kubrick - en to mai translation catalogue (9 entries)

en: Undo
mai: अनावृत्ति

en: Redo
mai: फिनु सँ करू

en: File Not Found
mai: फाइल नहि भेटल

en: Info
mai: सूचना

en: X Axis
mai: X अक्ष

en: Y Axis
mai: Y अक्ष

en: Z Axis
mai: Z अक्ष

en: Clockwise
mai: दक्षिणावर्त

en: Author
mai: लेखक
