ktuberling - en to hne translation catalogue (26 entries)

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
hne: खेल (&G)

note: i18n: ectx: Menu (playground)
en: &Playground
hne: खेल मैदान (&P)

note: i18n: ectx: Menu (speech)
en: &Speech
hne: भासन (&S)

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
hne: मुख्य औजार पट्टी

en: KTuberling
hne: के-ट्यूबरलिंग

en: Potato game for kids
hne: लइका मन बर आलू के खेल

en: Albert Astals Cid
hne: अलबर्ट एस्टल्स सिड

en: Éric Bischoff
hne: एरिक बिस्चोफ

en: John Calhoun
hne: जान कालहन

en: Original concept and artwork
hne: मूल विचार अउ कलाकृति

en: Agnieszka Czajkowska
hne: एग्निएस्ज्का जाकोव्स्का

en: New artwork
hne: नवा कलाकृति

en: Bas Willems
hne: बास विलएम्स

en: Roger Larsson
hne: रोजर लार्सन

en: Sounds tuning
hne: अवाज ट्यूनिंग

en: Dolores Almansa
hne: डोलोरेस अलमान्सा

en: Potato to open
hne: कोन वाले आलू खोलव

en: Error while loading the playground.
hne: प्लेग्राउन्ड ल लोड करे मं गलती होइस.

en: Error while loading the sound file.
hne: अवाज फाइल लोड करे मं गलती होइस.

en: Save &as Picture...
hne: फोटू के रूप मं सहेजव... (&a)

en: &No Sound
hne: कोई अवाज नइ (&N)

en: &Lock Aspect Ratio
hne: आस्पेक्ट रेसो ताला लगाव (&L)

en: Could not load file.
hne: फाइल ल लोड नइ कर सकिस.

en: Could not save file.
hne: फाइल ल सहेज नइ सकिस.

en: Could not print picture.
hne: फोटू मुद्रित नइ कर सकिस

en: Picture successfully printed.
hne: फोटू सफलता से मुद्रित.
