ktouch - en to sl translation catalogue (249 entries)

en: Invalid database version '%1'.
sl: Neveljavna različica podatkovne zbirke '%1'.

en: Custom Lessons
sl: Lekcije po meri

en: A place to store personal lesson texts
sl: Mesto za deljenje osebnih besedil lekcij

en: No course with ID %1
sl: Ni tečaja z ID-jem %1

en: No keyboard layout with ID %1
sl: Ni razporeditve tipk z ID-jem %1

en: Hidden
sl: Skrito

en: Top left
sl: Zgoraj levo

en: Top right
sl: Zgoraj desno

en: Bottom left
sl: Spodaj levo

en: Bottom right
sl: Spodaj desno

en: Error while opening course
sl: Napaka med odpiranjem tečaja

en: Built-in courses can only be viewed.
sl: Vgrajene tečaje si lahko samo ogledate.

en: Error while opening keyboard layout
sl: Napaka med odpiranjem razporeditve tipk

en: Built-in keyboard layouts can only be viewed.
sl: Vgrajene razporeditve tipk si lahko samo ogledate.

en: %1%
sl: %1 %

en: %1 Character | %1 Characters
sl[0]: %1 znak
sl[1]: %1 znaka
sl[2]: %1 znake
sl[3]: %1 znakov

en: Text files (*.txt)
sl: Besedilne datoteke (*.txt)

en: The selected file could not be opened
sl: Izbrane datoteke ni bilo mogoče odpreti

en: There is already a keyboard layout with the same name.
sl: Razporeditev tipk s takšnim imenom že obstaja.

[ctx: @title:window]
en: New
sl: Nov

en: New...
sl: Nov ...

en: New course
sl: Nov tečaj

en: New keyboard layout
sl: Nova razporeditev tipk

en: Template
sl: Predloga

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_deleteKeyToolButton)
en: Delete
sl: Izbriši

en: Import
sl: Uvozi

en: Export
sl: Izvozi

[ctx: @title:window]
en: Course and Keyboard Layout Editor
sl: Tečaj in urejevalnik razporeditve tipk

en: Create a new course or keyboard layout
sl: Ustvarite nov tečaj ali razporeditev tipk

en: Delete the current selected course or keyboard layout
sl: Izbriši trenutno izbran tečaj ali razporeditev tipk

en: Import a course or keyboard layout from a file
sl: Uvozi tečaj ali razporeditev tipk iz datoteke

en: Export the current selected course or keyboard layout to a file
sl: Izvozi trenutno izbran tečaj ali razporeditev tipk v datoteko

en: Error while deleting course
sl: Napaka med brisanjem tečaja

en: Error while deleting keyboard layout
sl: Napaka med brisanjem razporeditve tipk

en: XML files (*.xml)
sl: Datoteke XML (*.xml)

en: The selected file could not be imported.
sl: Izbrane datoteke ni bilo mogoče uvoziti.

en: Error while saving course
sl: Napaka med shranjevanjem tečaja

en: Error while saving keyboard layout
sl: Napaka med shranjevanjem razporeditve tipk

en: Course <b>%1</b> deleted
sl: Tečaj  <b>%1</b> izbrisan

en: Keyboard layout <b>%1</b> deleted
sl: Razporeditev tipk <b>%1</b> izbrisana

en: Error while saving course to disk.
sl: Napaka med shranjevanjem tečaja na disk.

en: Error while saving keyboard layout to disk.
sl: Napaka med shranjevanjem razporeditve tipk na disk.

en: The selected course is already present as a built-in course.
sl: Izbran tečaj je že prisoten kot vgrajen tečaj.

en: Import as new course
sl: Uvozi kot nov tečaj

en: The selected course is already present as a user course.
sl: Izbran tečaj je že prisoten kot uporabniški tečaj.

en: The selected keyboard layout is already present as a built-in keyboard layout.
sl: Izbrana razporeditev tipk je že prisotna kot vgrajena razporeditev tipk.

en: Import as new keyboard layout
sl: Uvozi kot novo razporeditev tipk

en: The selected keyboard layout is already present as a user keyboard layout.
sl: Izbrana razporeditev tipk je že prisotna kot uporabniška razporeditev tipk.

