ktrip - en to sl translation catalogue (34 entries)

en: Public transport assistant
sl: Pomočnik javnega transporta

en: © 2019 KDE Community
sl: © 2019 skupnost KDE

en: Providers
sl: Ponudniki

en: Select the providers relevant for your area
sl: Izberite ponudnike, ki so pomembni na vašemu območju

en: Save
sl: Shrani

en: Global
sl: Globalno

en: 🇪🇺 European Union
sl: 🇪🇺 Evropska unija

[ctx: @title]
en: Details
sl: Podrobnosti

en: Walking (%1 minute) | Walking (%1 minutes)
sl[0]: Hoja (%1 minuta)
sl[1]: Hoja (%1 minuti)
sl[2]: Hoja (%1 minute)
sl[3]: Hoja (%1 minut)

en: Waiting (%1 minute) | Waiting (%1 minutes)
sl[0]: Čakanje (%1 minuta)
sl[1]: Čakanje (%1 minuti)
sl[2]: Čakanje (%1 minute)
sl[3]: Čakanje (%1 minut)

en: Transfer (%1 minute) | Transfer (%1 minutes)
sl[0]: Prestop (%1 minuta)
sl[1]: Prestop (%1 minuti)
sl[2]: Prestop (%1 minute)
sl[3]: Prestop (%1 minut)

en: Hide intermediate Stops
sl: Skrij vmesne postaje

en: Show intermediate Stops
sl: Prikaži vmesne postaje

[ctx: @title]
en: Connections
sl: Povezave

en: %1 change | %1 changes
sl[0]: %1 sprememba
sl[1]: %1 spremembi
sl[2]: %1 spremembe
sl[3]: %1 sprememb

en: No connections found
sl: Ni najdenih povezav

[ctx: @title]
en: Departures
sl: Odhodi

en: No locations found
sl: Ni najdenih lokacij

en: No providers enabled
sl: Ni omogočenega nobenega ponudnika

en: Configure providers
sl: Nastavi ponudnike

en: Journey
sl: Potovanje

en: Departures
sl: Odhodi

en: About KTrip
sl: O programu KTrip

[ctx: @title]
en: Query Departures
sl: Poizvedi za odhode

[ctx: @title]
en: Start Journey
sl: Začetek potovanja

[ctx: @action]
en: Search
sl: Išči

en: From:
sl: Od:

[ctx: @action:button]
en: Pick Start
sl: Izberi začetek

[ctx: @title]
en: Search for Start Location
sl: Išči začetno lokacijo

en: To:
sl: Do:

[ctx: @action:button]
en: Pick Destination
sl: Izberi cilj

[ctx: @title]
en: Search for Destination Location
sl: Išči lokacijo cilja

en: Departure date:
sl: Datum odhoda:

en: Departure time:
sl: Čas odhoda:
