ktuberling - en to tg translation catalogue (14 entries)

note: i18n: ectx: Menu (playground)
en: &Playground
tg: &Майдони бозӣ

note: i18n: ectx: Menu (speech)
en: &Speech
tg: &Овозҳо

en: KTuberling
tg: Картошка

en: Potato game for kids
tg: Бозии "Картошка" барои кӯдакон

en: Original concept and artwork
tg: Идея ва графикаи ҳақиқӣ

en: New artwork
tg: Сурати нав

en: Sounds tuning
tg: Танзими овоз

en: Potato to open
tg: Картошка барои кушодан

en: Save &as Picture...
tg: &Нигоҳ доштан ҳамчун сурат...

en: &No Sound
tg: &Бе овоз

en: Could not load file.
tg: Файлро пурбор карда нашуда истодааст.

en: Could not save file.
tg: Файлро нигоҳ дошта натавонист.

en: Could not print picture.
tg: Тасвирро чоп карда натавонист.

en: Picture successfully printed.
tg: Тасвир бо мувоффақият чоп шуд.
