ktuberling 0 - en to hr translation catalogue (12 entries)

note: i18n: ectx: Menu (playground)
en: &Playground
hr: &Igralište

note: i18n: ectx: Menu (speech)
en: &Speech
hr: &Govor

en: Potato game for kids
hr: Igra s krumpirima za djecu

en: Original concept and artwork
hr: Izvorni koncept i grafika

en: New artwork
hr: Nova grafika

en: Sounds tuning
hr: Podešavanje zvukova

en: Potato to open
hr: Krumpir za otvoriti

en: The saved file is from an old version of KTuberling and unfortunately cannot be opened with this version.
hr: Spremljena datoteka je iz stare verzije KTuberlinga, te se kao takva ne može otvoriti u ovoj verziji.

en: Could not load file.
hr: Nije moguće učitati datoteku.

en: Could not save file.
hr: Nije moguće spremiti datoteku

en: Could not print picture.
hr: Nije moguće ispisati sliku.

en: Picture successfully printed.
hr: Slika je uspješno ispisana.
