ktuberling - en to sl translation catalogue (28 entries)

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
sl: &Igra

note: i18n: ectx: Menu (playground)
en: &Playground
sl: I&grišče

note: i18n: ectx: Menu (speech)
en: &Speech
sl: &Govor

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sl: Glavna orodna vrstica

note: i18n: ectx: ToolBar (gameOptions)
en: Game Options
sl: Možnosti igre

en: KTuberling
sl: Krompirček

en: Potato game for kids
sl: Oblačenje krompirja za otroke

en: (c) 1999-2009, The KTuberling Developers
sl: © 1999 - 2009, razvijalci igre Krompirček

en: Maintainer
sl: Vzdrževalec

en: Former Developer
sl: Prejšnji razvijalec

en: Original concept and artwork
sl: Prvotna zamisel in grafična podoba

en: New artwork
sl: Nova grafična podoba

en: Sounds tuning
sl: Uglaševanje zvokov

en: Potato to open
sl: Datoteka, ki bo odprta

[ctx: NOTE TO THE TRANSLATORS]
en: The translators have the opportunity to translate the
    sounds spoken in the game.
    See the technical reference section in ktuberling's
    documentation for more information on how to do that.
    (translate this message as "DONE" when you have translated
    the sounds; otherwise leave it untranslated as a reminder)
sl: DONE

en: Error while loading the playground.
sl: Napaka med nalaganjem igrišča.

en: Error while loading the sound file.
sl: Napaka med nalaganjem zvočne datoteke.

en: Save &as Picture...
sl: Shrani &kot sliko ...

en: &No Sound
sl: &Brez

en: &Lock Aspect Ratio
sl: &Zakleni razmerje velikosti

[ctx: @title:window]
en: Load file
sl: Naloži datoteko

en: KTuberling files (%1)
sl: Datoteke za Krompirček (%1)

en: The saved file is from an old version of KTuberling and unfortunately cannot be opened with this version.
sl: Shranjena datoteka je iz starejše različice igre Krompirček, zato je v tej različici ni mogoče odpreti.

en: Could not load file.
sl: Datoteke ni mogoče naložiti.

en: Could not save file.
sl: Datoteke ni mogoče shraniti.

[ctx: @title:window]
en: Print %1
sl: Natisni %1

en: Could not print picture.
sl: Slike ni mogoče natisniti.

en: Picture successfully printed.
sl: Slika uspešno natisnjena.
