kturtle - en to lt translation catalogue (254 entries)

en: bold
lt: pusjuodis

en: italic
lt: kursyvas

en: underline
lt: pabrauktas

en: overline
lt: brukšnys_virš

en: strikeout
lt: perbrauktas

en: Amount red:
lt: Raudonos sp. vertė:

en: Amount green:
lt: Žalios sp. vertė:

en: Amount blue:
lt: Mėlynos sp. vertė:

en: &Copy to clipboard
lt: &Kopijuoti iškarpinėn

en: &Paste to editor
lt: Įdėti &rašyklėn

en: Write a command here and press enter...
lt: Čia parašykite komandą ir spustelėkite įvedimo klavišą...

en: Console: quickly run single commands -- write a command here and press enter.
lt: Pultas: skirtas sparčiam komandų paleidimui — įveskite komandą ir spustelėkite įvedimo klavišą.

en: Console:
lt: Pultas:

en: <p style='white-space:pre'><b>ERROR:</b> %1</p>
lt: <p style='white-space:pre'><b>KLAIDA:</b> %1</p>

en: Command &type:
lt: Komandos &tipas:

en: &Previous direction:
lt: &Buvusioji kryptis:

en: &New direction:
lt: &Nauja kryptis:

en: Open
lt: Atverti

en: Turtle code files
lt: Vėžliuko kodo failai

en: All files
lt: Visi failai

en: The file you try to open is not a valid KTurtle script, or is incompatible with this version of KTurtle.
    Cannot open %1
lt: Failas „%1“, kurį bandote įkelti, nėra KTurtle scenarijus, arba jis nėra tinkamas šios laidos KTurtle programai.
    Failas nebus atvertas.

en: Save As
lt: Įrašyti kaip

en: The program you are currently working on is not saved. By continuing you may lose the changes you have made.
lt: Programos tekstas, kurį dabar kuriate, nėra įrašytas. Jei tęsite, tai prarasite visus Jūsų darytus pakeitimus.

en: Unsaved File
lt: Neįrašytas failas

en: &Discard Changes
lt: &Atmesti pakeitimus

en: In this list you find the error(s) that resulted from running your code.
    Good luck!
lt: Šiame sąraše pateikiama klaida(-os), kuri įvyko vykdant Jūsų parašytą kodą.
    Sėkmės šalinant triktis!

en: line
lt: eilutė

en: description
lt: aprašymas

en: code
lt: kodas

en: Hide Errors
lt: Slėpti klaidas

en: No errors occurred yet.
lt: Šiuo metu klaidų nėra.

en: Variables
lt: Kintamieji

en: Functions
lt: Funkcijos

en: Tree
lt: Medis

en: name
lt: pavadinimas

en: value
lt: vertė

en: type
lt: tipas

en: No variables
lt: Nėra kintamųjų

en: parameters
lt: parametrai

en: No learned functions
lt: Nėra išmoktų funkcijų

[ctx: undefined type of a variable]
en: empty
lt: tuščia

en: boolean
lt: loginis

en: number
lt: skaičius

en: string
lt: tekstas

en: None
lt: Nieko

en: The %1 command accepts no parameters.
lt: Komandai „%1“ parametrai nereikalingi.

en: The %2 command was called with %3 but needs 1 parameter. | The %2 command was called with %3 but needs %1 parameters.
lt[0]: Į komandą „%2“ buvo kreiptasi su %3, tačiau jai reikia %1 parametro.
lt[1]: Į komandą „%2“ buvo kreiptasi su %3, tačiau jai reikia %1 parametrų.
lt[2]: Į komandą „%2“ buvo kreiptasi su %3, tačiau jai reikia %1 parametrų.
lt[3]: Į komandą „%2“ buvo kreiptasi su %3, tačiau jai reikia %1 parametro.

en: The %2 command was called with %3 but only accepts 1 parameter. | The %2 command was called with %3 but only accepts %1 parameters.
lt[0]: Į komandą „%2“ buvo kreiptasi su %3, tačiau jai reikia tik %1 parametro.
lt[1]: Į komandą „%2“ buvo kreiptasi su %3, tačiau jai reikia tik %1 parametrų.
lt[2]: Į komandą „%2“ buvo kreiptasi su %3, tačiau jai reikia tik %1 parametrų.
lt[3]: Į komandą „%2“ buvo kreiptasi su %3, tačiau jai reikia tik %1 parametro.

en: The %1 command only accepts a string as its parameter.
lt: Kreipiantis į komandą „%1“, kaip parametrą jai reikia pateikti tekstinę eilutę.

en: The %1 command only accepts strings as its parameters.
lt: Kreipiantis į komandą „%1“, kaip parametrus jai reikia pateikti tekstines eilutes.

en: The %1 command only accepts a number as its parameter.
lt: Kreipiantis į komandą „%1“, kaip parametrą jai reikia pateikti skaičių.

en: The %1 command only accepts numbers as its parameters.
lt: Kreipiantis į komandą „%1“, kaip parametrus jai reikia pateikti skaičius.

en: The %1 command only accepts an answer as its parameter.
lt: Kreipiantis į komandą „%1“, kaip parametrą jai reikia pateikti atsakymą.

en: The %1 command only accepts answers as its parameters.
lt: Kreipiantis į komandą „%1“, kaip parametrus jai reikia pateikti atsakymus.

en: The variable '%1' was used without first being assigned to a value
lt: Prieš panaudojant kintamąjį „%1“, jam turėjo būti priskirta vertė

en: An unknown function named '%1' was called
lt: Buvo kreiptasi į nežinomą funkciją (pavadinimu „%1“)

en: The function '%1' was called with %2, while it should be called with %3
lt: Į funkciją „%1“ buvo kreiptasi su %2, iš tikro reikia kreiptis su %3

[ctx: The function '%1' was called with %2, while it should be called with %3]
en: 1 parameter | %1 parameters
lt[0]: %1 parametru
lt[1]: %1 parametrais
lt[2]: %1 parametrų
lt[3]: %1 parametru

en: ASSERT failed
lt: PAREIŠKIMAS nepavyko

en: 'And' needs two variables
lt: Openacijai „ir“ reikia dviejų kintamųjų

en: 'Or' needs two variables
lt: Operacijai „arba“ reikia dviejų kintamųjų

en: I need something to do a not on
lt: Operacijai „priešingai“ reikia vieno kintamojo

en: I cannot do a '==' without 2 variables
lt: Negaliu atlikti „==“ be 2 kintamųjų

en: I cannot do a '!=' without 2 variables
lt: Negaliu atlikti „!=“ be 2 kintamųjų

en: I cannot do a '>' without 2 variables
lt: Negaliu atlikti „>“ be 2 kintamųjų

en: I cannot do a '<' without 2 variables
lt: Negaliu atlikti „<“ be 2 kintamųjų

en: I cannot do a '>=' without 2 variables
lt: Negaliu atlikti „>=“ be 2 kintamųjų

en: I cannot do a '<=' without 2 variables
lt: Negaliu atlikti „<=“ be 2 kintamųjų

en: You need two numbers or string to do an addition
lt: Sudėties operacijai atlikti reikia dviejų skaičių arba tekstinių eilučių

en: You need two numbers to subtract
lt: Atimties operacijai atlikti reikia dviejų skaičių

en: You tried to subtract from a non-number, '%1'
lt: Kintamasis „%1“, iš kurio bandėte atimti, nėra skaičius

en: You tried to subtract a non-number, '%1'
lt: Kintamasis „%1“, kurį bandote atimti, nėra skaičius

en: You need two numbers to multiplicate
lt: Daugybos operacijai atlikti reikia dviejų skaičių

en: You tried to multiplicate a non-number, '%1'
lt: Kintamasis „%1“, kurį bandėte padauginti, nėra skaičius

en: You tried to multiplicate by a non-number, '%1'
lt: Kintamasis „%1“, iš kurio bandėte padauginti, nėra skaičius

en: You need two numbers to divide
lt: Dalybos operacijai atlikti reikia dviejų skaičių

en: You tried to divide by zero
lt: Jūs bandėte dalinti iš nulio

en: You tried to divide a non-number, '%1'
lt: Kintamasis „%1“, kurį bandėte padalinti, nėra skaičius

en: You tried to divide by a non-number, '%1'
lt: Kintamasis „%1“, iš kurio bandėte padalinti, nėra skaičius

en: You need two numbers to raise a power
lt: Kėlimo laipsniu operacijai atlikti reikia dviejų skaičių

en: The result of an exponentiation was too large
lt: Kėlimo laipsniu rezultatas buvo per didelis

en: You tried to raise a non-number to a power, '%1'
lt: Kintamasis „%1“, kurį bandėte pakelti laipsniu, nėra skaičius

en: You tried to raise the power of a non-number, '%1'
lt: Kintamasis „%1“, kuriuo bandėte pakelti, nėra skaičius

en: You need one variable and a value or variable to do a '='
lt: Atliekant veiksmą „=“ būtinas vienas kintamasis ir vertė (arba kitas kintamasis)

en: The function '%1' is already defined.
lt: Tokia funkcija „%1“ jau yra apibrėžta.

