ktuberling - en to be translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
be: Галоўная панель начыння

en: Could not load file.
be: Не атрымліваецца загрузіць файл.

en: Could not save file.
be: Памылка запісу файла.

en: Could not print picture.
be: Не атрымліваецца раздрукаваць малюнак.

en: Picture successfully printed.
be: Малюнак паспяхова надрукаваны.
