ktrip - en to ca@valencia translation catalogue (33 entries)

en: Public transport assistant
ca@valencia: Assistent de transport públic

en: © 2019 KDE Community
ca@valencia: © 2019 Comunitat KDE

en: Providers
ca@valencia: Proveïdors

en: Select the providers relevant for your area
ca@valencia: Seleccioneu els proveïdors rellevants per a la vostra àrea

en: Save
ca@valencia: Guarda

en: 🇪🇺 European Union
ca@valencia: 🇪🇺 Unió Europea

[ctx: @title]
en: Details
ca@valencia: Detalls

en: Walking (%1 minute) | Walking (%1 minutes)
ca@valencia[0]: Caminant (%1 minut)
ca@valencia[1]: Caminant (%1 minuts)

en: Waiting (%1 minute) | Waiting (%1 minutes)
ca@valencia[0]: En espera (%1 minut)
ca@valencia[1]: En espera (%1 minuts)

en: Transfer (%1 minute) | Transfer (%1 minutes)
ca@valencia[0]: Transferència (%1 minut)
ca@valencia[1]: Transferència (%1 minuts)

en: Hide intermediate Stops
ca@valencia: Oculta les parades intermèdies

en: Show intermediate Stops
ca@valencia: Mostra les parades intermèdies

[ctx: @title]
en: Connections
ca@valencia: Connexions

en: %1 change | %1 changes
ca@valencia[0]: %1 canvi
ca@valencia[1]: %1 canvis

en: No connections found
ca@valencia: No s'ha trobat cap connexió

[ctx: @title]
en: Departures
ca@valencia: Eixides

en: No locations found
ca@valencia: No s'ha trobat cap ubicació

en: No providers enabled
ca@valencia: No s'ha habilitat cap proveïdor

en: Configure providers
ca@valencia: Configura els proveïdors

en: Journey
ca@valencia: Viatge

en: Departures
ca@valencia: Eixides

en: About KTrip
ca@valencia: Quant a KTrip

[ctx: @title]
en: Query Departures
ca@valencia: Consulta les eixides

[ctx: @title]
en: Start Journey
ca@valencia: Inici del viatge

[ctx: @action]
en: Search
ca@valencia: Busca

en: From:
ca@valencia: Des de:

[ctx: @action:button]
en: Pick Start
ca@valencia: Seleccioneu l'inici

[ctx: @title]
en: Search for Start Location
ca@valencia: Busca la ubicació d'inici

en: To:
ca@valencia: A:

[ctx: @action:button]
en: Pick Destination
ca@valencia: Seleccioneu el destí

[ctx: @title]
en: Search for Destination Location
ca@valencia: Busca la ubicació de destí

en: Departure date:
ca@valencia: Data d'eixida:

en: Departure time:
ca@valencia: Hora d'eixida:
