kcall - en to mai translation catalogue (5 entries)

[ctx: @info:status]
en: Connecting...
mai: कनेक्ट कए रहल अछि....

[ctx: @info:status]
en: Disconnected.
mai: संबंधन नहि अछि

[ctx: @action]
en: Hangup
mai: हैंगअप

note: i18n: ectx: Menu (call)
en: Call
mai: कॉल

en: Dialpad
mai: डॉयलपैड
