ktuberling - en to el translation catalogue (26 entries)

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
el: &Παιχνίδι

note: i18n: ectx: Menu (playground)
en: &Playground
el: &Γήπεδο

note: i18n: ectx: Menu (speech)
en: &Speech
el: &Ομιλία

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
el: Κύρια γραμμή εργαλείων

note: i18n: ectx: ToolBar (gameOptions)
en: Game Options
el: Επιλογές παιχνιδιού

en: Potato game for kids
el: Παιχνίδι πατατών για τα παιδιά

en: (c) 1999-2009, The KTuberling Developers
el: (c) 1999-2009, Οι προγραμματιστές του KTuberling

en: Maintainer
el: Συντηρητής

en: Former Developer
el: Πρώην προγραμματιστής

en: Original concept and artwork
el: Αρχική ιδέα και γραφικά

en: New artwork
el: Νέα γραφικά

en: Sounds tuning
el: Συντονισμός ήχων

en: Potato to open
el: Πατάτα για άνοιγμα

en: Error while loading the playground.
el: Σφάλμα κατά τη φόρτωση του χώρου παιχνιδιού.

en: Error while loading the sound file.
el: Σφάλμα κατά τη φόρτωση του αρχείου ήχου.

en: Save &as Picture...
el: Αποθήκευση &ως εικόνα...

en: &No Sound
el: &Χωρίς ήχο

en: &Lock Aspect Ratio
el: &Κλείδωμα αναλογίας διαστάσεων

[ctx: @title:window]
en: Load file
el: Φόρτωση αρχείου

en: KTuberling files (%1)
el: Αρχεία KTuberling (%1)

en: The saved file is from an old version of KTuberling and unfortunately cannot be opened with this version.
el: Το αποθηκευμένο αρχείο προέρχεται από μια παλιά έκδοση του KTuberling και δυστυχώς δεν μπορεί να ανοιχτεί με αυτήν την έκδοση.

en: Could not load file.
el: Αδύνατη η φόρτωση του αρχείου.

en: Could not save file.
el: Αδύνατη η αποθήκευση του αρχείου.

[ctx: @title:window]
en: Print %1
el: Εκτύπωση %1

en: Could not print picture.
el: Αδύνατη η εκτύπωση της εικόνας.

en: Picture successfully printed.
el: Η εικόνα εκτυπώθηκε επιτυχώς.
