ktouch - en to se translation catalogue (25 entries)

en: Hidden
se: Čihkkon

en: New...
se: Ođđa …

en: Template
se: Málle

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_deleteKeyToolButton)
en: Delete
se: Sihko

en: Export
se: Olggosfievrrit

en: Restore
se: Máhcat

en: Colors
se: Ivnnit

en: Original author
se: Álgovuolggalaš čálli

en: Position
se: Sajádat

en: Title
se: Namahus

en: Done
se: Geargan

en: Never
se: Ii goassege

en: Edit
se: Doaimmat

en: Cancel
se: Gaskkalduhte

en: Name
se: Namma

en: Character:
se: Mearka:

en: Progress
se: Ovdaneapmi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_descriptionLabel)
en: Description:
se: Válddahus:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, CustomLessonEditorDialog)
en: Dialog
se: Láseš

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_keyboardGroupBox)
en: Keyboard
se: Boallobeavdi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_nameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_keyboardLayoutNameLabel)
en: Name:
se: Namma:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Geometry
se: Geometriija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_specialKeyTypeLabel)
en: Type:
se: Šládja:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_specialKeyTypeComboBox)
en: Tab
se: Tabuláhtor

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_specialKeyTypeComboBox)
en: Other
se: Eará
