ktuberling - en to cy translation catalogue (13 entries)

note: i18n: ectx: Menu (playground)
en: &Playground
cy: &Lle Chwarae

note: i18n: ectx: Menu (speech)
en: &Speech
cy: &Lleferydd

en: Potato game for kids
cy: Gêm daten i blant

en: Original concept and artwork
cy: Cysyniad gwreiddiol a gwaith celf

en: New artwork
cy: Gwaith celf newydd

en: Sounds tuning
cy: Cyweirio sain

en: Potato to open
cy: Taten i'w hagor

en: Save &as Picture...
cy: Cad&w fel Llun...

en: &No Sound
cy: &Dim Sain

en: Could not load file.
cy: Methu llwytho ffeil.

en: Could not save file.
cy: Methu cadw'r ffeil.

en: Could not print picture.
cy: Methu argraffu'r llun.

en: Picture successfully printed.
cy: Arraffwyd y llun yn llwyddiannus.
