kturtle - en to lv translation catalogue (255 entries)

en: bold
lv: treknraksts

en: italic
lv: slīpraksts

en: underline
lv: pasvītrojums

en: overline
lv: pārsvītrojums

en: strikeout
lv: izsvītrojums

en: Amount red:
lv: Sarkanā:

en: Amount green:
lv: Zaļā:

en: Amount blue:
lv: Zilā:

en: &Copy to clipboard
lv: &Kopēt starpliktuvē

en: &Paste to editor
lv: &Ielīmēt redaktorā

en: Write a command here and press enter...
lv: Ierakstiet šeit komandu un nospiediet 'Enter'...

en: Console: quickly run single commands -- write a command here and press enter.
lv: Konsole: ērta vienas komandas izpilde -- ierakstiet šeit komandu un nospiediet 'Enter'

en: Console:
lv: Konsole:

en: <p style='white-space:pre'><b>ERROR:</b> %1</p>
lv: <p style='white-space:pre'><b>KĻŪDA:</b>%1</p>

en: Command &type:
lv: Komandas &tips:

en: &Previous direction:
lv: Ie&priekšējais virziens:

en: &New direction:
lv: Jau&ns virziens:

en: Open
lv: Atvērt

en: Turtle code files
lv: Turtle skriptu faili

en: All files
lv: Visi faili

en: The file you try to open is not a valid KTurtle script, or is incompatible with this version of KTurtle.
    Cannot open %1
lv: Fails, ko mēģināt atvērt, nav KTurtle skripta fails vai nav savietojams ar šo KTurtle versiju.
    Nevar atvērt '%1'

en: Save As
lv: Saglabāt kā

en: The program you are currently working on is not saved. By continuing you may lose the changes you have made.
lv: Programma, kuru patlaban izstrādājat, nav saglabāta. Turpinot tālāk, izmaiņas tajā varētu tikt zaudētas.

en: Unsaved File
lv: Nesaglabāts fails

en: &Discard Changes
lv: &Nesaglabāt izmaiņas

en: In this list you find the error(s) that resulted from running your code.
    Good luck!
lv: Šajā sarakstā redzamas jūsu programmas izpildes gaitā radušās kļūdas.
    Labu veiksmi!

en: line
lv: rinda

en: description
lv: apraksts

en: code
lv: Programmas teksts

en: Hide Errors
lv: Slēpt kļūdas

en: No errors occurred yet.
lv: Kļūdu vēl nav.

en: Variables
lv: Mainīgie

en: Functions
lv: Funkcijas

en: Tree
lv: Koks

en: name
lv: nosaukums

en: value
lv: vērtība

en: type
lv: tips

en: No variables
lv: Nan mainīgo

en: parameters
lv: parametri

en: No learned functions
lv: Nav apgūtu funkciju

[ctx: undefined type of a variable]
en: empty
lv: tukšs

en: boolean
lv: patiess/aplams

en: number
lv: skaitlis

en: string
lv: zīmju virkne

en: None
lv: Nekas

en: Cannot return outside a function.
lv: Nevar apgriezties ārpus funkcijas.

en: The %1 command accepts no parameters.
lv: Komanda %1 nepieņem parametrus.

en: The %2 command was called with %3 but needs 1 parameter. | The %2 command was called with %3 but needs %1 parameters.
lv[0]: Komanda %2 izsaukta ar %3, taču prasa %1 parametru.
lv[1]: Komanda %2 izsaukta ar %3, taču prasa %1 parametrus.
lv[2]: Komanda %2 izsaukta ar %3, taču prasa %1 parametru.

en: The %2 command was called with %3 but only accepts 1 parameter. | The %2 command was called with %3 but only accepts %1 parameters.
lv[0]: Komanda %2 izsaukta ar %3, taču pieņem tikai %1 parametru.
lv[1]: Komanda %2 izsaukta ar %3, taču pieņem tikai %1 parametrus.
lv[2]: Komanda %2 izsaukta ar %3, taču pieņem tikai %1 parametru.

en: The %1 command only accepts a string as its parameter.
lv: Komanda %1 kā parametru pieņem tikai zīmju virkni.

en: The %1 command only accepts strings as its parameters.
lv: Komanda %1 kā parametrus pieņem tikai zīmju virknes.

en: The %1 command only accepts a number as its parameter.
lv: Komanda %1 kā parametru pieņem tikai skaitli.

en: The %1 command only accepts numbers as its parameters.
lv: Komanda %1 kā parametrus pieņem tikai skaitļus.

en: The %1 command only accepts an answer as its parameter.
lv: Komanda %1 kā parametru pieņem tikai atbildi.

en: The %1 command only accepts answers as its parameters.
lv: Komanda %1 kā parametrus pieņem tikai atbildes.

en: The variable '%1' was used without first being assigned to a value
lv: Mainīgajam '%1' nav piešķirta vērtība

en: An unknown function named '%1' was called
lv: Izsaukta nedefinēta funkcija '%1'

en: The function '%1' was called with %2, while it should be called with %3
lv: Funkcija '%1' izsaukta ar '%2', kaut gan vajadzētu būt '%3'

[ctx: The function '%1' was called with %2, while it should be called with %3]
en: 1 parameter | %1 parameters
lv[0]: %1 parametrs
lv[1]: %1 parametri
lv[2]: %1 parametru

en: ASSERT failed
lv: APGALVOŠANA neizdevās

en: 'And' needs two variables
lv: 'Un' vajadzīgi divi mainīgie

en: 'Or' needs two variables
lv: 'Vai' vajadzīgi divi mainīgie

en: I need something to do a not on
lv: Operatoram 'ne' vajadzīgs mainīgais

en: I cannot do a '==' without 2 variables
lv: Salīdzinājumam '==' vajadzīgi divi salīdzināmie mainīgie

en: I cannot do a '!=' without 2 variables
lv: Salīdzinājumam '!=' vajadzīgi divi salīdzināmie mainīgie

en: I cannot do a '>' without 2 variables
lv: Salīdzinājumam '>' vajadzīgi divi salīdzināmie mainīgie

en: I cannot do a '<' without 2 variables
lv: Salīdzinājumam '<' vajadzīgi divi salīdzināmie mainīgie

en: I cannot do a '>=' without 2 variables
lv: Salīdzinājumam '>=' vajadzīgi divi salīdzināmie mainīgie

en: I cannot do a '<=' without 2 variables
lv: Salīdzinājumam '<=' vajadzīgi divi salīdzināmie mainīgie

en: You need two numbers or string to do an addition
lv: Saskaitīšanas darbībai (konkatenēšanai) vajadzīgi divi skaitļi (zīmju virknes)

en: You need two numbers to subtract
lv: Atņemšanas darbībai vajadzīgi divi skaitļi

en: You tried to subtract from a non-number, '%1'
lv: Mēģinājums atņemt no zīmju virknes, '%1'

en: You tried to subtract a non-number, '%1'
lv: Mēģinājums atņemt zīmju virkni, '%1'

en: You need two numbers to multiplicate
lv: Reizināšanas darbībai vajadzīgi divi skaitļi

en: You tried to multiplicate a non-number, '%1'
lv: Mēģinājums reizināt ne-skaitli, '%1'

en: You tried to multiplicate by a non-number, '%1'
lv: Mēģinājums reizināt ar ne-skaitli, '%1'

en: You need two numbers to divide
lv: Dalīšanas darbībai vajadzīgi divi skaitļi

en: You tried to divide by zero
lv: Jūs mēģinājāt dalīt ar nulli

en: You tried to divide a non-number, '%1'
lv: Mēģinājums dalīt zīmju virkni, '%1'

en: You tried to divide by a non-number, '%1'
lv: Mēģinājums dalīt ar zīmju virkni, '%1'

en: You need two numbers to raise a power
lv: Kāpināšanai vajadzīgi divi skaitļi

en: The result of an exponentiation was too large
lv: Kāpināšanas rezultāts bija pārāk liels

en: You tried to raise a non-number to a power, '%1'
lv: Mēģinājums kāpināt zīmju virkni, '%1'

en: You tried to raise the power of a non-number, '%1'
lv: Mēģinājums kā kāpinātāju izmantot zīmju virkni, '%1'

en: You need one variable and a value or variable to do a '='
lv: Piešķiršanai '=' vajadzīgs mainīgais, kuru salīdzina ar mainīgo vai skaitli

en: The function '%1' is already defined.
lv: Funkcija '%1' jau definēta.

