ktuberling - en to cs translation catalogue (26 entries)

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
cs: &Hra

note: i18n: ectx: Menu (playground)
en: &Playground
cs: &Hřiště

note: i18n: ectx: Menu (speech)
en: &Speech
cs: Ř&eč

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
cs: Hlavní panel nástrojů

note: i18n: ectx: ToolBar (gameOptions)
en: Game Options
cs: Možnosti hry

en: Potato game for kids
cs: Hra s bramborou pro děti

en: (c) 1999-2009, The KTuberling Developers
cs: (c) 1999-2009, vývojáři KTuberling

en: Maintainer
cs: Správce

en: Former Developer
cs: Bývalý vývojář

en: Original concept and artwork
cs: Původní koncept a grafický návrh

en: New artwork
cs: Nová grafika

en: Sounds tuning
cs: Ladění zvuku

en: Potato to open
cs: Brambora k otevření

en: Error while loading the playground.
cs: Chyba při načítání pozadí.

en: Error while loading the sound file.
cs: Chyba při načítání zvuku.

en: Save &as Picture...
cs: Uložit j&ako obrázek...

en: &No Sound
cs: Žád&ný zvuk

en: &Lock Aspect Ratio
cs: &Uzamknout poměr stran

[ctx: @title:window]
en: Load file
cs: Načíst soubor

en: KTuberling files (%1)
cs: Soubory KTuberling (%1)

en: The saved file is from an old version of KTuberling and unfortunately cannot be opened with this version.
cs: Tento uložený soubor je ze starší verze KTuberling a bohužel jej nelze v této verzi otevřít.

en: Could not load file.
cs: Není možné načíst soubor.

en: Could not save file.
cs: Není možné uložit soubor.

[ctx: @title:window]
en: Print %1
cs: Tisknout %1

en: Could not print picture.
cs: Není možné vytisknout obrázek.

en: Picture successfully printed.
cs: Obrázek byl úspěšně vytisknut.