en: Restore
sl: Obnovi

en: Dismiss
sl: Opusti

en: Use another course as template
sl: Uporabi drug tečaj kot predlogo

en: Use another keyboard layout as template
sl: Uporabi drugo razporeditev tipk kot predlogo

en: Course
sl: Tečaj

en: Keyboard layout
sl: Razporeditev tipk

note: i18n: ectx: label, entry (KeyboardLayoutName), group (General)
en: The keyboard layout to use on non-X11 platforms
sl: Razporeditev tipk na okoljih brez X11

note: i18n: ectx: label, entry (EnforceTypingErrorCorrection), group (Training)
en: Controls whether typing errors have to be corrected or not.
sl: Nadzira ali bodo napake med tipkanje popravljene ali ne.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowKeyboard), group (Training)
en: Controls the visibility of the keyboard during training.
sl: Nadzira vidnost tipkovnice med učenjem.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowStatistics), group (Training)
en: Controls the visibility of realtime statistics during training.
sl: Nadzira vidnost realnočasovnih statistik med učenjem.

note: i18n: ectx: label, entry (NextLineWithReturn), group (Training)
en: Return key at the end of a line will switch to next line.
sl: Vnašalka na koncu vrstice bo preklopila na naslednjo vrstico.

note: i18n: ectx: label, entry (NextLineWithSpace), group (Training)
en: Space key at the end of a line will switch to next line.
sl: Preslednica na koncu vrstice bo preklopila na naslednjo vrstico.

note: i18n: ectx: label, entry (RequiredStrokesPerMinute), group (Training)
en: The minimum required amount of strokes per minute to unlock the next lesson.
sl: Najmanjše število zahtevanih udarcev na minuto za odklep naslednje lekcije.

note: i18n: ectx: label, entry (RequiredAccuracy), group (Training)
en: The minimum required typing accuracy in percent to unlock the next lesson.
sl: Najnižja zahtevana natančnost tipkanja v odstotkih za odklep naslednje lekcije.

note: i18n: ectx: label, entry (FingerColor$(Index)), group (Colors)
en: The keyboard tinting color to highlight keys for each finger.
sl: Barva poudarjanja tipk tipkovnice za vsak prst.

note: i18n: ectx: label, entry (FingerOpacity), group (Colors)
en: How transparent finger colors should be shown.
sl: Kako prosojno naj bodo prikazane barve prstov.

note: i18n: ectx: label, entry (LastUsedProfileId), group (Session)
en: The ID of the last used profile.
sl: ID zadnje uporabljenega profila.

en: Training
sl: Učenje

en: Training Settings
sl: Nastavitve vaj

en: Colors
sl: Barve

en: Color Settings
sl: Nastavitve barv

[ctx: @title:window]
en: Configure Keyboard
sl: Nastavi tipkovnico

en: Course and Keyboard Layout Editor...
sl: Urejevalnik tečajev in razporeditev tipk ...

en: Configure Keyboard...
sl: Nastavi tipkovnico...

en: Typewriting Trainer
sl: Učenje tipkanja

en: Learn and practice typewriting
sl: Naučite se in vadite tipkanje

en: Copyright (C) 2011-2015 by Sebastian Gottfried
    Copyright (C) 2000-2007 by Håvard Frøiland and Andreas Nicolai
sl: Avtorske pravice (C) 2011-2015 Sebastian Gottfried
    Avtorske pravice (C) 2000-2007 Håvard Frøiland in Andreas Nicolai

en: Current maintainer
sl: Trenutni vzdrževalec

en: Former maintainer and programmer
sl: Prejšnji vzdrževalec in razvijalec

en: Original author
sl: Prvotni avtor

en: Creator of the SVG icon
sl: Ustvarjalec ikone SVG

en: Lots of patches, fixes and updates
sl: Veliko popravkov in posodobitev

en: All the creators of training and keyboard files
sl: Vsi ustvarjalci učnih datotek in datotek s tipkovnico

en: Launch the course and keyboard layout editor
sl: Zaženi urejevalnik tečajev in razporeditev tipk

en: Prepend the path to the list of QML import paths
sl: Pripni pot na začetek seznama poti uvozov QML

en: %1 has encountered a runtime error and has to be closed.
sl: %1 je naletel na napako izvajalnega časa in se mora zapreti.