en: Can't do a sqrt of a negative number
lv: No negatīva skaitļa nevar izvilkt kvadrātsakni

en: Expected a command, instead got '%1'
lv: Gaidītās komandas vietā saņemts '%1'

en: Could not understand '%1'
lv: Izteiksme '%1' nav saprotama

en: A comma was expected here...
lv: Šeit vajadzētu būt komatam...

en: Did not expect '%1', instead expected the line to end after %2
lv: Negaidīti atrasts '%1', taču rindas beigām vajadzētu būt pēc %2

en: Expected an assignment, '=', after the variable '%1'
lv: Pēc mainīgā '%1' vajadzētu būt piešķiršanas zīmei '='

en: Did not expect '%1', instead expected a closing parenthesis, ')'
lv: Negaidīti atrasts '%1', taču vajadzētu būt slēdzošajai iekavai ')'

en: Expected 'to' after 'for'
lv: Pēc 'no' vajadzētu būt 'līdz'

en: Expected a name for a command after 'learn' command
lv: Pēc komandas 'mācīties' vajadzētu būt komandas nosaukumam

en: You cannot put '%1' here.
lv: Nevar izmantot '%1' šeit.

en: Text string was not properly closed, expected a double quote, ' " ', to close the string.
lv: Zīmju virkne nav pareizi noformēta, virknei abpusēji jābūt ieslēgtai pēdiņās.

en: 'for' was called wrongly
lv: Operators 'no' izsaukts nepareizi

en: Expected a scope after the 'learn' command
lv: Pēc komandas 'mācīties' nav norādīts diapazons

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lv: &Fails

note: i18n: ectx: Menu (examples)
en: &Examples
lv: Pi&emēri

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
lv: &Labot

note: i18n: ectx: Menu (canvas)
en: &Canvas
lv: Au&dekls

note: i18n: ectx: Menu (run)
en: &Run
lv: &Izpildīt

note: i18n: ectx: Menu (speed)
en: &Run Speed
lv: Izpildes āt&rums

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
lv: Ins&trumenti

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
lv: Ie&statījumi

note: i18n: ectx: Menu (language)
en: &Script Language
lv: &Skripta valoda

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
lv: &Palīdzība

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lv: Galvenā rīkjosla

en: KTurtle is an educational programming environment that aims to make learning how to program as easy as possible. To achieve this KTurtle makes all programming tools available from the user interface. The programming language used is TurtleScript which allows its commands to be translated.
lv: KTurtle ir mācību programmēšanas vide, kuras mērķis, domājot par jaunākiem iesācējiem, ir programmēšanu padarīt tik vienkāršu, cik vien iespējams. Lai to sasniegtu, KTurtle nodrošina visu programmēšanas rīku sasniegšanu no lietotāja saskarnes. Izmantotā programmēšanas valoda ir TurtleScript, kas ļauj tās komandas iztulkot.

en: Initiator and core developer
lv: Projekta aizsācējs un galvenais izstrādātājs

en: Core developer
lv: Galvenais izstrādātājs

en: File or URL to open (in the GUI mode)
lv: Failu vai URL atvēršana (grafiskajā režīmā)

en: Starts KTurtle in D-Bus mode (without a GUI), good for automated unit test scripts
lv: Uzsāk KTurtle D-Bus režīmā (bez lietotāja saskarnes), noderīgi automatizēto vienību testu skriptiem

en: Starts KTurtle in testing mode (without a GUI), directly runs the specified local file
lv: Uzsāk KTurtle sesiju testa režīmā (bez lietotāja saskarnes), uzreiz izpilda norādītajā failā esošo programmu.

en: Specifies the localization language by a language code, defaults to "en_US" (only works in testing mode)
lv: Norāda lokāli pēc valodas koda, noklusējuma vērtība ir "en_US" (darbojas tikai testa režīmā)

note: i18n("Only tokenizes the turtle code (only works in testing mode)")));
en: Translates turtle code to embeddable C++ example strings (for developers only)
lv: Pārveido programmu ieguļamās C++ piemēru virknēs (tikai izstrādātājiem)

