ktuberling - en to et translation catalogue (24 entries)

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
et: &Mäng

note: i18n: ectx: Menu (playground)
en: &Playground
et: Män&gulaud

note: i18n: ectx: Menu (speech)
en: &Speech
et: &Kõne

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
et: Peamine tööriistariba

note: i18n: ectx: ToolBar (gameOptions)
en: Game Options
et: Mängu valikud

en: Potato game for kids
et: Kartulimäng lastele

en: (c) 1999-2009, The KTuberling Developers
et: (c) 1999-2009: KTuberlingi arendajad

en: Maintainer
et: Hooldaja

en: Former Developer
et: Endine arendaja

en: Original concept and artwork
et: Algne idee ja graafika

en: New artwork
et: Uus graafika

en: Sounds tuning
et: Häälte autor

en: Potato to open
et: Avatav kartulimees

en: Error while loading the playground.
et: Viga tausta laadimisel.

en: Error while loading the sound file.
et: Viga helifaili laadimisel.

en: Save &as Picture...
et: Salvesta &pildina...

en: &No Sound
et: &Hääletu

en: &Lock Aspect Ratio
et: &Lukusta proportsioonid

en: KTuberling files (%1)
et: KTuberlingi failid (%1)

en: The saved file is from an old version of KTuberling and unfortunately cannot be opened with this version.
et: Salvestatud fail KTuberlingi vanast versioonist, mida paraku ei saa praeguse versiooniga avada.

en: Could not load file.
et: Faili laadimine nurjus.

en: Could not save file.
et: Faili salvestamine nurjus.

en: Could not print picture.
et: Pilti pole võimalik trükkida.

en: Picture successfully printed.
et: Pilt edukalt trükitud.
