ktuberling - en to fa translation catalogue (18 entries)

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
fa: &بازی‌

note: i18n: ectx: Menu (playground)
en: &Playground
fa: &زمینه بازی‌

note: i18n: ectx: Menu (speech)
en: &Speech
fa: &گفتار‌

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
fa: میله ابزار اصلی

en: Potato game for kids
fa: بازی سیب زمینی برای بچه‌ها

en: Original concept and artwork
fa: مفهوم اصلی و کار هنری

en: New artwork
fa: کار هنری جدید

en: Sounds tuning
fa: میزان کردن صداها

en: Potato to open
fa:  سیب زمینی برای باز کردن

[ctx: NOTE TO THE TRANSLATORS]
en: The translators have the opportunity to translate the
    sounds spoken in the game.
    See the technical reference section in ktuberling's
    documentation for more information on how to do that.
    (translate this message as "DONE" when you have translated
    the sounds; otherwise leave it untranslated as a reminder)
fa: مترجمان فرصت ترجمه صداهایی
    که در بازی شنیده می‌شود را دارند.
    برای اطلاعات بیشتر در مورد این که چطور این کار را انجام بدهید،
    بخش مرجع فنی در مستندات ktuberling's را مشاهده کنید.
    )هنگامی که صداها را ترجمه کردید، این پیام را به عنوان »انجام‌شده«
    ترجمه کنید؛ در غیر این صورت آن را به عنوان یک باقی‌مانده رها کنید.(

en: Error while loading the playground.
fa: خطا هنگام بار کردن زمین بازی.

en: Error while loading the sound file.
fa: خطا هنگام بار کردن پرونده صوت.

en: Save &as Picture...
fa: ذخیره &به صورت عکس...‌

en: &No Sound
fa: &بدون صوت‌

en: Could not load file.
fa: پرونده را نتوانست بار کند.

en: Could not save file.
fa: نتوانست پرونده را ذخیره کند.

en: Could not print picture.
fa: نتوانست عکس را چاپ کند.

en: Picture successfully printed.
fa: عکس به طور موفقیت‌آمیزی چاپ شد.
