ktrip - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: © 2019 KDE Community
ru: © 2019 Сообщество KDE

en: Save
ru: Сохранить

[ctx: @title]
en: Details
ru: Подробности

[ctx: @action]
en: Search
ru: Поиск

en: Departure date:
ru: Дата отправления:

en: Departure time:
ru: Время отправления:
