kturtle - en to ka translation catalogue (247 entries)

en: bold
ka: სქელი

en: italic
ka: დახრილი

en: underline
ka: ხაზგასმული

en: overline
ka: ხაზზემოდანგადასმული

en: strikeout
ka: გაზგადასმული

[ctx: @title:window]
en: Color Picker
ka: ფერის ამრჩევი

en: Amount red:
ka: წითლის რაოდენობა:

en: Amount green:
ka: მწვანის რაოდენობა:

en: Amount blue:
ka: ლურჯის რაოდენობა:

en: &Copy to clipboard
ka: &ბუფერში კოპირება

en: &Paste to editor
ka: რედაქტორში ჩასმა

en: Write a command here and press enter...
ka: აკრიფეთ აქ ბრძანება და Enter-ს დააჭირეთ...

en: Console:
ka: კონსოლი:

en: <p style='white-space:pre'><b>ERROR:</b> %1</p>
ka: <p style='white-space:pre'><b>შეცდომა:</b> %1</p>

[ctx: @title:window]
en: Direction Chooser
ka: მიმართულების ამრჩევი

en: Command &type:
ka: ბრძანების &ტიპი:

en: &Previous direction:
ka: &წინა მიმართულება:

en: &New direction:
ka: &ახალი მიმართულება:

en: Open
ka: გახსნა

en: Turtle code files
ka: Turtle-ის კოდის ფაილები

en: All files
ka: ყველა ფაილი

en: Could not save file.
ka: ფაილის შენახვა შეუძლებელია.

en: Save As
ka: შენახვა როგორც

en: Unsaved File
ka: შეუნახავი ფაილი

en: &Discard Changes
ka: ცვლილებების &გაუქმება

[ctx: @title:window]
en: Errors
ka: შედომები

en: line
ka: ხაზი

en: description
ka: აღწერა

en: code
ka: კოდი

en: Hide Errors
ka: შეცდომების დამალვა

en: No errors occurred yet.
ka: შეცდომები ჯერ არ მომხდარა.

en: Variables
ka: ცვლადები

en: Functions
ka: ფუნქციები

en: Tree
ka: ხე

en: name
ka: სახელი

en: value
ka: მნიშვნელობა

en: type
ka: ტიპი

en: No variables
ka: ცვლადების გარეშე

en: parameters
ka: პარამეტრები

en: No learned functions
ka: ნასწავლი ფუნქციების გარეშე

[ctx: undefined type of a variable]
en: empty
ka: ცარიელია

en: boolean
ka: ლოგიკური

en: number
ka: ნომერი

en: string
ka: სტრიქონი

en: None
ka: არაფერი

en: Cannot return outside a function.
ka: ფუნქციის გარედან ვერ დაბრუნდებით.

en: The %1 command accepts no parameters.
ka: ბრძანებას %1 პარამეტრები არ სჭირდება.

en: The %2 command was called with %3 but needs 1 parameter. | The %2 command was called with %3 but needs %1 parameters.
ka[0]: ბრძანება %2 გაშვებულია %3 პარამეტრით, მაგრამ სჭირდება 1.
ka[1]: ბრძანება %2 გაშვებულია %3 პარამეტრით, მაგრამ სჭირდება %1.

en: The %2 command was called with %3 but only accepts 1 parameter. | The %2 command was called with %3 but only accepts %1 parameters.
ka[0]: ბრძანება %2 გაშვებულია %3 პარამეტრით, მაგრამ სჭირდება 1.
ka[1]: ბრძანება %2 გაშვებულია %3 პარამეტრით, მაგრამ სჭირდება %1.

en: The %1 command only accepts a string as its parameter.
ka: %1 ბრძანება პარამეტრად მხოლოდ სტრიქონს იღებს.

en: The %1 command only accepts strings as its parameters.
ka: %1 ბრძანება პარამეტრად მხოლოდ სტრიქონებს იღებს.

en: The %1 command only accepts a number as its parameter.
ka: %1 ბრძანება პარამეტრად მხოლოდ რიცხვს იღებს.

en: The %1 command only accepts numbers as its parameters.
ka: %1 ბრძანება პარამეტრად მხოლოდ რიცხვებს იღებს.

en: The %1 command only accepts an answer as its parameter.
ka: %1 ბრძანება პარამეტრად მხოლოდ პასუხს იღებს.

en: The %1 command only accepts answers as its parameters.
ka: %1 ბრძანება პარამეტრად მხოლოდ პასუხებს იღებს.

en: An unknown function named '%1' was called
ka: გამოძახებული ფუნქცია სახელად "%1" უცნობია

[ctx: The function '%1' was called with %2, while it should be called with %3]
en: 1 parameter | %1 parameters
ka[0]: 1 პარამეტრი
ka[1]: %1 პარამეტრი

en: ASSERT failed
ka: ურთიერთსაწინააღმდეგო პირობები

en: 'And' needs two variables
ka: 'და'-ს ორი ცვლადი ესაჭიროება

en: 'Or' needs two variables
ka: 'ან'-ს ორი ცვლადი ესაჭიროება

en: I need something to do a not on
ka: ფორმატის შეცდომა

en: I cannot do a '==' without 2 variables
ka: ოპერაცია '==' ორ ცვლადს მოითხოვს

en: I cannot do a '!=' without 2 variables
ka: ოპერაცია '!=' ორ ცვლადს მოითხოვს

en: I cannot do a '>' without 2 variables
ka: ოპერაცია '>' ორ ცვლადს მოითხოვს

en: I cannot do a '<' without 2 variables
ka: ოპერაცია '<' ორ ცვლადს მოითხოვს

en: I cannot do a '>=' without 2 variables
ka: ოპერაცია '>=' ორ ცვლადს მოითხოვს

en: I cannot do a '<=' without 2 variables
ka: ოპერაცია '<=' ორ ცვლადს მოითხოვს

en: You need two numbers or string to do an addition
ka: მისამატებლად ორი რიცხვი ან სტრიქონია საჭირო

en: You need two numbers to subtract
ka: გამოსაკლებად ორი რიცხვი გჭირდებათ

en: You tried to subtract from a non-number, '%1'
ka: რისი გამოკლებაც (%1) სცადეთ, რიცხვი არაა

en: You tried to subtract a non-number, '%1'
ka: რისი გამოკლებაც (%1) სცადეთ, რიცხვი არაა

en: You need two numbers to multiplicate
ka: გასამრავლებლად ორი რიცხვი გჭირდებათ

en: You tried to multiplicate a non-number, '%1'
ka: რისი გამრავლებაც (%1) სცადეთ, რიცხვი არაა

en: You tried to multiplicate by a non-number, '%1'
ka: რისი გამრავლებაც (%1) სცადეთ, რიცხვი არაა

en: You need two numbers to divide
ka: გასაყოფად ორი რიცხვი გჭირდებათ

en: You tried to divide by zero
ka: ნულზე გაყოფა შეუძლებელია

en: You tried to divide a non-number, '%1'
ka: რისი გაყოფაც სცადეთ ('%1'), რიცხვი არაა

en: You tried to divide by a non-number, '%1'
ka: რისი გაყოფაც სცადეთ ('%1'), რიცხვი არაა

en: You need two numbers to raise a power
ka: ხარისხში ასაყვანად ორი რიცხვი გჭირდებათ

en: The result of an exponentiation was too large
ka: ექსპონენტის შედეგი ძალიან დიდია

en: You tried to raise a non-number to a power, '%1'
ka: სცადეთ არა-რიცხვითი მნიშვნელობა ხარისხში აგეყვანათ. '%1'

en: The function '%1' is already defined.
ka: ფუნქცია '%1' უკვე აღწერილია.

en: Can't do a sqrt of a negative number
ka: უარყოფითი რიცხვიდან ფესვს ვერ ამოიღებთ

en: Expected a command, instead got '%1'
ka: მოველოდი ბრძანებას. მივიღე '%1'

en: Could not understand '%1'
ka: '%1' vვერ გავიგე

en: A comma was expected here...
ka: აქ მძიმეს მოველოდი...

en: Expected an assignment, '=', after the variable '%1'
ka: ცვლადის ('%1') შემდეგ მინიჭებას '=' ველოდებოდი

en: Expected 'to' after 'for'
ka: 'for'-ის შემდეგ 'to'-ს მოველოდი

en: You cannot put '%1' here.
ka: '%1'-ს აქ ვერ დადებთ.

en: 'for' was called wrongly
ka: 'for' არასწორადაა გამოძახებული

en: Expected a scope after the 'learn' command
ka: 'learn' ბრძანების შემდეგ ფრჩხილებს მოველოდი

[ctx: You are about to translate the 'True' COMMAND, there are some rules on how to translate it.Please see https://edu.kde.org/kturtle/translator.php to learn how to properly translate it.]
en: true
ka: სიმართლე

[ctx: You are about to translate the 'False' COMMAND, there are some rules on how to translate it.Please see https://edu.kde.org/kturtle/translator.php to learn how to properly translate it.]
en: false
ka: მცდარი

[ctx: You are about to translate the 'Exit' COMMAND, there are some rules on how to translate it.Please see https://edu.kde.org/kturtle/translator.php to learn how to properly translate it.]
en: exit
ka: გასვლა

[ctx: You are about to translate the 'Step' COMMAND, there are some rules on how to translate it.Please see https://edu.kde.org/kturtle/translator.php to learn how to properly translate it.]
en: step
ka: ბიჯი

[ctx: You are about to translate the 'Direction' COMMAND, there are some rules on how to translate it.Please see https://edu.kde.org/kturtle/translator.php to learn how to properly translate it.]
en: direction
ka: მიმართულება

[ctx: You are about to translate the 'Message' COMMAND, there are some rules on how to translate it.Please see https://edu.kde.org/kturtle/translator.php to learn how to properly translate it.]
en: message
ka: შეტყობინება

[ctx: You are about to translate the 'Ask' COMMAND, there are some rules on how to translate it.Please see https://edu.kde.org/kturtle/translator.php to learn how to properly translate it.]
en: ask
ka: კითხვა

[ctx: You are about to translate the 'Pi' COMMAND, there are some rules on how to translate it.Please see https://edu.kde.org/kturtle/translator.php to learn how to properly translate it.]
en: pi
ka: პი

[ctx: You are about to translate the 'Round' COMMAND, there are some rules on how to translate it.Please see https://edu.kde.org/kturtle/translator.php to learn how to properly translate it.]
en: round
ka: მრგვალი

[ctx: This is an EXAMPLE NAME in KTurtle.Please see https://edu.kde.org/kturtle/translator.php to learn know how to properly translate it.]
en: triangle
ka: სამკუთხედი

[ctx: This is an EXAMPLE NAME in KTurtle.Please see https://edu.kde.org/kturtle/translator.php to learn know how to properly translate it.]
en: arrow
ka: ისარი

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
ka: &ფაილი

note: i18n: ectx: Menu (examples)
en: &Examples
ka: &მაგალითები

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
ka: &ჩასწორება

note: i18n: ectx: Menu (canvas)
en: &Canvas
ka: &ტილო

note: i18n: ectx: Menu (run)
en: &Run
ka: &გაშვება

note: i18n: ectx: Menu (speed)
en: &Run Speed
ka: &გაშვების სიჩქარე

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ka: &ხელსაწყოები

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
ka: გამართვა

note: i18n: ectx: Menu (language)
en: &Script Language
ka: &სკრიპტის ენა

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
ka: &დახმარება

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ka: ხელსაწყოთა მთავარი ზოლი

en: Initiator and core developer
ka: საწყისი და ძირითადი პროგრამისტი

en: Core developer
ka: პროგრამისტი

en: File or URL to open (in the GUI mode)
ka: გასახსნელი ფაილი ან URL (გრაფიკულ რეჟიმში)

[ctx: @info:status the application is ready for commands]
en: Ready
ka: მზადაა

en: Create a new file
ka: ახალი ფაილის შექმნა

en: New File: Create a new file
ka: ახალი ფაილი: ახალი ფაილის შექმნა

en: Open an existing file
ka: არსებული ფაილის გახსნა

en: Open File: Open an existing file
ka: ფაილის გახსნა: არსებული ფაილის გახსნა

en: Open a recently used file
ka: ახლახანს გახსნილი ფაილის გახსნა

en: Open Recent File: Open a recently used file
ka: უახლესი ფაილის გახსნა: ახლახანს გამოყენებული ფაილის გახსნა

en: Get more examples...
ka: მეტი მაგალითის მიღება...