en: Expected a command, instead got '%1'
lt: Tikėtasi komandos, tačiau vietoj jos gauta „%1“

en: Could not understand '%1'
lt: Negaliu suprasti „%1“

en: A comma was expected here...
lt: Čia buvo tikėtasi kablelio...

en: Did not expect '%1', instead expected the line to end after %2
lt: Buvo tikėtasi kad po „%2“ bus eilutės pabaiga, tačiau netikėtai aptikta „%1“

en: Expected an assignment, '=', after the variable '%1'
lt: Tikėtasi, kad po kintamojo „%1“ eis priskyrimo simbolis „=“

en: Did not expect '%1', instead expected a closing parenthesis, ')'
lt: Buvo tikėtasi uždarančiųjų skliaustelių „)“, tačiau netikėtai aptikta „%1“

en: Expected 'to' after 'for'
lt: Buvo tikėtasi, kad po bazinio žodžio „nuo“ eis žodis „iki“

en: Expected a name for a command after 'learn' command
lt: Buvo tikėtasi, kad po komandos „išmok“ eis komandos pavadinimas

en: You cannot put '%1' here.
lt: Šioje vietoje negalima rašyti „%1“.

en: Text string was not properly closed, expected a double quote, ' " ', to close the string.
lt: Tekstinė eilutė nėra tinkamai išskirta — tūksta uždaromųjų kabučių (simbolio ").

en: 'for' was called wrongly
lt: Ciklo sakinys „nuo“ parašytas klaidingai

en: Expected a scope after the 'learn' command
lt: Buvo tikėtasi, kad po komandos „išmok“ bus pradėta procedūros ar funkcijos sritis

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lt: &Failas

note: i18n: ectx: Menu (examples)
en: &Examples
lt: &Pavyzdžiai

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
lt: &Keisti

note: i18n: ectx: Menu (canvas)
en: &Canvas
lt: &Drobė

note: i18n: ectx: Menu (run)
en: &Run
lt: &Paleisti

note: i18n: ectx: Menu (speed)
en: &Run Speed
lt: Vykdymo &greitis

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
lt: Įran&kiai

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
lt: &Nuostatos

note: i18n: ectx: Menu (language)
en: &Script Language
lt: &Scenarijaus kalba

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
lt: &Pagalba

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lt: Pagrindinė įrankinė

en: KTurtle is an educational programming environment that aims to make learning how to program as easy as possible. To achieve this KTurtle makes all programming tools available from the user interface. The programming language used is TurtleScript which allows its commands to be translated.
lt: KTurtle tai mokymuisi skirta programavimo aplinka, kurios siekis — programavimą padaryti kiek įmanoma paprastesniu. Kad tą pasiektų, KTurtle leidžia naudoti visus programavimo įrankius per naudotojo sąsają. Naudojama programavimo kalba TurtleScript, kuri leidžia išversti komandas.

en: Initiator and core developer
lt: Iniciatorius ir pagrindinis programuotojas

en: Core developer
lt: Vienas pagrindinių programuotojų

en: File or URL to open (in the GUI mode)
lt: Failas arba URL, kurį atverti (grafinės sąsajos veiksenoje)

en: Starts KTurtle in D-Bus mode (without a GUI), good for automated unit test scripts
lt: Paleidžia KTurtle testavimo veiksena (be grafinės sąsajos), tiesiogiai paleidžia nurodytą vietinį failą

en: Starts KTurtle in testing mode (without a GUI), directly runs the specified local file
lt: Paleidžia KTurtle testavimo veiksena (be grafinės sąsajos), tiesiogiai paleidžia nurodytą vietinį failą

en: Specifies the localization language by a language code, defaults to "en_US" (only works in testing mode)
lt: Pateikiant kalbos kodą mustatomas lokalizacijos kalba, numatytasis yra „en_US“ (veikia tik testavimo veiksenoje)

note: i18n("Only tokenizes the turtle code (only works in testing mode)")));
en: Translates turtle code to embeddable C++ example strings (for developers only)
lt: Vėžliuko kodą keičia į įstaymui skirtą C++ pavyzdžio kodą (tik programų kūrėjams)

