ktrip - en to ka translation catalogue (34 entries)

en: Public transport assistant
ka: საჯარო ტრანსპორტის დამხმარე

en: © 2019 KDE Community
ka: © 2019 KDE-ის საზოგადოება

en: Providers
ka: მომწოდებლები

en: Select the providers relevant for your area
ka: აირჩიეთ თქვენი მდებარეობისთვის შესაფერისი მომწოდებელი

en: Save
ka: შენახვა

en: Global
ka: გლობალური

en: 🇪🇺 European Union
ka: 🇪🇺 ევროკავშირი

[ctx: @title]
en: Details
ka: დეტალები

en: Walking (%1 minute) | Walking (%1 minutes)
ka[0]: სიარული (%1 წუთი)
ka[1]: სიარული (%1 წუთი)

en: Waiting (%1 minute) | Waiting (%1 minutes)
ka[0]: მოლოდინი (%1 წუთი)
ka[1]: მოლოდინი (%1 წუთი)

en: Transfer (%1 minute) | Transfer (%1 minutes)
ka[0]: გადატანა (%1 წუთი)
ka[1]: გადატანა (%1 წუთი)

en: Hide intermediate Stops
ka: შუალედური გაჩერებების დამალვა

en: Show intermediate Stops
ka: შუალედური გაჩერებების ჩვენება

[ctx: @title]
en: Connections
ka: კავშირები

en: %1 change | %1 changes
ka[0]: %1 ცვლილება
ka[1]: %1 ცვლილება

en: No connections found
ka: შეერთება ვერ ვიპოვე

[ctx: @title]
en: Departures
ka: გასვლები

en: No locations found
ka: მდებარეობები ვერ მოიძებნა

en: No providers enabled
ka: მომწოდებლები ჩართული არაა

en: Configure providers
ka: მომწოდებლების მორგება

en: Journey
ka: მგზავრობა

en: Departures
ka: გასვლები

en: About KTrip
ka: KTrip-ის შესახებ

[ctx: @title]
en: Query Departures
ka: გასვლების გამოთხოვა

[ctx: @title]
en: Start Journey
ka: მგზავრობის დაწყება

[ctx: @action]
en: Search
ka: ძებნა

en: From:
ka: ვისგან:

[ctx: @action:button]
en: Pick Start
ka: არჩიეთ საწყისი

[ctx: @title]
en: Search for Start Location
ka: საწყისი მდებარეობის მოძებნა

en: To:
ka: ვის:

[ctx: @action:button]
en: Pick Destination
ka: აირჩიეთ დანიშნულება

[ctx: @title]
en: Search for Destination Location
ka: დანიშნულების პუნქტის მოძებნა

en: Departure date:
ka: გასვლის თარიღი:

en: Departure time:
ka: გასვლის დრო:
