ktuberling - en to lv translation catalogue (22 entries)

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
lv: &Spēle

note: i18n: ectx: Menu (playground)
en: &Playground
lv: &Rotaļu vieta

note: i18n: ectx: Menu (speech)
en: &Speech
lv: &Runa

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lv: Galvenā rīkjosla

en: Potato game for kids
lv: Kartupeļu spēle bērniem

en: (c) 1999-2009, The KTuberling Developers
lv: (c) 1999-2009, KTuberling izstrādātāji

en: Maintainer
lv: Uzturētājs

en: Former Developer
lv: Bijušais izstrādātājs

en: Original concept and artwork
lv: Sākotnējā ideja un zīmējumi

en: New artwork
lv: Jauni zīmējumi

en: Sounds tuning
lv: Skaņu uzlabošana

en: Potato to open
lv: Atveramais kartupelis

en: Error while loading the playground.
lv: Kļūda ielādējot rotaļu vietu.

en: Error while loading the sound file.
lv: Kļūda ielādējot skaņas failu.

en: Save &as Picture...
lv: Saglabāt kā &attēlu...

en: &No Sound
lv: &Bez skaņas

en: &Lock Aspect Ratio
lv: &Fiksēt malu attiecību

en: The saved file is from an old version of KTuberling and unfortunately cannot be opened with this version.
lv: Saglabātais fails ir no vecas KTuberling versijas un diemžēl nav izmantojams ar šo versiju.

en: Could not load file.
lv: Neizdevās ielādēt failu.

en: Could not save file.
lv: Neizdevās saglabāt failu.

en: Could not print picture.
lv: Neizdevās izdrukāt attēlu.

en: Picture successfully printed.
lv: Attēls veiksmīgi izdrukāts.
