ktuberling - en to bg translation catalogue (10 entries)

note: i18n: ectx: Menu (playground)
en: &Playground
bg: &Форма

note: i18n: ectx: Menu (speech)
en: &Speech
bg: &Говор

en: Potato game for kids
bg: Детска игра с картоф

en: Potato to open
bg: Отваряне на картоф (шаблон)

en: Save &as Picture...
bg: Запис &като изображение...

en: &No Sound
bg: Б&ез говор

en: Could not load file.
bg: Файлът не може да бъде зареден.

en: Could not save file.
bg: Файлът не може да бъде записан.

en: Could not print picture.
bg: Изображението не може да бъде отпечатано.

en: Picture successfully printed.
bg: Изображението е отпечатано успешно.
