ktouch - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Accuracy
ta: நுட்பம்

en: Last trained:
ta: கடைசி பயிற்சி:

en: Never
ta: ஒருபோதும் இல்லை

en: Edit
ta: திருத்து

en: Cancel
ta: ரத்து செய்
