kcall - en to bg translation catalogue (7 entries)

[ctx: @info:status]
en: Connecting...
bg: Свързване…

[ctx: @info:status]
en: Talking...
bg: Разговор...

[ctx: @info:status]
en: Disconnected.
bg: Връзката е прекъсната

[ctx: @action]
en: Send video
bg: Изпращане на видео

[ctx: @action]
en: Hangup
bg: Разкачване

note: i18n: ectx: Menu (call)
en: Call
bg: Обаждане

en: Dialpad
bg: Циферблат
