ktuberling - en to lt translation catalogue (20 entries)

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
lt: Žai&dimas

note: i18n: ectx: Menu (playground)
en: &Playground
lt: &Aikštelė

note: i18n: ectx: Menu (speech)
en: &Speech
lt: Įga&rsinimas

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lt: Pagrindinė įrankinė

note: i18n: ectx: ToolBar (gameOptions)
en: Game Options
lt: Žaidimo parinktys

en: Potato game for kids
lt: Bulvinio vyruko žaidimas vaikams

en: (c) 1999-2009, The KTuberling Developers
lt: (c) 1999-2009, KTuberling programuotojai

en: Maintainer
lt: Prižiūrėtojas

en: Former Developer
lt: Ankstesnis programuotojas

en: Original concept and artwork
lt: Koncepcija ir pirmieji piešiniai

en: New artwork
lt: Nauji piešiniai

en: Sounds tuning
lt: Garso derinimas

en: Potato to open
lt: Atverti bulvę

en: Error while loading the playground.
lt: Klaida įkeliant aikštelę.

en: Error while loading the sound file.
lt: Klaida įkeliant garso failą.

en: The saved file is from an old version of KTuberling and unfortunately cannot be opened with this version.
lt: Įrašytas failas yra iš senos KTuberling versijos, ir, deja, negali būti su šia versija atidarytas.

en: Could not load file.
lt: Nepavyksta įkelti failo.

en: Could not save file.
lt: Nepavyko išsaugoti failo.

en: Could not print picture.
lt: Nepavyko išspausdinti paveikslėlio.

en: Picture successfully printed.
lt: Paveikslėlis sėkmingai išspausdintas.
