ktuberling - en to eu translation catalogue (26 entries)

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
eu: &Jokoa

note: i18n: ectx: Menu (playground)
en: &Playground
eu: &Jokoaren eremua

note: i18n: ectx: Menu (speech)
en: &Speech
eu: &Ahotsa

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
eu: Tresna-barra nagusia

note: i18n: ectx: ToolBar (gameOptions)
en: Game Options
eu: Jokoaren aukerak

en: Potato game for kids
eu: Umeentzako patata jaunaren jokoa

en: (c) 1999-2009, The KTuberling Developers
eu: (c) 1999-2009, KTuberling garatzaileak

en: Maintainer
eu: Mantentzaileak

en: Former Developer
eu: Aurreko garatzailea

en: Original concept and artwork
eu: Jatorrizko kontzeptua eta diseinua

en: New artwork
eu: Diseinu berria

en: Sounds tuning
eu: Soinuen doitzea

en: Potato to open
eu: Irekitzeko patata

en: Error while loading the playground.
eu: Errorea jolaslekua kargatzean.

en: Error while loading the sound file.
eu: Errorea soinuaren fitxategia kargatzean.

[ctx: @action]
en: Save as Picture…
eu: Gorde irudi gisa...

[ctx: @option:check]
en: &No Sound
eu: Soinurik &ez

[ctx: @option:check]
en: &Lock Aspect Ratio
eu: &Giltzatu itxura-proportzioa

[ctx: @title:window]
en: Load file
eu: Zamatu fitxategia

en: KTuberling files (%1)
eu: KTuberling fitxategiak (%1)

en: The saved file is from an old version of KTuberling and unfortunately cannot be opened with this version.
eu: Gordetako fitxategia KTuberling-en bertsio zahar batekoa da, eta ezin da bertsio honetan kargatu.

en: Could not load file.
eu: Ezin da fitxategia kargatu.

en: Could not save file.
eu: Ezin da fitxategia gorde.

[ctx: @title:window]
en: Print %1
eu: Inprimatu %1

en: Could not print picture.
eu: Ezin da irudia inprimatu.

en: Picture successfully printed.
eu: Irudia ongi inprimatu da.
