kturtle - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: The program you are currently working on is not saved. By continuing you may lose the changes you have made.
ne: तपाईँले हालै गरिरहनुभएको कार्यक्रम बचत गरिएको छैन । जारी राखेर तपाईँले बनाएको परिवर्तनहरू हराउन सक्छ ।

en: Unsaved File
ne: बचत नगरिएको फाइल

en: &Discard Changes
ne: परिवर्तनहरू छोड्नुहोस्

en: line
ne: रेखा

en: description
ne: वर्णन

en: number
ne: सङ्ख्या

en: The %1 command accepts no parameters.
ne: %1 आदेशले कुनै परिमिति स्वीकार गर्दैन ।

en: The %1 command only accepts a string as its parameter.
ne:  %1 आदेशले यसको परिमितिको रूपमा स्ट्रिङ मात्र स्वीकार गर्दछ ।

en: The %1 command only accepts strings as its parameters.
ne:  %1 आदेशले यसको परिमितिको रूपमा स्ट्रिङ मात्र स्वीकार गर्दछ ।

en: The %1 command only accepts a number as its parameter.
ne:  %1 आदेशले यसको परिमितिको रूपमा सङ्ख्या मात्र स्वीकार गर्दछ ।

en: The %1 command only accepts numbers as its parameters.
ne:  %1 आदेशले यसको परिमितिको रूपमा सङ्ख्या मात्र स्वीकार गर्दछ ।

en: KTurtle
ne: केडीई टर्टल

note: i18n("Show &Console"), this); actionCollection()->addAction("show_console", a); a->setStatusTip(i18n("Show or hide the interactive Console tab")); a->setWhatsThis(i18n("Show Console: Show or hide the interactive Console tab")); a->setCheckable(true); a->setChecked(false); connect(a, SIGNAL(toggled(b
en: Show &Line Numbers
ne: लाइन नम्बर देखाउनुहोस्

en: Help on: %1
ne: यसमा मद्दत गर्नुहोस्: %1

en:  Line: %1 Column: %2
ne:  रेखा: %1 स्तम्भ: %2

en: Input
ne: आगत

en: Message
ne: सन्देश