[ctx: @info:status the application is ready for commands]
en: Ready
lt: Tik skaitymui

en: Create a new file
lt: Sukurti naują failą

en: New File: Create a new file
lt: Naujas failas: sukurti naują failą

en: Open an existing file
lt: Atverti egzistuojantį failą

en: Open File: Open an existing file
lt: Atverti failą: atverti egzistuojantį failą

en: Open a recently used file
lt: Atverti paskiausiai naudotą failą

en: Open Recent File: Open a recently used file
lt: Atverti paskiausiai naudotą: atverti paskiausiai naudotą failą

en: Get more examples...
lt: Gauti daugiau pavyzdžių...

en: Save the current file to disk
lt: Dabartinį failą įrašyti diskan

en: Save File: Save the current file to disk
lt: Įrašyti failą: dabartinį failą įrašyti diskan

en: Save the current file under a different name
lt: Dabartinį failą įrašyti kitu pavadinimu

en: Save File As: Save the current file under a different name
lt: Failą įrašyti kaip: dabartinį failą įrašyti kitu pavadinimu

en: Export to &HTML...
lt: Eksportuoti į &HTML...

en: Export the contents of the editor as HTML
lt: Eksportuoti rašyklės turinį kaip HTML

en: Export to HTML: Export the contents of the editor as HTML
lt: Eksportuoti į HTML: Eksportuoti rašyklės turinį kaip HTML

en: Print the code
lt: Spausdinti kodą

en: Print: Print the code
lt: Spausdinti: spausdinti kodą

en: Quit KTurtle
lt: Baigti KTurtle darbą

en: Quit: Quit KTurtle
lt: Baigti darbą: baigti KTurtle darbą

en: Undo a change in the editor
lt: Rašyklėje atšaukti pakeitimą

en: Undo: Undo a change in the editor
lt: Atšaukti: rašyklėje atšaukti pakeitimą

en: Redo a previously undone change in the editor
lt: Grąžinti paskutinį rašyklėje atšauktą pakeitimą

en: Redo: Redo a previously undone change in the editor
lt: Grąžinti: grąžinti paskutinį rašyklėje atšauktą pakeitimą

en: Cut the selected text to the clipboard
lt: Pažymėtąjį tekstą iškirpti į iškarpinę

en: Cut: Cut the selected text to the clipboard
lt: Iškirpti: pažymėtąjį tekstą iškirpti į iškarpinę

en: Copy the selected text to the clipboard
lt: Pažymėtąjį tekstą kopijuoti į iškarpinę

en: Copy: Copy the selected text to the clipboard
lt: Kopijuoti: pažymėtąjį tekstą kopijuoti į iškarpinę

en: Paste the clipboard's content into the current selection
lt: Nurodyton vieton įdėti iškarpinėje esantį tekstą

en: Paste: Paste the clipboard's content into the current selection
lt: Įdėti: nurodyton vieton įdėti iškarpinėje esantį tekstą

en: Select all the code in the editor
lt: Pažymėti visą rašyklėje esantį tekstą

en: Select All: Select all the code in the editor
lt: Pažymėti viską: pažymėti visą rašyklėje esantį tekstą

en: Overwrite Mode
lt: Keitimo veiksena

en: Toggle between the 'insert' and 'overwrite' mode
lt: Įjungiama „įterpimo“ arba „keitimo“ veiksena

en: Overwrite Mode: Toggle between the 'insert' and 'overwrite' mode
lt: Keitimo veiksena: įjungiama „įterpimo“ arba „keitimo“ veiksena

en: Search through the code in the editor
lt: Rašyklėje esančiame tekste vykdyti paiešką

en: Find: Search through the code in the editor
lt: Ieškoti: rašyklėje esančiame tekste vykdyti paiešką

en: Continue searching through the code in the editor
lt: Tęsti rašyklėje esančiame tekste vykdomą paiešką

en: Find Next: Continue searching through the code in the editor
lt: Ieškoti kito: tęsti rašyklėje esančiame tekste vykdomą paiešką

en: Continue searching backwards through the code in the editor
lt: Rašyklėje esančiame tekste vykdomą paiešką tęsti atgaline kryptimi

en: Find Previous: Continue searching backwards through the code in the editor
lt: Ieškoti ankstesnio: rašyklėje esančiame tekste vykdomą paiešką tęsti atgaline kryptimi

en: Export to &Image (PNG)...
lt: Eksportuoti į &piešinį (PNG)...

