ktuberling - en to csb translation catalogue (17 entries)

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
csb: &Gra

note: i18n: ectx: Menu (playground)
en: &Playground
csb: &Plansza

note: i18n: ectx: Menu (speech)
en: &Speech
csb: &Mòwa

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
csb: Pzrédnô lëswa nôrzãdzów

en: Potato game for kids
csb: Bùlwòwô gra dlô dzecy

en: Original concept and artwork
csb: Òridżinalnô dba a artisticzné robòtë

en: New artwork
csb: Nowô artisticznô robòta

en: Sounds tuning
csb: Robòtë nad zwãkã

en: Potato to open
csb: Bùlwa do òtemkniãcô

en: Error while loading the playground.
csb: Fela òbczas ladowaniô planszë.

en: Error while loading the sound file.
csb: Fela òbczas ladowaniô zwãków.

en: Save &as Picture...
csb: Zapiszë &jakno òbrôzk...

en: &No Sound
csb: &Bez zwãkù

en: Could not load file.
csb: Ni mòże wladowac lopkù.

en: Could not save file.
csb: Ni mòże zapisac lopkù.

en: Could not print picture.
csb: Ni mòże drëkòwac òbrôzka.

en: Picture successfully printed.
csb: Darzëło sã wëdrëkòwac òbrôzk.