en: Save the current file to disk
ka: მიმდინარე ფაილის დისკზე ჩაწერა

en: Save File: Save the current file to disk
ka: ფაილის შენახვა: მიმდინარე ფაილის დისკზე ჩაწერა

en: Save the current file under a different name
ka: მიმდინარე ფაილის სხვა სახელით შენახვა

en: Save File As: Save the current file under a different name
ka: შენახვა, როგორც: მიმდინარე ფაილის სხვა სახელით შენახვა

en: Export to &HTML...
ka: HTML-ში &გატანა...

en: Export the contents of the editor as HTML
ka: რედაქტორის შემცველობის HTML-ის სახით გატანა

en: Export to HTML: Export the contents of the editor as HTML
ka: HTML-ში გატანა რედაქტორის შემცველობის HTML-ის სახით გატანა

en: Print the code
ka: კოდის დაბეჭდვა

en: Print: Print the code
ka: დაბეჭდვა: კოდის დაბეჭდვა

en: Quit KTurtle
ka: KTurtle-დან გასვლა

en: Quit: Quit KTurtle
ka: გასვლა: KTurtle-დან გასვლა

en: Undo a change in the editor
ka: რედაქტორის ცვლილების დაბრუნება

en: Undo: Undo a change in the editor
ka: დაბრუნება: რედაქტორის ცვლილების დაბრუნება

en: Redo a previously undone change in the editor
ka: რედაქტორში დაბრუნებული ცვლილების გამეორება

en: Redo: Redo a previously undone change in the editor
ka: გამეორება: რედაქტორში დაბრუნებული ცვლილების გამეორება

en: Cut the selected text to the clipboard
ka: მონიშნული ტექსტის გაცვლის ბუფერში ამოჭრა

en: Cut: Cut the selected text to the clipboard
ka: ამოჭრა მონიშნული ტექსტის გაცვლის ბუფერში ამოჭრა

en: Copy the selected text to the clipboard
ka: მონიშნული ტექსტის გაცვლის ბუფერში კოპირება

en: Copy: Copy the selected text to the clipboard
ka: კოპირება: მონიშნული ტექსტის გაცვლის ბუფერში კოპირება

en: Paste the clipboard's content into the current selection
ka: ბუფერის შემცველობის მიმდინარე მონიშნულში ჩასმა

en: Paste: Paste the clipboard's content into the current selection
ka: ჩასმა: გაცვლის ბაფერის მიმდინარე პოზიციაზე ჩასმა

en: Select all the code in the editor
ka: რედაქტორში კოდის სრულად მონიშვნა

en: Select All: Select all the code in the editor
ka: ყველაფრის მონიშვნა: რედაქტორში კოდის სრულად მონიშვნა

en: Overwrite Mode
ka: თავზე გადაწერის რეჟიმი

en: Toggle between the 'insert' and 'overwrite' mode
ka: 'ჩასმისა' და 'თავზე გაგადაწერის' რეჟიმებს შორის გადართვა

en: Overwrite Mode: Toggle between the 'insert' and 'overwrite' mode
ka: თავზე გადაწერის რეჟიმი: 'ჩასმისა' და 'თავზე გადაწერის' რეჟიმებს შორის გადართვა

en: Search through the code in the editor
ka: რედაქტორში კოდში ძებნა

en: Find: Search through the code in the editor
ka: ძებნა: რედაქტორში კოდში ძებნა

en: Continue searching through the code in the editor
ka: რედაქტორში კოდში ძებნის გაგრძელება

en: Find Next: Continue searching through the code in the editor
ka: შემდეგის პოვნა: რედაქტორში კოდში ძებნის გაგრძელება

en: Continue searching backwards through the code in the editor
ka: რედაქტორში კოდში უკან ძებნის გაგრძელება

en: Export to &Image (PNG)...
ka: &გამოსახულების(PNG) სახით გატანა...

en: Export the current canvas to a PNG raster image
ka: მიმდინარე ტილოს PNG რასტრულ გამოსახულებაში გატანა

en: Export to PNG: Export the current canvas to a PNG raster image
ka: PNG_ში გატანა: მიმდინარე ტილოს PNG რასტრულ გამოსახულებაში გატანა

en: Export to &Drawing (SVG)...
ka: &ნახაზის სახით (SVG) გატანა...

en: Export the current canvas to Scalable Vector Graphics
ka: მიმდინარე ტილოს SVG ფაილში გატანა

en: &Print Canvas...
ka: &ტილოს დაბეჭდვა...