en: Character
sl: Znak

en: Modifier ID
sl: Spremenilni ID

en: Position
sl: Položaj

en: <No title>
sl: <brez naslova>

en: <p>New characters: %1</p><p>%2</p>
sl: <p>Novi znaki: %1</p><p>%2</p>

en: Title
sl: Naslov

en: Courses
sl: Tečaji

en: Keyboard Layouts
sl: Razporeditve tipk

en: Name: %1
sl: Ime: %1

en: Accuracy
sl: Natančnost

en: Characters per Minute
sl: Znakov na minuto

en: <i>Unknown</i>
sl: <i>Neznano</i>

[ctx: Statistics on lesson:]
en: Lesson:
sl: Lekcija:

en: Training on:
sl: Vaja o:

en: Accuracy:
sl: Natančnost:

en: Characters per Minute:
sl: Znakov na minuto:

en: Courses For Your Keyboard Layout
sl: Tečaji za vašo razporeditev tipk

en: Other Courses
sl: Ostali tečaji

en: Welcome to Typewriting Trainer
sl: Dobrodošli v učenje tipkanja

en: Start Training
sl: Začni učenje

en: The selected course is intended for a specific keyboard layout.
sl: Izbrani tečaj je namenjen za prav posebno razporeditev tipk.

en: The selected course is not intended for your computer's active keyboard layout.
sl: Izbrani tečaj ni namenjen za vašo aktivno razporeditev tipk.

en: KTouch can't switch or set up keyboard layouts. Before training, you have to configure your computer to use the correct keyboard layout. Otherwise you will have to use your current keyboard layout to type the lesson text.
sl: KTouch ne more preklapljati ali nastavljati nastavitve tipkovnice. Pred vajo morate nastaviti računalnik tako, da bo uporabil pravilno nastavitev tipkovnice. Sicer pa boste morali uporabiti vašo trenutno nastavitev tipkovnice za vpis besedila lekcije.

en: Configure Keyboard
sl: Nastavi tipkovnico

en: Lesson <b>%1</b> deleted.
sl: Lekcija <b>%1</b> izbrisana.

en: Lesson without title deleted.
sl: Lekcija brez naslova je izbrisana.

en: Undo
sl: Razveljavi

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Edit lesson
sl: Uredi lekcijo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_titleLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_lessonTitleLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_keyboardLayouttTitleLabel)
en: Title:
sl: Naslov:

en: Lesson text
sl: Besedilo lekcije

en: Done
sl: Končano

en: Complete Previous Lessons to Unlock
sl: Zaključite prejšnje lekcije za odklep

en: Manage Profiles
sl: Upravljaj profile

[ctx: @title:window]
en: Manage Profiles
sl: Upravljaj profile

en: Lessons trained:
sl: Končane lekcije:

en: Total training time:
sl: Skupni čas učenja:

en: Last trained:
sl: Zadnje učenje:

en: Never
sl: Nikoli

en: Edit
sl: Uredi

en: Do you really want to delete the profile "<b>%1</b>"?
sl: Ali res želite izbrisati profil "<b>%1</b>"?

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Before you start training, please introduce yourself:
sl: Preden začnete z učenjem, se predstavite:

en: Name
sl: Ime

en: I have no or only very little experience in machine typing
sl: Nimam ali pa imam zelo malo izkušenj s strojnim tipkanjem

en: Lessons are unlocked as your typing skills improve over time.
sl: Lekcije se odklenejo, ko se sčasoma izboljšajo vaše spretnosti tipkanja.

en: I am an experienced machine typist and want to improve my skills
sl: Sem izkušen strojepisec in bi rad izboljšal moje spretnosti

en: All lessons are unlocked immediately.
sl: Vse lekcije so takoj odklenjene.

en: Create New Profile
sl: Ustvari nov profil

en: Use Selected Profile
sl: Uporabi izbran profil

en: Lesson training statistics
sl: Statistika vaj in lekcij

en: Elapsed time
sl: Pretečen čas

en: Character:
sl: Znak:

en: Errors:
sl: Napake:

en: Return to Home Screen
sl: Vrni se na domač zaslon

en: Repeat Lesson
sl: Ponovi lekcijo

en: Next Lesson
sl: Naslednja lekcija

en: Congratulations! You have passed the lesson.
sl: Čestitke! Uspešno ste prestali lekcijo.

