ktrip - en to pl translation catalogue (34 entries)

en: Public transport assistant
pl: Pomocnik w transporcie publicznym

en: © 2019 KDE Community
pl: © 2019 Społeczność KDE

en: Providers
pl: Dostawcy

en: Select the providers relevant for your area
pl: Wybierz dostawców odpowiednich do twojego obszaru

en: Save
pl: Zapisz

en: Global
pl: Globalna

en: 🇪🇺 European Union
pl: 🇪🇺 Unia Europejska

[ctx: @title]
en: Details
pl: Szczegóły

en: Walking (%1 minute) | Walking (%1 minutes)
pl[0]: Pieszo (%1 minuta)
pl[1]: Pieszo (%1 minuty)
pl[2]: Pieszo (%1 minut)

en: Waiting (%1 minute) | Waiting (%1 minutes)
pl[0]: Czekanie (%1 minuta)
pl[1]: Czekanie (%1 minuty)
pl[2]: Czekanie (%1 minut)

en: Transfer (%1 minute) | Transfer (%1 minutes)
pl[0]: Przesiadka (%1 minuta)
pl[1]: Przesiadka (%1 minuty)
pl[2]: Przesiadka (%1 minut)

en: Hide intermediate Stops
pl: Ukryj pośrednie przystanki

en: Show intermediate Stops
pl: Pokaż pośrednie przystanki

[ctx: @title]
en: Connections
pl: Połączenia

en: %1 change | %1 changes
pl[0]: %1 zmiana
pl[1]: %1 zmiany
pl[2]: %1 zmian

en: No connections found
pl: Nie znaleziono żadnych połączeń

[ctx: @title]
en: Departures
pl: Odjazdy

en: No locations found
pl: Nie znaleziono żadnych miejsc

en: No providers enabled
pl: Nie włączono żadnych dostawców

en: Configure providers
pl: Ustawienia dostawców

en: Journey
pl: Podróż

en: Departures
pl: Odjazdy

en: About KTrip
pl: O KTrip

[ctx: @title]
en: Query Departures
pl: Odpytaj odloty

[ctx: @title]
en: Start Journey
pl: Rozpocznij podróż

[ctx: @action]
en: Search
pl: Szukaj

en: From:
pl: Od:

[ctx: @action:button]
en: Pick Start
pl: Wybierz punkt początkowy

[ctx: @title]
en: Search for Start Location
pl: Szukaj miejsca początkowego

en: To:
pl: Do:

[ctx: @action:button]
en: Pick Destination
pl: Wybierz miejsce

[ctx: @title]
en: Search for Destination Location
pl: Szukaj miejsca docelowego

en: Departure date:
pl: Data odlotu:

en: Departure time:
pl: Czas odlotu:
