KDE 4.3 - en to hu translation catalogue (23 entries)

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
hu: &Játék

note: i18n: ectx: Menu (playground)
en: &Playground
hu: &Játéktér

note: i18n: ectx: Menu (speech)
en: &Speech
hu: &Beszéd

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
hu: Alap eszköztár

note: i18n: ectx: ToolBar (gameOptions)
en: Game Options
hu: A játék beállításai

en: Potato game for kids
hu: Kirakós játék gyerekeknek

en: (c) 1999-2009, The KTuberling Developers
hu: (c) A KTuberling fejlesztői, 1999-2009.

en: Maintainer
hu: Karbantartó

en: Former Developer
hu: Korábbi fejlesztő

en: Original concept and artwork
hu: A játék alapötlete és grafika

en: New artwork
hu: Új grafika

en: Sounds tuning
hu: A hangok feljavítása

en: Potato to open
hu: A megnyitandó kép

en: Error while loading the playground.
hu: Hiba történt a játéktér betöltésekor.

en: Error while loading the sound file.
hu: Hiba történt a hangfájlok betöltésekor.

en: Save &as Picture...
hu: Mentés &képként...

en: &No Sound
hu: Nincs &hang

en: &Lock Aspect Ratio
hu: &Rögzített képarány

en: The saved file is from an old version of KTuberling and unfortunately cannot be opened with this version.
hu: Az elmentett állás a program egyik régebbi verziójával készült, sajnos ezzel a verzióval nem lehet betölteni.

en: Could not load file.
hu: A fájl betöltése nem sikerült.

en: Could not save file.
hu: A fájl mentése nem sikerült.

en: Could not print picture.
hu: A kép nyomtatása nem sikerült.

en: Picture successfully printed.
hu: A kép nyomtatása sikeresen befejeződött.