en: Print the canvas
ka: ტილოს დაბეჭდვა

en: Print: Print the canvas
ka: დაბეჭდვა: ტილოს დაბეჭდვა

en: Execute the program
ka: პროგრამის შესრულება

en: Run: Execute the program
ka: გაშვება: პროგრამის შესრულება

en: &Pause
ka: &შეყოვნება

en: Pause execution
ka: გაშვების შეჩერება

en: Pause: Pause execution
ka: შეჩერება: გაშვების შეჩერება

en: &Abort
ka: გაუქმება

en: Stop executing program
ka: პროგრამის გაშვების დასრულება

en: Abort: Stop executing program
ka: გაუქმება: პროგრამის გაშვების დასრულება

note: i18n("&Indent"), "format-indent-more", CTRL+Key_I, this, SLOT(slotIndent()), ac, "edit_indent"); i18n("&Unindent"), "format-indent-less", CTRL+SHIFT+Key_I, this, SLOT(slotUnIndent()), ac, "edit_unindent"); i18n("Cl&ean Indentation"), 0, 0, this, SLOT(slotCleanIndent()), ac, "edit_cleanIndent"); i18n
en: &Direction Chooser...
ka: &მიმართულების ამრჩევი...

en: Shows the direction chooser dialog
ka: მიმართულების არჩევის ფანჯრის ჩვენება

en: Direction Chooser: Show the direction chooser dialog
ka: მიმართულების არჩევა: მიმართულების არჩევის ფანჯრის ჩვენება

en: &Color Picker...
ka: &ფერის ამრჩევი...

en: Shows the color picker dialog
ka: ფერის ამრჩევის ფანჯრის ჩვენება

en: Color Picker: Show the color picker dialog
ka: ფერის არჩევა: ფერის ამრჩევის ფანჯრის ჩვენება

en: Show &Editor
ka: &რედაქტორის ჩვენება

en: Show or hide the Code Editor
ka: კოდის რედაქტორის ჩვენება ან დამალვა

en: Show Code Editor: Show or hide the Code Editor
ka: კოდის რედაქტორის ჩვენება: კოდის რედაქტორის ჩვენება ან დამალვა

en: Show &Inspector
ka: &ინსპექტორის ჩვენება

en: Show or hide the Inspector
ka: ინსპექტორის ჩვენება/დამალვა

en: Show Inspector: Show or hide the Inspector
ka: ინსპექტორის ჩვენება: ინსპექტორის ჩვენება ან დამალვა

en: Show E&rrors
ka: &შეცდომების ჩვენება

en: Show or hide the Errors tab
ka: შეცდომების ჩანართის ჩვენება ან დამალვა

en: Show Errors: Show or hide the Errors tab
ka: შეცდომების ჩვენება: შეცდომების ჩანართის ჩვენება ან დამალვა

note: i18n("Show &Console"), this); actionCollection()->addAction("show_console", a); a->setStatusTip(i18n("Show or hide the interactive Console tab")); a->setWhatsThis(i18n("Show Console: Show or hide the interactive Console tab")); a->setCheckable(true); a->setChecked(false); connect(a, SIGNAL(toggled(b
en: Show &Line Numbers
ka: &ხაზის ნომრების ჩვენება

en: Turn the line numbers on/off in the editor
ka: რედაქტორში ხაზის ნომრების ჩვენება/დამალვა

en: Show Line Numbers: Turn the line numbers on/off in the editor
ka: ხაზის ნომრების ჩვენება: რედაქტორში ხაზის ნომრების ჩვენების ჩართ/გამორთ

en: Get help on the command under the cursor
ka: კურსორის ქვეშ მყოფი ბრძანების დამხმარების მიღება

en: Context Help: Get help on the command under the cursor
ka: კონტექსტური დახმარება: კურსორის ქვეშ მყოფი ბრძანების დამხმარების მიღება

en: Help
ka: დახმარება

en: Help: Open manual for KTurtle
ka: დახმარება: KTurtle-ის სახელმძღვანელოს გახსნა

en: Console
ka: კონსოლი

en: Execute
ka: გაშვება

en: Execute: Executes the current line in the console
ka: შესრულება: მიმდინარე ხაზის კონსოლში გაშვება

