kcall - en to eo translation catalogue (15 entries)

[ctx: action, answers the incoming call]
en: Answer
eo: Respondo

[ctx: action, rejects the incoming call]
en: Reject
eo: Malakcepti

[ctx: @info:status]
en: Connecting...
eo: Konektante...

[ctx: @info:status]
en: Unknown error.
eo: Nekonata eraro.

[ctx: @info:status]
en: Disconnected.
eo: Malkonektita.

[ctx: @action]
en: Hold
eo: Teni

[ctx: @action]
en: Hangup
eo: Malkontaktas

[ctx: @action]
en: Full Screen
eo: Plenekrano

[ctx: @info:error]
en: Unknown error
eo: Nekonata eraro

[ctx: @info:error]
en: Internal Error
eo: Interna eraro

note: i18n: ectx: Menu (call)
en: Call
eo: Voko

note: i18n: ectx: Menu (window)
en: Window
eo: Fenestro

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, accountLabel)
en: Account:
eo: Konto:

en: Hangup
eo: Malkontaktas

en: Hold
eo: Teni
