kcall - en to ga translation catalogue (18 entries)

[ctx: action, answers the incoming call]
en: Answer
ga: Freagair

[ctx: action, rejects the incoming call]
en: Reject
ga: Diúltaigh

en: Call with %1
ga: Glaoigh le %1

[ctx: @info:status]
en: Connecting...
ga: Á Cheangal...

[ctx: @info:status]
en: Talking...
ga: Ag Caint...

[ctx: @info:status]
en: Unknown error.
ga: Earráid anaithnid.

[ctx: @info:status]
en: Disconnected.
ga: Dícheangailte.

[ctx: @action]
en: Show my video
ga: Taispeáin m'fhíseán

[ctx: @action]
en: Show dialpad
ga: Taispeáin eochaircheap

[ctx: @action]
en: Send video
ga: Seol físeán

[ctx: @action]
en: Mute
ga: Gan Fuaim

[ctx: @action]
en: Hold
ga: Cuir Ar Feitheamh

[ctx: @action]
en: Hangup
ga: Croch suas

[ctx: @info:error]
en: Unknown error
ga: Earráid anaithnid

note: i18n: ectx: Menu (call)
en: Call
ga: Glao

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, accountLabel)
en: Account:
ga: Cuntas:

en: (C) 2009-2012, George Kiagiadakis
    (C) 2010-2011, Collabora Ltd.
ga: © 2009-2012, George Kiagiadakis
    © 2010-2011, Collabora Ltd.

en: Dialpad
ga: Eochaircheap