[ctx: @option:radio]
en: Full Speed (&no highlighting and inspector)
ka: სრული სიჩქარე (გამოკვეთისა და ინსპექტორის გარეშე)

en: Full Speed: Run the program at full speed, with highlighting and inspector disabled
ka: სრული სიჩქარე: პროგრამის სრული სიჩქარით გაშვება, გამოკვეთისა და ინსპექტორის გათიშვით

[ctx: @option:radio]
en: &Full Speed
ka: &სრული სიჩქარე

en: Run the program at full speed
ka: პროგრამის სრული სიჩქარით გაშვება

en: Full Speed: Run the program at full speed
ka: სრული სიჩქარე: პროგრამის სრული სიჩქარით გაშვება

[ctx: @option:radio choose the slow speed]
en: &Slow
ka: &ნელი

en: Run the program at a slow speed
ka: პროგრამის დაბალი სიჩქარით გაშვება

en: Slow Speed: Run the program at a slow speed
ka: დაბალი სიჩქარე: პროგრამის დაბალი სიჩქარით გაშვება

[ctx: @option:radio]
en: S&lower
ka: &უფრო ნელი

en: Run the program at a slower speed
ka: პროგრამის უფრო დაბალი სიჩქარით გაშვება

en: Slower Speed: Run the program at a slower speed
ka: უფრო ნელა გაშვება პროგრამის უფრო დაბალი სიჩქარით გაშვება

[ctx: @option:radio]
en: Sl&owest
ka: &ყველაზე ნელი

en: Run the program at the slowest speed
ka: პროგრამის ყველაზე დაბალი სიჩქარით გაშვება

en: Slowest Speed: Run the program at the slowest speed
ka: ყველაზე დაბალი სიჩქარე: პროგრამის ყველაზე დაბალი სიჩქარით გაშვება

[ctx: @option:radio]
en: S&tep-by-Step
ka: &ნაბიჯ-ნაბიჯ

en: Run the program one step at a time
ka: პროგრამის ნაბიჯ-ნაბიჯ გაშვება

en: Step Speed: Run the program one step at a time
ka: ნაბიჯებით: პროგრამის ნაბიჯ-ნაბიჯ გაშვება

en: Canvas: This is where the turtle moves and draws when the program is running
ka: ტილო: ეს ის ადგილია, სადაც კუ დადის და ხატავს, სანამ პროგრამა გაშვებულია

en: E&rrors
ka: &შეცდომები

en: &Editor
ka: &რედაქტორი

en: Editor: Write your KTurtle commands here
ka: რედაქტორი: KTurtle-ის თქვენი ბრძანებები აქ ჩაწერეთ

en: &Inspector
ka: &ინსპექტორი

en: Switch to the %1 dictionary
ka: %1 ლექსიკონზე გადართვა

en:  OVR
ka:  გადაწ

en:  INS
ka:  ჩასმ

en: <nothing under cursor>
ka: <კურსორის ქვეშ არაფერია>

en: Help on: %1
ka: დახმარება: %1

en:  Line: %1 Column: %2
ka:  ხაზი: %1 სვეტი: %2

en: <variable>
ka: <ცვლადი>

en: <comment>
ka: <კომენტარი>

en: scope
ka: ფარგლები

en: assignment
ka: მინიჭება

en: parenthesis
ka: მშობლობა

en: mathematical operator
ka: მათემატიკური ოპერატორი

en: expression
ka: გამსახულება

en: boolean operator
ka: ლოგიკური ოპერატორი

en: learned command
ka: ნასწავლი ბრძანება

en: argument separator
ka: არგუმენტის გამყოფი

en: command
ka: ბრძანება

en: controller command
ka: კონტროლერი ბრძანება

en: Could not change the language to %1.
ka: ენის %1-ზე შეცვლის შეცდომა.

en: English [built in]
ka: ინგლისური [ჩაშენებული]

en: untitled
ka: უსახელო

en: Save as Picture
ka: სურათად შენახვა

en: PNG Images
ka: PNG გამოსახულებები

[ctx: @title:window]
en: Save as SVG
ka: SVG-ის სახით შენახვა

en: Scalable Vector Graphics
ka: გადიდებადი ვექტორული გრაფიკა

[ctx: @title:window]
en: Save code as HTML
ka: კოდის HTML-ის სახით შენახვა

en: HTML documents
ka: HTML დოკუმენტები

en: Input
ka: შეყვანა

en: Message
ka: შეტყობინება
