ktuberling - en to xh translation catalogue (12 entries)

note: i18n: ectx: Menu (playground)
en: &Playground
xh: &Ibala lokudlala

note: i18n: ectx: Menu (speech)
en: &Speech
xh: &Intetho

en: Potato game for kids
xh: Umdlalo wetapile wabantwana

en: Original concept and artwork
xh: Undoqo woqobo nomsebenzi womnatha

en: New artwork
xh: Umsebenzi womzobo omtsha

en: Sounds tuning
xh: Ukuphendulela kwiisandi

en: Save &as Picture...
xh: Gcina &njengomfanekiso...

en: &No Sound
xh: &Akho sandi

en: Could not load file.
xh: Ayinakulayisha fayile.

en: Could not save file.
xh: Ayinakugcina fayile.

en: Could not print picture.
xh: Ayikwazi ukushicilela umfanekiso.

en: Picture successfully printed.
xh: Umfanekiso ushicilelwe ngempumelelo.