en: You have not passed the lesson.
sl: Niste prestali lekcije.

en: Repeat the lesson. Your skills will improve automatically over time.
sl: Ponovite lekcijo. Vaše spretnosti se bodo ščasoma samodejno izboljšale.

en: Next lesson unlocked
sl: Odklenjena je bila naslednja lekcija

[ctx: Show a specific type of statistic]
en: Show
sl: Pokaži

en: Progress
sl: Napredek

en: Errors
sl: Napake

[ctx: Show a statistic over one or more lessons]
en: Over
sl: Nad

en: All Lessons
sl: Vse lekcije

en: This Lesson
sl: Ta lekcija

en: No visualization available for your keyboard layout.
sl: Za vašo razporeditev tipk ne obstaja nobena upodobitev.

en: Menu
sl: Meni

en: Resume Training
sl: Nadaljuj z učenjem

en: Restart Lesson
sl: Znova zaženi lekcijo

en: Training session started. Time begins running with the first keystroke.
sl: Seja učenja začeta. Čas prične teči s prvim pritiskom tipke.

en: Training session interrupted. Time begins running again with next keystroke.
sl: Seja učenja prekinjena. Čas prične teči znova z naslednjim pritiskom tipke.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, fingersGroupBox)
en: Fingers
sl: Prsti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, leftHandLabel)
en: Left Hand
sl: Leva roka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fingerLabel3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fingerLabel4)
en: Index finger:
sl: Kazalec:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fingerLabel2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fingerLabel5)
en: Middle finger:
sl: Sredinec:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fingerLabel1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fingerLabel6)
en: Ring finger:
sl: Prstanec:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fingerLabel0) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fingerLabel7)
en: Little finger:
sl: Mezinec:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, rightHandLabel)
en: Right Hand
sl: Desna roka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, opacityLabel)
en: Opacity
sl: Neprosojnost

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_keyboardLayoutLabel)
en: Keyboard layout:
sl: Razporeditev tipk:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_descriptionLabel)
en: Description:
sl: Opis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_lessonsLabel)
en: Lessons:
sl: Lekcije:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_addLessonButton)
en: Add new lesson
sl: Dodaj novo lekcijo

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_removeLessonButton)
en: Remove lesson
sl: Odstrani lekcijo

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_moveLessonUpButton)
en: Move lesson up
sl: Premakni lekcijo gor

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_moveLessonDownButton)
en: Move lesson down
sl: Premakni lekcijo dol

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_newCharactersLabel)
en: New characters:
sl: Novi znaki:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, CustomLessonEditorDialog)
en: Dialog
sl: Pogovorno okno

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_newKeyToolButton)
en: Create new normal key
sl: Ustvari novo običajno tipko

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_newKeyToolButton)
en: Normal Key
sl: Običajna tipka

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_newSpecialKeyToolButton)
en: Create new special key
sl: Ustvari novo posebno tipko

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_newSpecialKeyToolButton)
en: Special Key
sl: Posebna tipka

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_deleteKeyToolButton)
en: Delete selected key
sl: Izbriši izbrano tipko

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_zoomFactorLabel)
en: 100%
sl: 100 %

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_keyboardGroupBox)
en: Keyboard
sl: Tipkovnica

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_nameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_keyboardLayoutNameLabel)
en: Name:
sl: Ime:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_keyboardLayoutWidthLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Width:
sl: Širina:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_keyboardLayoutHeightLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Height:
sl: Višina:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Geometry
sl: Geometrija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Left:
sl: Levo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Top:
sl: Zgoraj:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_5) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Key
sl: Tipka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_keyFingerLabel)
en: Finger:
sl: Prst:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_keyFingerComboBox)
en: Left little finger
sl: Levi mezinec

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_keyFingerComboBox)
en: Left ring finger
sl: Levi prstanec

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_keyFingerComboBox)
en: Left middle finger
sl: Levi sredinec

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_keyFingerComboBox)
en: Left index finger
sl: Levi kazalec

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_keyFingerComboBox)
en: Right index finger
sl: Desni kazalec

