kubrick - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Front View
ug: F

en: Undo
ug: يېنىۋال

en: Redo
ug: قايتىلا

en: Redo All
ug: ھەممىنى قايتا قىلىش

en: File Not Found
ug: ھۆججەت تاپالمىدى

en: Info
ug: ئۇچۇر

en: X Axis
ug: X ئوقى

en: Y Axis
ug: Y ئوقى

en: Z Axis
ug: Z ئوقى

en: Anti-clockwise
ug: سائەت يۆنىلىشىگە قارىشى

en: Clockwise
ug: سائەت يۆنىلىشى

en: Author
ug: ئاپتور