[ctx: @info:status the application is ready for commands]
en: Ready
lv: Gatavs

en: Create a new file
lv: Izveidot jaunu failu

en: New File: Create a new file
lv: Jauns fails: izveidot jaunu failu

en: Open an existing file
lv: Atvērt failu

en: Open File: Open an existing file
lv: Atvērt failu: Atvērt jau esošu failu

en: Open a recently used file
lv: Atvērt nesen izmantotu failu

en: Open Recent File: Open a recently used file
lv: Atvērt nesenu failu: Atvērt nesen izmantotu failu

en: Get more examples...
lv: Iegūt vairāk piemēru...

en: Save the current file to disk
lv: Saglabāt pašreizējo programmu

en: Save File: Save the current file to disk
lv: Saglabāt programmu: Saglabāt pašreizējo programmu

en: Save the current file under a different name
lv: Saglabāt programmu ar citu nosaukumu

en: Save File As: Save the current file under a different name
lv: Saglabāt kā: Saglabāt programmu ar citu nosaukumu

en: Export to &HTML...
lv: Eksportēt uz &HTML...

en: Export the contents of the editor as HTML
lv: Eksportēt redaktora saturu kā HTML

en: Export to HTML: Export the contents of the editor as HTML
lv: Eksportēt uz HTML: eksportēt redaktora saturu kā HTML

en: Print the code
lv: Izdrukāt programmkodu

en: Print: Print the code
lv: Izdrukāt: Izdrukāt programmkodu

en: Quit KTurtle
lv: Iziet no KTurtle

en: Quit: Quit KTurtle
lv: Iziet: Iziet no KTurtle

en: Undo a change in the editor
lv: Atcelt izmaiņas

en: Undo: Undo a change in the editor
lv: Atcelt: Atcelt izmaiņas

en: Redo a previously undone change in the editor
lv: Atjaunot atceltās izmaiņas

en: Redo: Redo a previously undone change in the editor
lv: Atjaunot: Atjaunot atceltās izmaiņas

en: Cut the selected text to the clipboard
lv: Izgriezt tekstu un ievietot starpliktuvē

en: Cut: Cut the selected text to the clipboard
lv: Izgriezt: Izgriezt iezīmēto tekstu un ievietot starpliktuvē

en: Copy the selected text to the clipboard
lv: Kopēt iezīmēto tekstu starpliktuvē

en: Copy: Copy the selected text to the clipboard
lv: Kopēt: Kopēt iezīmēto tekstu starpliktuvē

en: Paste the clipboard's content into the current selection
lv: Ielīmēt tekstu no starpliktuves kursora norādītajā vietā

en: Paste: Paste the clipboard's content into the current selection
lv: Ielīmēt: Ielīmēt tekstu no starpliktuves kursora norādītajā vietā

en: Select all the code in the editor
lv: Iezīmēt visu programmas tekstu

en: Select All: Select all the code in the editor
lv: Iezīmēt visu: Iezīmēt visu programmas tekstu

en: Overwrite Mode
lv: Pārrakstīšanas režīms

en: Toggle between the 'insert' and 'overwrite' mode
lv: Pārslēgties starp pārrakstīšanas un iestarpināšanas režīmu

en: Overwrite Mode: Toggle between the 'insert' and 'overwrite' mode
lv: Pārrakstīšanas režīms: Pārslēgties starp pārrakstīšanas un iestarpināšanas režīmu

en: Search through the code in the editor
lv: Meklēt programmas tekstā

en: Find: Search through the code in the editor
lv: Meklēt: Meklēt programmas tekstā

en: Continue searching through the code in the editor
lv: Turpināt uzsākto meklēšanu programmas tekstā

en: Find Next: Continue searching through the code in the editor
lv: Meklēt nākamo: Turpināt uzsākto meklēšanu programmas tekstā

en: Continue searching backwards through the code in the editor
lv: Turpināt uzsākto meklēšanu pretējā virzienā

en: Find Previous: Continue searching backwards through the code in the editor
lv: Meklēt iepriekšējo: Turpināt uzsākto meklēšanu pretējā virzienā

en: Export to &Image (PNG)...
lv: Eksportēt uz &attēlu (PNG)...

en: Export the current canvas to a PNG raster image
lv: Saglabāt pašreizējo audeklu kā PNG rastra attēlu

en: Export to PNG: Export the current canvas to a PNG raster image
lv: Eksportēt uz PNG: saglabāt pašreizējo audeklu kā PNG rastra attēlu

en: Export to &Drawing (SVG)...
lv: Eksportēt uz &zīmējumu (SVG)...