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_keyFingerComboBox)
en: Right middle finger
sl: Desni sredinec

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_keyFingerComboBox)
en: Right ring finger
sl: Desni prstanec

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_keyFingerComboBox)
en: Right little finger
sl: Desni mezinec

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_keyHapticMarkerLabel)
en: Haptic Marker:
sl: Označevalnik dotika:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Characters
sl: Znaki

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_addCharacterButton)
en: Add new character
sl: Dodaj nov znak

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_removeCharacterButton)
en: Remove character
sl: Odstrani znak

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_specialKeyTypeLabel)
en: Type:
sl: Vrsta:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_specialKeyTypeComboBox)
en: Tab
sl: Tabulator

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_specialKeyTypeComboBox)
en: Capslock
sl: CapsLock

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_specialKeyTypeComboBox)
en: Shift
sl: Dvigalka

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_specialKeyTypeComboBox)
en: Backspace
sl: Vračalka

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_specialKeyTypeComboBox)
en: Return
sl: Vračalka

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_specialKeyTypeComboBox)
en: Space
sl: Preslednica

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_specialKeyTypeComboBox)
en: Other
sl: Drugo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_specialKeyLabelLabel)
en: Label:
sl: Oznaka:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_specialKeyModifierIdLabel)
en: Modifier ID:
sl: Spremenilni ID:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_openTextFileButton)
en: Open a text file...
sl: Odpri besedilno datoteko ...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_reformatLessonTextButton)
en: Wrap lines automatically
sl: Samodejno prelomi vrstice

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_characterCountLabel)
en: 0 Characters
sl: 0 znakov

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_pasteCurrentNameButton)
en: Paste current system keyboard layout name
sl: Prilepite trenutno ime trenutne razporeditve tipk sistema

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, trainingLabel)
en: During training:
sl: Med učenjem:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnforceTypingErrorCorrection)
en: Enforce correction of typing errors
sl: Vsili popravke napak tipkanja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowKeyboard)
en: Show keyboard
sl: Pokaži tipkovnico

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowStatistics)
en: Show real-time statistics
sl: Pokaži realnočasovno statistiko

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nextLineLabel)
en: Go to next line with:
sl: Pojdi v naslednjo vrstico s/z:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_NextLineWithReturn)
en: Ret&urn
sl: &Vračalka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_NextLineWithSpace)
en: Spa&ce
sl: Presledni&ca

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Lesson unlocking limits
sl: Meje za odklep lekcij

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, requiredStrokesPerMinuteLabel)
en: Minimum strokes &per minute:
sl: Najmanjše število udarcev na minut&o:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, requiredAccuracyLabel)
en: Minimum accuracy:
sl: Najmanjša natančnost:

en: Set title
sl: Nastavi naslov

en: Set keyboard layout
sl: Nastavi razporeditev tipk

en: Edit description
sl: Uredi opis

en: Add lesson
sl: Dodaj lekcijo

en: Move lesson
sl: Premakni lekcijo

en: Set lesson title
sl: Nastavi naslov lekcije

en: Set new characters for lesson
sl: Nastavi nove znake za lekcijo

en: Set lesson text
sl: Nastavi besedilo lekcije

en: Set keyboard layout title
sl: Nastavi naslov razporeditve tipk

en: Set keyboard layout name
sl: Nastavi ime razporeditve tipk

en: Set keyboard layout size
sl: Nastavi velikost razporeditve tipk

en: Add key
sl: Dodaj tipko

en: Remove key
sl: Odstrani tipko

en: Set key geometry
sl: Nastavi geometrijo tipke

en: Set key finger
sl: Nastavi prst za tipko

en: Set key haptic marker
sl: Nastavi označevalnik dotika

en: Add key character
sl: Dodaj znak tipke

en: Remove key character
sl: Odstrani znak tipke

en: Set key character value
sl: Nastavi vrednost znaka tipke

en: Set key character modifier
sl: Nastavi spremenilnik znaka tipke

en: Set key character position
sl: Nastavi položaj znaka tipke

en: Set special key type
sl: Nastavi posebno vrsto tipke

en: Set special key label
sl: Nastavi posebno oznako tipke

en: Set special key modifier ID
sl: Nastavi posebni spremenilni ID tipke