en: Export the current canvas to a PNG raster image
lt: Dabartinę drobę įrašyti kaip PNG paveikslą

en: Export to PNG: Export the current canvas to a PNG raster image
lt: Eksportuoti į PNG: Eksportuoti dabartinę drobę kaip PNG paveikslą

en: Export to &Drawing (SVG)...
lt: Eksportuoti į pieši&nį (SVG)...

en: Export the current canvas to Scalable Vector Graphics
lt: Eksportuoti dabartinę drobę į keičiamo mastelio piešinį

en: Export to SVG: Export the current canvas to Scalable Vector Graphics
lt: Eksportuoti į SVN: Eksportuoja dabartinę drobę į keičiamo mastelio piešinį

en: &Print Canvas...
lt: &Spausdinti drobę...

en: Print the canvas
lt: Spausdinti drobę

en: Print: Print the canvas
lt: Spausdinti: spausdinti drobę

en: Execute the program
lt: Vykdyti parašytą programą

en: Run: Execute the program
lt: Paleisti: vykdyti parašytą programą

en: &Pause
lt: &Pristabdyti

en: Pause execution
lt: Pristabdyti programos vykdymą

en: Pause: Pause execution
lt: Pristabdyti: pristabdyti programos vykdymą

en: &Abort
lt: &Nutraukti

en: Stop executing program
lt: Nutraukti programos vykdymą

en: Abort: Stop executing program
lt: Nutraukti: nutraukti programos vykdymą

note: i18n("&Indent"), "format-indent-more", CTRL+Key_I, this, SLOT(slotIndent()), ac, "edit_indent"); i18n("&Unindent"), "format-indent-less", CTRL+SHIFT+Key_I, this, SLOT(slotUnIndent()), ac, "edit_unindent"); i18n("Cl&ean Indentation"), 0, 0, this, SLOT(slotCleanIndent()), ac, "edit_cleanIndent"); i18n
en: &Direction Chooser...
lt: Kryp&ties parinkiklis...

en: Shows the direction chooser dialog
lt: Parodo krypties parinkiklio dialogą

en: Direction Chooser: Show the direction chooser dialog
lt: Krypties parinkiklis: parodo krypties parinkiklio dialogą

en: &Color Picker...
lt: &Spalvos parinkiklis...

en: Shows the color picker dialog
lt: Parodo spalvos parinkiklio dialogą

en: Color Picker: Show the color picker dialog
lt: Spalvos parinkiklis: parodo spalvos parinkiklio dialogą

en: Show &Editor
lt: &Rodyti rašyklę

en: Show or hide the Code Editor
lt: Rodyti arba slėpti kodo rašyklę

en: Show Code Editor: Show or hide the Code Editor
lt: Rodyti kodo rašyklę: rodyti arba slėpti kodo rašyklę

en: Show &Inspector
lt: Rodyti &inspektorių

en: Show or hide the Inspector
lt: Rodyti arba slėpti inspektorių

en: Show Inspector: Show or hide the Inspector
lt: Rodyti inspektorių: rodyti arba slėpti inspektorių

en: Show E&rrors
lt: Rodyti &klaidas

en: Show or hide the Errors tab
lt: Rodyti arba slėpti klaidų kortelę

en: Show Errors: Show or hide the Errors tab
lt: Rodyti klaidas: rodyti arba slėpti klaidų kortelę

note: i18n("Show &Console"), this); actionCollection()->addAction("show_console", a); a->setStatusTip(i18n("Show or hide the interactive Console tab")); a->setWhatsThis(i18n("Show Console: Show or hide the interactive Console tab")); a->setCheckable(true); a->setChecked(false); connect(a, SIGNAL(toggled(b
en: Show &Line Numbers
lt: Rodyti ei&lučių numerius

en: Turn the line numbers on/off in the editor
lt: Rašyklėje rodyti arba slėpti eilučių numerius

en: Show Line Numbers: Turn the line numbers on/off in the editor
lt: Rodyti eilučių numerius: rašyklėje rodyti arba slėpti eilučių numerius

en: Get help on the command under the cursor
lt: Pateikia žinyno duomenis apie ties žymekliu esačią komandą

en: Context Help: Get help on the command under the cursor
lt: Kontekstinis žinynas: pateikia žinyno duomenis apie ties žymekliu esačią komandą

en: Help
lt: Žinynas

en: Help: Open manual for KTurtle
lt: Žynynas: atveria KTurtle vadovą

en: Console
lt: Pultas

en: Execute
lt: Vykdyti

en: Execute: Executes the current line in the console
lt: Vykdyti: vykdo pulte įvestą komandą

en: Execute the program, or use the drop down menu to select the run speed
lt: Vykdyti programą, arba naudoti iškrentantį meniu vykdymo greičio parinkimui

en: Run: Execute the program, or use the drop down menu to select the run speed
lt: Vykdyti: vykdyti programą arba naudoti iškrentantį meniu vykdymo greičio parinkimui