en: Export the current canvas to Scalable Vector Graphics
lv: Eksportēt pašreizējo audeklu uz mērogojamo vektoru grafiku

en: Export to SVG: Export the current canvas to Scalable Vector Graphics
lv: Eksportēt uz SVG: eksportēt pašreizējo audeklu uz mērogojamo vektoru grafiku

en: &Print Canvas...
lv: Drukāt au&deklu...

en: Print the canvas
lv: Izdrukāt audeklu

en: Print: Print the canvas
lv: Izdrukāt: izdrukāt audeklu

en: Execute the program
lv: Izpildīt programmu

en: Run: Execute the program
lv: Izpildīt: Izpildīt programmu

en: &Pause
lv: Pau&zēt

en: Pause execution
lv: Pauzēt izpildi

en: Pause: Pause execution
lv: Pauzēt: Pauzēt izpildi

en: &Abort
lv: Pārtr&aukt

en: Stop executing program
lv: Apturēt programmas izpildi

en: Abort: Stop executing program
lv: Pārtraukt: Apturēt programmas izpildi

note: i18n("&Indent"), "format-indent-more", CTRL+Key_I, this, SLOT(slotIndent()), ac, "edit_indent"); i18n("&Unindent"), "format-indent-less", CTRL+SHIFT+Key_I, this, SLOT(slotUnIndent()), ac, "edit_unindent"); i18n("Cl&ean Indentation"), 0, 0, this, SLOT(slotCleanIndent()), ac, "edit_cleanIndent"); i18n
en: &Direction Chooser...
lv: &Virziena izvēle...

en: Shows the direction chooser dialog
lv: Parāda virziena izvēles dialoglogu...

en: Direction Chooser: Show the direction chooser dialog
lv: Virziena izvēle: Parāda virziena izvēles dialoglogu

en: &Color Picker...
lv: &Krāsas izvēle...

en: Shows the color picker dialog
lv: Parāda krāsas izvēles dialoglogu

en: Color Picker: Show the color picker dialog
lv: Krāsas izvēle: Parāda krāsas izvēles dialoglogu

en: Show &Editor
lv: Parādīt t&eksta redaktoru

en: Show or hide the Code Editor
lv: Parādīt vai paslēpt teksta redaktoru

en: Show Code Editor: Show or hide the Code Editor
lv: Parādīt teksta redaktoru: Parādīt vai paslēpt teksta redaktoru

en: Show &Inspector
lv: Parādīt koda &inspektoru

en: Show or hide the Inspector
lv: Parādīt vai paslēpt koda inspektoru

en: Show Inspector: Show or hide the Inspector
lv: Parādīt koda inspektoru: Parādīt vai paslēpt koda inspektoru

en: Show E&rrors
lv: Parādīt &kļūdas

en: Show or hide the Errors tab
lv: Parādīt vai paslēpt kļūdu cilni

en: Show Errors: Show or hide the Errors tab
lv: Parādīt kļūdas: Parādīt vai paslēpt kļūdu cilni

note: i18n("Show &Console"), this); actionCollection()->addAction("show_console", a); a->setStatusTip(i18n("Show or hide the interactive Console tab")); a->setWhatsThis(i18n("Show Console: Show or hide the interactive Console tab")); a->setCheckable(true); a->setChecked(false); connect(a, SIGNAL(toggled(b
en: Show &Line Numbers
lv: Rādīt rindu &numurus

en: Turn the line numbers on/off in the editor
lv: Rādīt vai slēpt rindu numurus

en: Show Line Numbers: Turn the line numbers on/off in the editor
lv: Rādīt rindu numurus: Rādīt vai slēpt rindu numurus

en: Get help on the command under the cursor
lv: Palīdzība par komandu zem kursora

en: Context Help: Get help on the command under the cursor
lv: Konteksta palīdzība: Palīdzība par komandu zem kursora

en: Help
lv: Palīdzība

en: Help: Open manual for KTurtle
lv: Palīdzība: Atvērt KTurtle rokasgrāmatu

en: Console
lv: Konsole

en: Execute
lv: Izpildīt

en: Execute: Executes the current line in the console
lv: Izpildīt: Izpilda pašreizējo rindu konsolē

en: Execute the program, or use the drop down menu to select the run speed
lv: Izpildīt programmu vai izmantot nokrītošo izvēlni, lai izvēlētos izpildes ātrumu

en: Run: Execute the program, or use the drop down menu to select the run speed
lv: Izplildīt: izpildīt programmu vai izmantot nokrītošo izvēlni, lai izvēlētos izpildes ātrumu

