kubrick - en to ka translation catalogue (90 entries)

en: Front View
ka: წინა ხედი

en: Back View
ka: უკანა ხედი

en: New Puzzle
ka: ახალი პაზლი

en: Load Puzzle
ka: პაზლის ჩატვირთვა

en: Kubrick Game Files (*.kbk)
ka: Kubrick -ის თამაშის ფაილები (*.kbk)

en: Undo
ka: დაბრუნება

en: Redo
ka: თავიდან

en: Solve the Cube
ka: კუბის ამოხსნა

en: Redo All
ka: ყველას დაბრუნება

en: File Not Found
ka: ფაილი ვერ მოიძებნა

en: Cube Options
ka: კუბის მორგება

en: Save Puzzle
ka: პაზლის შენახვა

en: You have no moves to undo.
ka: გასაუქმებელი სვლების გარეშე.

en: Sorry, too busy.
ka: უკაცრავად, ძალიან დაკავებული ვარ.

[ctx: @title:window]
en: Rubik's Cube Options
ka: რუბიკის კუბის მორგება

en: Cube dimensions:
ka: კუბის ზომები:

en: Moves per shuffle (difficulty):
ka: სვლები თითოეულ არევაზე (სიძნელე):

en: Cube dimensions: %1x%2x%3
ka: კუბის განზომილებები: %1x%2x%3

en: Moves per shuffle (difficulty): %1
ka: სვლები თითოეულ არევაზე (სიძნელე): %1

en: Watch shuffling in progress?
ka: გნებავთ არევის ყურება?

en: Watch your moves in progress?
ka: გნებავთ თქვენი სვლების მიმდინარეობის ყურება?

en: Speed of moves:
ka: სვლების სიჩქარე:

en: HELP: Rubik's Cube Options
ka: დახმარება: რუბიკის კუბის მორგება

en: Welcome to Kubrick
ka: მოგესალმებათ Kubrick

en: 2x2x1 mat, 1 move
ka: 2x2x1 ზედაპირი, 1 სვლა

en: 2x2x1 mat, 2 moves
ka: 2x2x1 ზედაპირი, 2 სვლა

en: 2x2x1 mat, 3 moves
ka: 2x2x1 ზედაპირი, 3 სვლა

en: 2x2x2 cube, 2 moves
ka: 2x2x2 კუბი, 2 სვლა

en: 2x2x2 cube, 3 moves
ka: 2x2x2 კუბი, 3 სვლა

en: 2x2x2 cube, 4 moves
ka: 2x2x2 კუბი, 4 სვლა

en: 3x3x1 mat, 4 moves
ka: 3x3x1 ზედაპირი, 4 სვლა

en: 3x3x3 cube, 3 moves
ka: 3x3x3 კუბი, 3 სვლა

en: 3x3x3 cube, 4 moves
ka: 3x3x3 კუბი, 4 სვლა

en: 4x4x4 cube, 4 moves
ka: 4x4x4 კუბი, 4 სვლა

en: 5x5x5 cube, 4 moves
ka: 5x5x5 კუბი, 4 სვლა

en: 6x3x2 brick, 4 moves
ka: 6x3x2 brick, 4 სვლა

en: 3x3x3 cube, 7 moves
ka: 3x3x3 კუბი, 7 სვლა

en: 4x4x4 cube, 5 moves
ka: 4x4x4 კუბი, 5 სვლა

en: 5x5x5 cube, 6 moves
ka: 5x5x5 კუბი, 6 სვლა

en: 6x6x6 cube, 6 moves
ka: 6x6x6 კუბი, 6 სვლა

en: 6x4x1 mat, 9 moves
ka: 6x4x1 ზედაპირი, 9 სვლა

en: 6x3x2 brick, 6 moves
ka: 6x3x2 აგური, 6 სვლა

en: 3x3x3 cube, 12 moves
ka: 3x3x3 კუბი, 12 სვლა

en: 3x3x3 cube, 15 moves
ka: 3x3x3 კუბი, 15 სვლა

en: 3x3x3 cube, 20 moves
ka: 3x3x3 კუბი, 20 სვლა

en: 4x4x4 cube, 12 moves
ka: 4x4x4 კუბი, 12 სვლა

en: 5x5x5 cube, 15 moves
ka: 5x5x5 კუბი, 15 სვლა

en: 6x6x6 cube, 25 moves
ka: 6x6x6 კუბი, 25 სვლა

en: Info
ka: ინფორმაცია

en: 3x3x3, 6 Spot
ka: 3x3x3, 6 წერტილი

en: 3x3x3, 4 Spot
ka: 3x3x3, 4 წერტილი

en: 3x3x3, 4 Plus
ka: 3x3x3, 4 პლუსი

en: 3x3x3, 4 Bar
ka: 3x3x3, 4 ზოლი

en: 3x3x3, Snake
ka: 3x3x3, გველი

en: 3x3x3, Worm
ka: 3x3x3, მატლი

en: 3x3x3, Tricolor
ka: 3x3x3, ტრიკოლორი

en: 3x3x3, Double Cube
ka: 3x3x3, ორმაგი კუბი

en: 3x3x3 Layer 1, Edges First
ka: 3x3x3 ფენა 1, ჯერ წიბოები

en: 3x3x3 Layer 2, Edge from Bottom Right
ka: 3x3x3 ფენა 2, წიბო ქვედა მარჯვნიდან

en: 3x3x3 Layer 2, Edge from Bottom Left
ka: 3x3x3 ფენა 2, წიბო ქვედა მარცხნიდან

en: &New Puzzle
ka: &ახალი პაზლი

en: Start a new puzzle.
ka: ახალი პაზლის დაწყება.

en: &Load Puzzle...
ka: &პაზლის ჩატვირთვა...

en: &Save Puzzle...
ka: &პაზლის შენახვა...

en: &Save Puzzle As...
ka: &პაზლის შენახვა, როგორც...

en: Undo the last move.
ka: ბოლო სვლის გაუქმება.

en: Main &Demo
ka: მთავრი &დემო

en: Realign Cube
ka: კუბის თავიდან სწორება

en: &Easy
ka: &ადვილი

en: &Not So Easy
ka: &არც ისე ადვილი

en: &Hard
ka: &ძნელი

en: &Very Hard
ka: &ძალიან ძნელი

en: Make your own...
ka: საკუთარის დამატება...

en: 1 Cube
ka: 1 კუბი

en: 2 Cubes
ka: 2 კუბი

en: 3 Cubes
ka: 3 კუბი

en: X Axis
ka: X ღერძი

en: Y Axis
ka: Y ღერძი

en: Z Axis
ka: Z ღერძი

en: Anti-clockwise
ka: საათის ისრის მოძრაობის საწინააღმდეგო მიმართულებით

en: Clockwise
ka: საათის ისრის მიმართულებით

en: Anti-clockwise move
ka: მოძრაობა საათის ისრის საწინააღმდეგო მიმართულებით

en: %1x%2x%3 cube, %4 shuffling moves
ka: %1x%2x%3 კუბი, %4 სვლა

en: %1x%2x%3 brick, %4 shuffling moves
ka: %1x%2x%3 აგური, %4 სვლა

en: %1x%2x%3 mat, %4 shuffling moves
ka: %1x%2x%3 ზედაპირი, %4 მოძრაობა

note: i18n: ectx: Menu (puzzles)
en: &Choose Puzzle Type
ka: &აირჩიეთ პაზლის ტიპი

note: i18n: ectx: Menu (demos)
en: &Demos
ka: &დემოები

note: i18n: ectx: Menu (puzzles)
en: &Pretty Patterns
ka: &საინტერესო შაბლოკები

note: i18n: ectx: Menu (puzzles)
en: &Solution Moves
ka: &ამოხსნის სვლა

en: Author
ka: ავტორი
