ktuberling - en to he translation catalogue (13 entries)

note: i18n: ectx: Menu (playground)
en: &Playground
he: מ&גרש משחקים

note: i18n: ectx: Menu (speech)
en: &Speech
he: קו&ל

en: Potato game for kids
he: משחק תפוח אדמה לילדים

en: Original concept and artwork
he: רעיון ואמנות מקוריים

en: New artwork
he: אמנות חדשה

en: Sounds tuning
he: שיפור הצלילים

en: Potato to open
he: איזה תפוח אדמה לפתוח

en: Save &as Picture...
he: שמירה &בתור תמונה...

en: &No Sound
he: &ללא צליל

en: Could not load file.
he: אין אפשרות לטעון את הקובץ.

en: Could not save file.
he: אין אפשרות לשמור את הקובץ.

en: Could not print picture.
he: אין אפשרות להדפיס את התמונה.

en: Picture successfully printed.
he: התמונה הודפסה בהצלחה.
