ktuberling - en to pl translation catalogue (26 entries)

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
pl: &Gra

note: i18n: ectx: Menu (playground)
en: &Playground
pl: &Plansza

note: i18n: ectx: Menu (speech)
en: &Speech
pl: Gło&s

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
pl: Główny pasek narzędzi

note: i18n: ectx: ToolBar (gameOptions)
en: Game Options
pl: Opcje gry

en: Potato game for kids
pl: Gra dla dzieci "Ziemniaczany facet"

en: (c) 1999-2009, The KTuberling Developers
pl: (c) 1999-2009, Programiści KTuberling

en: Maintainer
pl: Opiekun

en: Former Developer
pl: Pierwotny programista

en: Original concept and artwork
pl: Pierwotna koncepcja i grafika

en: New artwork
pl: Nowa grafika

en: Sounds tuning
pl: Dopracowanie dźwięku

en: Potato to open
pl: Otworzyć ziemniaka

en: Error while loading the playground.
pl: Błąd w czasie wczytywania gry.

en: Error while loading the sound file.
pl: Błąd w czasie wczytywania pliku dźwiękowego.

en: Save &as Picture...
pl: Z&apisz jako obraz...

en: &No Sound
pl: &Bez głosu

en: &Lock Aspect Ratio
pl: &Zablokuj współczynnik kształtu

[ctx: @title:window]
en: Load file
pl: Wczytaj plik

en: KTuberling files (%1)
pl: Pliki KTuberling (%1)

en: The saved file is from an old version of KTuberling and unfortunately cannot be opened with this version.
pl: Zachowany plik jest ze starej wersji KTuberling i niestety nie może być otwarty w tej wersji.

en: Could not load file.
pl: Nie można wczytać pliku.

en: Could not save file.
pl: Nie można zapisać pliku.

[ctx: @title:window]
en: Print %1
pl: Drukowanie %1

en: Could not print picture.
pl: Nie można wydrukować obrazu.

en: Picture successfully printed.
pl: Pomyślnie wydrukowano obraz.
