kturtle - en to ml translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
ml: ഫയല്‍ (&F)

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
ml: തിരുത്തുക (&E)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ml: ഉപകരണങ്ങള്‍ (&T)

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
ml: സജ്ജീകരണങ്ങള്‍ (&S)

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
ml: സഹായം (&H)
