kcall - en to et translation catalogue (67 entries)

en: Incoming video call
et: Sisenev videokõne

en: <p>%1 is asking you for a video call</p>
et: <p>%1 soovib alustada sinuga videokõnet</p>

en: Incoming call
et: Sisenev kõne

en: <p>%1 is calling you</p>
et: <p>%1 helistab sulle</p>

[ctx: action, answers the incoming call]
en: Answer
et: Vasta

[ctx: action, rejects the incoming call]
en: Reject
et: Keeldu

en: Call with %1
et: Kõne kasutajaga %1

[ctx: @info:status]
en: Connecting...
et: Ühendumine...

[ctx: @info:status the remote user's phone is ringing]
en: Ringing...
et: Helistamine...

[ctx: @info:status]
en: Remote user accepted the call, waiting for connection...
et: Teine kasutaja võttis kõne vastu, oodatakse ühendust...

[ctx: @info:status]
en: Talking...
et: Kõnelemine...

[ctx: @info:status]
en: Remote contact ended the call.
et: Teine kasutaja lõpetas kõne.

[ctx: @info:status]
en: Remote contact rejected the call.
et: Teine kasutaja ei võtnud kõnet vastu.

[ctx: @info:status]
en: Remote contact didn't answer.
et: Teine kasutaja ei vastanud.

[ctx: @info:status]
en: Invalid number or contact.
et: Vigane number või kontakt.

[ctx: @info:status]
en: You don't have enough balance to make this call.
et: Su arvel pole piisavalt vahendeid selle kõne tegemiseks.

[ctx: @info:status]
en: You don't have permission to make this call.
et: Sul ei ole õigust seda kõnet teha.

[ctx: @info:status]
en: Remote contact is currently busy.
et: Teine kasutaja on praegu hõivatud.

[ctx: @info:status]
en: Internal component error.
et: Sisemise komponendi tõrge.

[ctx: @info:status]
en: Remote service error.
et: Kaugteenuse tõrge.

[ctx: @info:status]
en: Network error.
et: Võrgutõrge.

[ctx: @info:status]
en: Failed to negotiate codecs.
et: Läbirääkimised koodeki osas nurjusid.

[ctx: @info:status]
en: Unsupported media type.
et: Toetamata meediatüüp.

[ctx: @info:status]
en: Connectivity error.
et: Ühenduse tõrge.

[ctx: @info:status]
en: Unknown error.
et: Tundmatu tõrge.

[ctx: @info:status]
en: Disconnected.
et: Ühendus lõpetatud.

[ctx: @info:status the call was disconnected because...]
en: Disconnected: %1
et: Ühendus katkestatud: %1

[ctx: @action]
en: Show my video
et: Enda video näitamine

[ctx: @action]
en: Show dialpad
et: Telefoniklahvide näitamine

[ctx: @action]
en: Hide window
et: Peida aken

[ctx: @action]
en: Restore window
et: Taasta aken

[ctx: @action]
en: Send video
et: Saada video

[ctx: @action]
en: Mute
et: Tummaks

[ctx: @action]
en: Hold
et: Ootele

[ctx: @action]
en: Hangup
et: Lõpeta kõne

[ctx: @action]
en: Full Screen
et: Täisekraan

[ctx: @info:error]
en: There was an error while pausing the call
et: Kõnes pausi tegemisel tekkis tõrge

[ctx: @info:status]
en: Call held
et: Kõne ootel

[ctx: @info:error]
en: Failed to put the call off hold: Some devices are not available
et: Kõne jätkamine nurjus: mõned seadmed pole saadaval

[ctx: @info:error]
en: Unknown error
et: Tundmatu tõrge

[ctx: @info:status]
en: Putting the call on hold...
et: Kõne pannakse ootele...

[ctx: @info:status]
en: Resuming the call...
et: Kõne jätkamine...

[ctx: @info:error]
en: Internal Error
et: Sisemine tõrge

note: i18n: ectx: Menu (call)
en: Call
et: Kõne

note: i18n: ectx: Menu (window)
en: Window
et: Aken

en: Loading accounts...
et: Kontode laadimine...

en: Error: Failed to load accounts
et: Tõrge: kontode laadimine nurjus

en: No capable accounts found. Please make sure that you are online and that the accounts that you have configured support audio and/or video calls
et: Toimivaid kontosid ei leitud. Palun kontrolli, kas oled ikka võrgus ja kas seadistatud kontod toetavad hääl- ja/või videokõnesid.

en: Failed to start call.
et: Kõne alustamine nurjus.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, accountLabel)
en: Account:
et: Konto:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, numberContactURILabel)
en: Number / Contact URI:
et: Number / kontakti URI:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, audioCallButton)
en: Audio Call
et: Häälkõne

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, videoCallButton)
en: Video Call
et: Videokõne

en: Make a call
et: Helistamine

en: KDE Telepathy Dialout Ui
et: KDE Telepathy helistamise kasutajaliides

en: VoIP client by KDE
et: KDE VoIP klient

en: (C) 2009-2012, George Kiagiadakis
    (C) 2010-2011, Collabora Ltd.
et: (C) 2009-2012: George Kiagiadakis
    (C) 2010-2011: Collabora Ltd.

en: The number to call
et: Helistatav number

en: Dialpad
et: Klahvistik

en: KDE Telepathy Call Ui
et: KDE Telepathy kõne kasutajaliides

en: Hangup
et: Lõpeta kõne

en: Hold
et: Ootele

en: Mute
et: Tummaks

en: Show My Video
et: Enda video näitamine

en: Show Dialpad
et: Telefoniklahvide näitamine

en: Calling
et: Kõne

en: The video call window has been hidden, but the call will remain active. Click to restore.
et: Videokõne aken on varjatud, aga kõne jäi kestma. Klõpsa taastamiseks.
