en: Add new character
pl: Dodaj nowy znak

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_removeCharacterButton)
en: Remove character
pl: Usuń znak

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_specialKeyTypeLabel)
en: Type:
pl: Rodzaj:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_specialKeyTypeComboBox)
en: Space
pl: Spacja

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_specialKeyTypeComboBox)
en: Other
pl: Inne

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_specialKeyLabelLabel)
en: Label:
pl: Etykieta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_specialKeyModifierIdLabel)
en: Modifier ID:
pl: ID modyfikatora:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_openTextFileButton)
en: Open a text file...
pl: Otwórz plik tekstowy...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_reformatLessonTextButton)
en: Wrap lines automatically
pl: Samoczynnie zawijaj wiersze

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_characterCountLabel)
en: 0 Characters
pl: 0 Znaków

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_pasteCurrentNameButton)
en: Paste current system keyboard layout name
pl: Wklej obecną nazwę systemowego układu klawiatury

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, trainingLabel)
en: During training:
pl: Podczas ćwiczenia:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnforceTypingErrorCorrection)
en: Enforce correction of typing errors
pl: Wymuś poprawianie błędów pisowni

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowKeyboard)
en: Show keyboard
pl: Pokaż klawiaturę

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowStatistics)
en: Show real-time statistics
pl: Pokaż statystykę w czasie rzeczywistym

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nextLineLabel)
en: Go to next line with:
pl: Przejdź do następnego wiersza przy pomocy:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_NextLineWithReturn)
en: Ret&urn
pl: En&ter

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_NextLineWithSpace)
en: Spa&ce
pl: Spa&cja

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Lesson unlocking limits
pl: Warunki odblokowywania lekcji

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, requiredStrokesPerMinuteLabel)
en: Minimum strokes &per minute:
pl: Minimalna &liczba uderzeń na minutę:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, requiredAccuracyLabel)
en: Minimum accuracy:
pl: Minimalna dokładność:

en: Set title
pl: Ustaw tytuł

en: Set keyboard layout
pl: Ustaw układy klawiatury

en: Edit description
pl: Edytuj opis

en: Add lesson
pl: Dodaj lekcję

en: Move lesson
pl: Przesuń lekcję

en: Set lesson title
pl: Ustaw tytuł lekcji

en: Set new characters for lesson
pl: Ustaw nowe znaki dla lekcji

en: Set lesson text
pl: Ustaw tekst lekcji

en: Set keyboard layout title
pl: Ustaw tytuł układu klawiatury

en: Set keyboard layout name
pl: Ustaw nazwę układu klawiatury

en: Set keyboard layout size
pl: Ustaw rozmiar układu klawiatury

en: Add key
pl: Dodaj klawisz

en: Remove key
pl: Usuń klawisz

en: Set key geometry
pl: Ustaw geometrię klawisza

en: Set key finger
pl: Ustaw palec klawisza

en: Set key haptic marker
pl: Ustaw znacznik dotykowy klawisza

en: Add key character
pl: Dodaj znak klawisza

en: Remove key character
pl: Usuń znak klawisza

en: Set key character value
pl: Ustaw wartość znaku klawisza

en: Set key character modifier
pl: Ustaw modyfikator znaku klawisza

en: Set key character position
pl: Ustaw pozycję znaku klawisza

en: Set special key type
pl: Ustaw specjalny typ klawisza

en: Set special key label
pl: Ustaw specjalną etykietę klawisza

en: Set special key modifier ID
pl: Ustaw specjalny identyfikator modyfikatora klawisza