[ctx: @option:radio]
en: Full Speed (&no highlighting and inspector)
lv: Maksimālais ātrums (&bez izcelšanas un inspektora)

en: Run the program at full speed, with highlighting and inspector disabled
lv: Izpildīt programmu maksimāli ātri, ar atslēgtu izcelšanu un inspektoru

en: Full Speed: Run the program at full speed, with highlighting and inspector disabled
lv: Maksimālais ātrums: izpildīt programmu maksimāli ātri, ar atslēgtu izcelšanu un inspektoru

[ctx: @option:radio]
en: &Full Speed
lv: &Maksimālais ātrums

en: Run the program at full speed
lv: Izpildīt programmu maksimāli ātri

en: Full Speed: Run the program at full speed
lv: Maksimālais ātrums: Izpildīt programmu maksimāli ātri

[ctx: @option:radio choose the slow speed]
en: &Slow
lv: Lē&na izpilde

en: Run the program at a slow speed
lv: Izpildīt programmu lēni

en: Slow Speed: Run the program at a slow speed
lv: Lēna izpilde: Izpildīt programmu lēni

[ctx: @option:radio]
en: S&lower
lv: Vēl &lēnāka izpilde

en: Run the program at a slower speed
lv: Izpilda programmu vēl lēnāk

en: Slower Speed: Run the program at a slower speed
lv: Vēl lēnāka izpilde: Izpilda programmu vēl lēnāk

[ctx: @option:radio]
en: Sl&owest
lv: &Iespējami lēni

en: Run the program at the slowest speed
lv: Izpilda programmu iespējami lēni

en: Slowest Speed: Run the program at the slowest speed
lv: Iespējami lēni: Izpilda programmu iespējami lēni

[ctx: @option:radio]
en: S&tep-by-Step
lv: &Soli pa solim

en: Run the program one step at a time
lv: Izpilda vienu komandu katrā solī

en: Step Speed: Run the program one step at a time
lv: Soli pa solim: Izpilda vienu komandu katrā solī

en: Canvas: This is where the turtle moves and draws when the program is running
lv: Audekls: Vieta, pa kuru programmas izpildes gaitā zīmējot pārvietojas bruņurupucis

en: E&rrors
lv: &Kļūdas

en: &Editor
lv: &Teksta redaktors

en: Editor: Write your KTurtle commands here
lv: Teksta redaktors: Te varat rakstīt programmas tekstu

en: &Inspector
lv: &Inspektors

en: Inspector: See information about variables and functions when the program runs
lv: Inspektors: Informācija par mainīgajiem un funkcijām programmas izpildes gaitā

en: Switch to the %1 dictionary
lv: Pārslēgties uz %1 vārdnīcu

en:  OVR
lv:  Pārraksta

en:  INS
lv:  Iestarpina

en: <nothing under cursor>
lv: <nekas zem kursora>

en: Help on: %1
lv: Palīdzība par: %1

en:  Line: %1 Column: %2
lv:  Rinda: %1 Kolonna: %2

en: <variable>
lv: <mainīgais>

en: <number>
lv: <skaitlis>

en: <comment>
lv: <komentārs>

en: <string>
lv: <zīmju virkne>

en: scope
lv: apgabals

en: assignment
lv: piešķiršana

en: parenthesis
lv: iekavas

en: mathematical operator
lv: matemātiskais operators

en: expression
lv: izteiksme

en: boolean operator
lv: Būla operators

en: learned command
lv: apgūta komanda

en: argument separator
lv: argumentu atdalītājs

en: command
lv: komanda

en: controller command
lv: kontroliera komanda

en: Could not change the language to %1.
lv: Neizdevās nomainīt valodu uz %1.

en: English [built in]
lv: Angļu [iebūvēta]

en: untitled
lv: nenosaukts

en: Save as Picture
lv: Saglabāt kā attēlu

en: PNG Images
lv: PNG attēli

en: Scalable Vector Graphics
lv: Mērogojamā vektoru grafika

en: HTML documents
lv: HTML dokumenti

en: Input
lv: Ievads

en: Message
lv: Ziņojums
