ktuberling - en to pa translation catalogue (7 entries)

note: i18n: ectx: Menu (playground)
en: &Playground
pa: ਪਲੇਅ-ਗਰਾਊਂਡ(&P)

note: i18n: ectx: Menu (speech)
en: &Speech
pa: ਭਾਸ਼ਣ(&S)

en: Potato game for kids
pa: ਬੱਚਿਆਂ ਲਈ ਆਲੂ ਖੇਡ

en: New artwork
pa: ਨਵੀਂ ਕਲਾਕਾਰੀ

en: Potato to open
pa: ਖੋਲ੍ਹਣ ਲਈ ਆਲੂ

en: Could not load file.
pa: ਫਾਇਲ ਲੋਡ ਨਹੀਂ ਕੀਤੀ ਜਾ ਸਕੀ।

en: Could not save file.
pa: ਫਾਇਲ ਸੰਭਾਲੀ ਨਹੀਂ ਜਾ ਸਕੀ।