[ctx: @option:radio]
en: Full Speed (&no highlighting and inspector)
lt: Pilnas greitis (j&okių paryškinimų ar tikrinimų)

en: Run the program at full speed, with highlighting and inspector disabled
lt: Programa vykdoma visu greičiu, išjungus paryškinimą ir kintamųjų reikšmių tikrinimą

en: Full Speed: Run the program at full speed, with highlighting and inspector disabled
lt: Visu greičiu: programa vykdoma visu greičiu, išjungus paryškinimą ir kintamųjų reikšmių tikrinimą

[ctx: @option:radio]
en: &Full Speed
lt: &Visu greičiu

en: Run the program at full speed
lt: Programa vykdoma visu greičiu

en: Full Speed: Run the program at full speed
lt: Visu greičiu: programa vykdoma visu greičiu

[ctx: @option:radio choose the slow speed]
en: &Slow
lt: Lė&tai

en: Run the program at a slow speed
lt: Programa vykdoma lėtai

en: Slow Speed: Run the program at a slow speed
lt: Lėtai: programa vykdoma lėtai

[ctx: @option:radio]
en: S&lower
lt: &Lėčiau

en: Run the program at a slower speed
lt: Programa vykdoma lėčiau

en: Slower Speed: Run the program at a slower speed
lt: Lėčiau: programa vykdoma lėčiau

[ctx: @option:radio]
en: Sl&owest
lt: Lėčiau&siai

en: Run the program at the slowest speed
lt: Programa vykdoma lėčiausiai

en: Slowest Speed: Run the program at the slowest speed
lt: Lėčiausiai: programa vykdoma lėčiausiai

[ctx: @option:radio]
en: S&tep-by-Step
lt: Pažin&gsniui

en: Run the program one step at a time
lt: Kaskart vykdomas tik vienas programos žingsnis

en: Step Speed: Run the program one step at a time
lt: Pažingsniui: kaskart vykdomas tik vienas programos žingsnis

en: Canvas: This is where the turtle moves and draws when the program is running
lt: Drobė: čia vėžliukas juda ir piešia tuomet kai vykdoma Jūsų parašytoji programa

en: E&rrors
lt: &Klaidos

en: &Editor
lt: &Rašyklė

en: Editor: Write your KTurtle commands here
lt: Rašyklė: čia rašomos KTurtle komandos

en: &Inspector
lt: &Inspektorius

en: Inspector: See information about variables and functions when the program runs
lt: Inspektorius: kai vykdoma Jūsų parašytoji programa, čia pateikiami kintamieji ir funkcijos

en: Switch to the %1 dictionary
lt: Įjungti %1 žodyną

en:  OVR
lt:  KEIST

en:  INS
lt:  ĮTER

en: <nothing under cursor>
lt: <nieko po žymekliu nėra>

en: Help on: %1
lt: Žinynas apie: %1

en:  Line: %1 Column: %2
lt:  Eilutė: %1   Stulpelis: %2

en: "%1" <%2>
lt: „%1“ (%2)

en: <variable>
lt: <kintamasis>

en: <number>
lt: <skaičius>

en: <comment>
lt: <komentaras>

en: <string>
lt: <tekstas>

en: scope
lt: sritis

en: assignment
lt: priskyrimas

en: parenthesis
lt: skliaustelis

en: mathematical operator
lt: matematinis operatorius

en: expression
lt: išraiška

en: boolean operator
lt: loginis operatorius

en: learned command
lt: išmokta komanda

en: argument separator
lt: argumentų skirtukas

en: command
lt: komanda

en: controller command
lt: kontroliuojanti komanda

en: Could not change the language to %1.
lt: Nepavyko įjungti %1 kalbos.

en: English [built in]
lt: Anglų [įtaisyta]

en: untitled
lt: bevardis

en: Save as Picture
lt: Įrašyti kaip paveikslą

en: PNG Images
lt: PNG paveikslai

en: Scalable Vector Graphics
lt: Kintamo mastelio piešinys

en: HTML documents
lt: HTML dokumentai

en: Input
lt: Įvedimas

en: Message
lt: Pranešimas
