ktuberling - en to km translation catalogue (24 entries)

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
km: ល្បែង

note: i18n: ectx: Menu (playground)
en: &Playground
km: កន្លែង​លេង

note: i18n: ectx: Menu (speech)
en: &Speech
km: និយាយ

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
km: របារ​ឧបករណ៍​មេ

note: i18n: ectx: ToolBar (gameOptions)
en: Game Options
km: ជម្រើស​ល្បែង

en: Potato game for kids
km: ល្បែង​ដំឡូង​សម្រាប់​ក្មេង

en: (c) 1999-2009, The KTuberling Developers
km: រក្សាសិទ្ធិ​ឆ្នាំ ១​៩​៩​៩-២​០​០​៩ ដោយ​អ្នក​អភិវឌ្ឍន៍ KTuberling

en: Maintainer
km: អ្នក​ថែ​ទាំ​

en: Former Developer
km: អតីត​អ្នក​អភិវឌ្ឍន៍

en: Original concept and artwork
km: គំនិត​ និង​សិល្បកម្ម​ដើម​

en: New artwork
km: សិល្បៈកម្ម​ថ្មី

en: Sounds tuning
km: លៃតម្រូវសម្លេង

en: Potato to open
km: ដំឡូង​ត្រូវ​បើក

[ctx: NOTE TO THE TRANSLATORS]
en: The translators have the opportunity to translate the
    sounds spoken in the game.
    See the technical reference section in ktuberling's
    documentation for more information on how to do that.
    (translate this message as "DONE" when you have translated
    the sounds; otherwise leave it untranslated as a reminder)
km: អ្នក​បក​ប្រែ​មាន​ឱកាស​ក្នុង​ការ​បក​ប្រែ​
    សំឡេង​​និយាយ​នៅ​ក្នុង​ល្បែងបាន ។
    ចំពោះ​ព័ត៌​មាន​បន្ថែម​​លើ​របៀប​នៃ​ការ​ធ្វើ​នោះ​ សូម​មើល​ផ្នែក​យោង​បច្ចេកទេសនៅក្នុង​ឯកសារ​របស់​ ktuberling​ ។
    (បកប្រែ​សារ​នេះជា "DONE" នៅពេល​ដែល​អ្នក​បាន​បកប្រែ
    សំឡេង ផ្សេង​ពីនេះ​​​មិន​បាច់​បក​ប្រែ​វា​ដើម្បី​ទុក​វា​ជា​កម្មវិធី​រំលឹក)

en: Error while loading the playground.
km: មាន​កំហុស​​​នៅ​ខណៈ​ពេល​កំពុង​ផ្ទុក​កន្លែង​លេង ។

en: Error while loading the sound file.
km: មាន​កំហុស​ខណៈ​ពេល​ផ្ទុក​ឯកសារ​សំឡេង ។

en: Save &as Picture...
km: រក្សាទុក​ជា​រូបភាព...

en: &No Sound
km: គ្មាន​សំឡេង

en: &Lock Aspect Ratio
km: ចាក់​សោ​សមាមាត្រ

en: The saved file is from an old version of KTuberling and unfortunately cannot be opened with this version.
km: ឯកសារ​ដែល​បាន​​​រក្សា​ទុក​​​មក​ពី​កំណែ​ចាស់​របស់ KTuberling ហើយ​​ជា​អកុសល​មិន​អាច​​បើក​​ជា​មួយ​កំណែ​នេះ​បាន​​ទេ ។

en: Could not load file.
km: មិន​អាច​ផ្ទុក​ឯកសារ​បាន​ទេ ។

en: Could not save file.
km: មិន​អាច​រក្សា​ទុក​ឯកសារ​បាន​ទេ​ ។

en: Could not print picture.
km: មិន​អាច​បោះពុម្ព​រូបភាព​បាន​ទេ​ ។

en: Picture successfully printed.
km: បាន​បោះពុម្ព​រូបភាព​ដោយ​ជោគជ័យ ។
