kubrick - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Undo
lt: Atšaukti

en: Redo
lt: Pakartoti

en: File Not Found
lt: Nepavyko rasti failo

en: Info
lt: Informacija

en: Author
lt: Autorius
